Skocz do zawartości
CoralHouse

Testy Aquaforest w CoralHouse

Rekomendowane odpowiedzi

 
fakt purpurowy byłby badziej pasujący [emoji6]

No nic. Testy sobie odpuszczę
Poczekam aż będą w sprzedaży fioletowe lampy Led może wtedy mi przypasuje fioletowy kolor ;-)

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze dla forumowicza nie byłoby problemu z taka customową lampką w firmowym kolorze ;P od biedy zawsze mozesz kupic stockowe białe a dokupić purpurowe okulary!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczyta testy AF na KF jest tak samo prosty jak w Salifercie? Tu nie mam problemu kiedy się zmienia na różowy, ale mam też Colombo i ten jest dla przeciętnego chłopa nie do odczytania. Jak jest u rodzimego producenta -pytanie do tych co próbowali wszystkich 3;)


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak. Af nie jednokrotnie pisało że testy domowe są nie wiarygodne i nie można do nich przywiązywać zbyt dużej wagi. Sami sobie zaprzeczacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu kasowanie postów ... - brawo admini/sponsorzy ... :angry:


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...Odkopuje temat,gdyz wlasnie wywalilem testy Salifert'a na Ca i Mg,ktore pokazuja bzdury (Ca 390 a po tygodniu bez zadnych podbijaczy 400)...Kiedys uzywalem do tych dwoch parametrow TM z ktorych bylem bardzo zadowolony i teraz mysle czy zamowic TM czy AF,roznica w cenie chyba dwa euro,wiec niewielka i dlatego chcialbym uslyszec opinie o tych testach...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kh, Ca i Mg od pół roku (od początku jak się pojawiły). Wielokrotnie sprawdzałem powtarzalność (kilka razy z rzędu na tej samej wodzie robiłem testy) wychodziły zawsze bardzo zbliżone wyniki. Dodatkowo w zestawie masz płyn referencyjny a więc sprawdzasz czy aby odczynniki dalej dobrze działają. Jasna i czytelna instrukcja, moim zdaniem zakup wart swojej ceny. Ja polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale jakie masz bo Iceberg pyta czy kupić TM czy AF hehe

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba logiczne jak pisze w temacie Aquaforest i do tego używa je jak tylko się pojawiły od pół roku, to Aquaforest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam testow AF od 5 miesiecy,i jetsem bardzo zadowolony,dobre wykonanie,odczytywanie kolorow bez problemowo,POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie oraz post na FB zmotywowały mnie do otworzenia w końcu testu na PO4 . Na codzień mierzę fosforany hanną stąd nie pilne mi bo otwierać test kropelkowy , tym bardziej że odczyt kolorów zawsze w tego rodzaju testów stanowił nielada wyzwanie. Zrobiłem test wody w zbiorniku Lps. Żona jako specjalista do spraw kolorów odczytała wynik 0.03 . Postanowiłem wyciągnąć sprzęt ciężki by porównać. Jestem mile zaskoczony dokładnością . Hanna pokazała również 0.03 . Ciekaw jestem opini innych osób. 13adbd24601eba2d95545cafbefbe78a.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez egon24 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co pokazało by  u mnie. Aż mnie korci żeby potestować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.