Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem forum więc chciałem się przywitać.

 

Postanowiłem że założę sobie niewielki zbiorniczek, padło na ( 90x40x50h 10 mm grube szkło opti) bo tyle udało mi się wcisnąć na maksa między inne szafki ale do rzeczy. Po wniesieniu od szklarza akwarium i rozpakowaniu z foli oraz kartonu z dna na tylnej szybie zauważyłem parę bąbelków na długości 30 cm . I moje pytanie czy jest się czym przejmować czy olać temat i o tym zapomnieć i kontynuować przyjemniejszą część związaną z akwarystyką. Powiem tylko tyle jeszcze że pofatygowałem się do owego Pana który mi to robił i stwierdził że to widział podczas tworzenia akwarium aczkolwiek nie ma to większego wpływu na cokolwiek i kazał spać spokojnie, albo chciał się pozbyć niewygodnego klienta ale ogółem miły człowiek . Moje obawy pojawiły się głównie że naczytałem się może za dużo różnych przypadków :)

( odnośnie zdjęć mam nadzieje że są odpowiednio duże )

IMG_6341.JPG

IMG_6339.JPG

IMG_6340.JPG

IMG_6342.JPG

IMG_6343.JPG

IMG_6344.JPG

Edytowane przez kartagan88
Dopisanie zdania (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jest ze szkła więc to zawsze ryzyko. Przy tym litrażu i tak grubej szybie osobiście bym się nie przejmował, szczególnie, że te pęcherze są w silikonie a nie w szkle (co byłoby znacznie gorszą przypadłością). 


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dużo więcej , środkiem spoiny . Za wcześnie zalane akwarum po sklejeniu  , dało radę 15 Lat ( 200L) .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wypowiedzenie się, olewam temat i cieszę się akwarium :) ( oby ono mnie nie olało ) hehe . Oczywiście linki podesłane poczytałem i faktycznie nie jest to jakoś tragicznie chyba u mnie zwłaszcza że jeszcze jest fuga . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalewaj a wykonawcy podziękuj bo to fuszerka, ale na szczęście tylko wizualna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.