Skocz do zawartości
Krewetka_3

Aquamedic AT-Control

Rekomendowane odpowiedzi

jak dowiadywałem sie to niestety wychodzi drożej niż profilux II plus ponad tysiac złotych.

Na www.colisa.pl jest za 2001,26zł jednostka centralna.

dodatki sa od 150zł ale power box do ktorego sie wszystko podlacza jest za 1122zł to chyba dosc drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę można z Profiluxem zrobić "cuda-wianki" :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu dzwoniłem do AM w sprawie tego komputerka, po pierwsze, jeszcze go nie mieli, a po drugie, orintacyjna cena za cały zestaw do kwota w granicach 10000 zł, bez przesady


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee z tymi 10 tysiami to przesadziłeś. W colisie jest i jak liczyłem w pełni rozbudowany zestaw to około 4500 ze wszytkimi bajerami-rowerami jakie mają. W poniedziałek będę dzwonił aquamedic i może się coś dowiem dokładniej.


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krewetka_3 :

eeee z tymi 10 tysiami to przesadziłeś. W colisie jest i jak liczyłem w pełni rozbudowany zestaw to około 4500 ze wszytkimi bajerami-rowerami jakie mają. W poniedziałek będę dzwonił aquamedic i może się coś dowiem dokładniej.

Ja napisałem to co powiedział mi pracownik AM (pełny komplet, z elektrodami)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jednostka centralna to koszt ok. 1500zł - w skład zestawu(AT-Control Set) wchodzi moduł sterujący, moduł do podłączenia do komputera Pc(oddzielny koszt to 189zł), czujnik temperatury(oddzielny koszt to 84zł). Czyli sam komputer to koszt ok. 1250zł.

Pojedyńczy moduł - np. do podłączeina elektrody pH - to koszt ok. 260zł.

Power box umożliwiający podłaczenie do 6 urządzeń elektrycznych oraz 8 modułów sterujących to koszt. ok. 800zł. Moduły sterujące podłączane są za pomocą gniazd USB. Power box posiada także dwa wejścia typu jack - np. na czujnik temeperatury i poziomu wody.

Komputer umożlwia sterowanie niezależnie wszystkimi 6 gniazdami elektrycznymi - w razi epotrzbey można go rozbudowac o następne Poweboxy - bez problemu.

Koszt kompletu - Komputer, power box, pomiar i sterowanie ph,temperatura, pomiar ORP, czujnik poziomu wody, zasolenia - czyli w sumie wszystko co potrzebne + sterownaie całym oświetleniem - to koszt ok. 3100zł jak licze na szybko.

Pamięć do miesiąca czasu, zrzucanie danych do komputera, możliwy jest ich export do pliku.

Nie jest więc to 10tyś zł - jest to dużo , dużo mniej.

W tej chwili zestaw instalujemy u nas w sklepie - będzie więc można sobie zobaczyć live - podotykac i takie tam :(

Dokładna recenzja będzie w ciagu najbliższych dni.

Będzie też recenzja odpieniaczy AM Blue 3000.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam uzywam IKS aquastar z dimbarem,z moułem ph,zasolenie,poziom wody,podłączeniem do PC fajna zabawka.Paciłem trzy lata temu dużo więcej,ale czasy sie zmieniają i może faktycznie mozna kupic to za troch ponad 3 tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek

A czy elektrody np. pH i ORP to są jakieś specjalne do tego urządzenia, czy dają/mogą być te standardowe AM ?


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moduły mają standardowe wyjścia na elektrody(bnc) - można więc równie dobrze użyć elektrod innych producentów.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek a tak wstepnie to jak sprawuje sie ten odpieniacz blue 3000??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba na niego zachorowalem


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

(...) Jednostka centralna to koszt ok. 1500zł - w skład zestawu (AT-Control Set) (...) W tej chwili zestaw instalujemy u nas w sklepie - będzie więc można sobie zobaczyć live - podotykac i takie tam :D Dokładna recenzja będzie w ciagu najbliższych dni.

(...)

Czy może już powstała i jest gdzieś dostępna wspomniana recenzja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to andrniew-Andrzej ma taka zabawke wiec zapytaj jego :D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.