Skocz do zawartości
mavric97

Jaka automatyczna dolewke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad 1 z 3 automatycznych dolewek ale może ktoś posiada jedną z nich i by wypowiedział się na jej temat i podpowiedział która wybrać

1 - https://www.reefshop.pl/eshoper/pl/p/Pacific-Sun-Sentry-ATO%2C-automatyczna-dolewka/5088

2 - https://www.reefshop.pl/eshoper/pl/p/Aqua-Trend-Levelautomatic-evolution-automatyczna-dolewka/3336

3 - https://reef-poznan.pl/levelautomatic-milestone-automatyczna-dolewka-p-1644.html

Z góry dzięki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Nie posiadam żadnej z wyżej wymienionych. Mam taką i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo czuła na czym mi strasznie zależało.

post-24066-0-65937300-1482691947_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał wybierać to szukał bym dolewki z serwisem jak najbliżej mojej miejscowości a z tego co widzę Aqua trend bardzo profesjonalnie podchodzi do reklamacji


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam żadnej z wyżej wymienionych. Mam taką i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo czuła na czym mi strasznie zależało.

Polecam z czystym sumieniem super dolewka,bezszelestna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Aquatrend,kupowalem uzywke,smiga juz czwarty rok bezawarynie :) . A gdyby cos nieteges - serwis Aquatrend - pelna profeska :).

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam póz .3 i jak dla mnie rewelacja , tylko trzeba pamiętać aby sterownik montować jak najdalej od pomp wody bo podobno pole magnetyczne źle wpływa na sterownik i może fiksować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dolewkę nr 1 (sentry ato). Jesteśmy bardzo zadowoleni.


78ab9bd8cd58d36d8098935dd266f474u777a1209.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam dolewkę Levelautomatic V2 Aqua-Trend i świetnie działa. Jest czuła na zmianę poziomu wody, dolewa wadę kilkanaście razy na dobę.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nr 1 i jestem zadowolony. Z serwisu PS też korzystalem przy okazji innych oroduktow i tez polecam. Z dolewek mam jeszcze Tunze z 2ma czujnikami tez ok ale drozsza i duzo glosniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 3 mała zgrabna może nie wygląda jak nr 1 ale robi swoje. Trochę głośna pompa ale serwis pierwsza klasa.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.