Skocz do zawartości
DarekB30

Spotkanie przy grilu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zastanawiałem się czy napisać tego posta ale po rozmowach z piękniejszą połową doszliśmy do wniosku że jak nie teraz to kiedy ;-)

Temat spotkania się "urodził" w wekeend więc jest bardzo świeży więc czasu na zastanawianie się i planowanie listy nie będzie,

spotkanie na zasadzieim nas więcej tym lepiej, dla wszystkich miejsca wystarczy jak nie przy "stole" to na kanapie  :D .  

Nadarza się okazja spontanicznego spotkania przy "słonej wodzie" i w oparach dymu z grila/ogniska ( niepotrzebne skreślić) z Morszczakiem z Autonomi Galicyjskiej na forum znanego jako Ant :P zapraszam wszystkich chętnych z bliższej i dalszej okolicy na luźne spotkanie.:scooter: pogoda zamówiona a nic tak nie poprawia samopoczucia na wekeend jak integracja :cheers::gathering:

Więc tak.

Propozycja spotkania 10 czerwca sobota start godzina 16-17 u mnie na  wsi ( adres i namiary na dojazd wyślę zainteresowanym na priv) 

Cel spotkania - czysto rozrywkowy i na luzie :beer::wine:( więc zapraszamy całe rodziny) chociaż liczę że nie zabraknie rozmów typowo związanych z naszym hobby:gathering:

w planach gril/ognisko ( niepotrzebne skreślić) oraz moczenie rąk w słonej wodzie 

jeśli ktoś zdecyduje się przyjechać jednośladem :scooter: tym bardziej zapraszam,

wyciągnę z garażu swoją kruszynę i urządzimy sobie konkurs na najgłośniejszy wydech w okolicy ( sąsiedzi będą szczęśliwi) więc Panie i Panowie liczę na was ;-) 

Jeżeli ktoś chciałby się pojawić to zapraszam na priv prześlę namiary na siebie żeby nie błądzić po okolicznych lasach :-) 

Pozdrawiam 

Dariusz Barcikowski

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlag, dlaczego sobota, mam komunie cheśniaka żony :( 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie ma możliwości zmiany terminu na inny, to jedyny chyba wolny wekeend jaki i mi się uda znaleźć na czyste lenistwo w te wakacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10go jest mecz... ;]


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, katani napisał:

10go jest mecz... ;]

Niestety nie jestem fanem piłki nożnej więc nawet nie wiedziałem,

TV w domu mam więc możemy kibicować, ja też się chętnie nauczę czegoś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek ja jestem od poludniu pewnie juz u ciebie :sofa::gathering::cheers:


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AnT napisał:

Darek ja jestem od poludniu pewnie juz u ciebie :sofa::gathering::cheers:

no i bardzo dobrze, zrobimy sobie turnee po Warszawskich sklepach z Akwarystyką i na 16 wrócimy na :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz dzwonię do domu, czy nie możemy się wybrać do rodziny akurat w tym czasie ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luft napisał:

zaraz dzwonię do domu, czy nie możemy się wybrać do rodziny akurat w tym czasie ;)

zapraszamy :czapkizgłów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DarekB30 napisał:

no i bardzo dobrze, zrobimy sobie turnee po Warszawskich sklepach z Akwarystyką i na 16 wrócimy na :cheers:

O jestem za :D 

p.s 

Rozmawiałem dziś z Rafałem ( Panoramix)

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do mnie przyjedzie bańka w sobotę więc będzie okazją ja oblac lampką coli żeby się nie rozeschła:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i okazja będzie by silikon trzymał :D

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat do mnie przyjedzie bańka w sobotę więc będzie okazją ja oblac lampką coli żeby się nie rozeschła[emoji14]

BigMajk
Nie wiem czy mam w domu tyle lampek żeby się z nich napić.. najwyżej będziemy pili tradycyjnie.. z kieliszka jak "najgorszy sort menela" ;-)



Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w sobotę mam wolne to chętnie bym się pojawił jak może być "młody" morszczak :) daj znak/sygnał

Czy z połową i córką jeszcze nie wiem muszę pogadać

pozdrawka


9ba19a2cca831f205707d001db288c27u1652a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morszczaki piją z   :evil: 

11774alk009.jpg

Jest taki zlot gdzie to służy za lampki :ice:

p.s

Darek  masz testy ? :P:evil::rofl: 

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, AnT napisał:
Morszczaki piją z   :evil: 
11774alk009.jpg
Jest taki zlot gdzie to służy za lampki :ice:
p.s
Darek  masz testy ? [emoji14]:evil::rofl: 
 
 


Mam i AF i Saliferta możemy się "pobawić" W robienie testów. Jak weźmiesz wodę od siebie to ja zbadamy w końcu będziesz wiedział jakie masz parametry w akwarium [emoji6]

c87414ece7347cc8fce4985ff37d4ddd.jpg

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

1 godzinę temu, wiks napisał:

Akurat w sobotę mam wolne to chętnie bym się pojawił jak może być "młody" morszczak :) daj znak/sygnał

Czy z połową i córką jeszcze nie wiem muszę pogadać

pozdrawka

@Wiks oczywiście że możesz zabrać żonę/kochankę/teściową czy poprostu koleżankę z pracy ( niepotrzebne skreślić) , nikt nie będzie dopytywał o szczegóły ;-) 

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa...Już widzę oczami wyobraźni jak (a dokładniej - w jakim stanie) robicie te testy [emoji28][emoji28][emoji28]

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panie i Panowie

czas najwyższy "ogarnąć" chociaż trochę logistycznie to spotkanie.

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i telefony, nie spodziewałem się takiego odzewu więc tym bardziej jest mi miło.

Oczywiście wszystkich chetnych zapraszam i przyjmę z otwartymi .... drzwiami :D

miało nie być listy więc nie będzie ale mam gorącą prośbę o potwierdzenie w miarę  do jutra do końca dnia bo muszę ogarnąć logistykę aby nikt nie czuł się pominięty i przygotować "atrakcje" ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Ja jeszcze dzis rozmawiałem z @Akvarius jak go robota nie zmiażdży to dołaczy :)

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wiks napisał:

Akurat w sobotę mam wolne to chętnie bym się pojawił jak może być "młody" morszczak :) daj znak/sygnał

Czy z połową i córką jeszcze nie wiem muszę pogadać

pozdrawka

@wiks - odpisałem Ci co i jak na priv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema 
Ja jeszcze dzis rozmawiałem z@Akvarius jak go robota nie zmiażdży to dołaczy [emoji4]
 

Ant.. .@Akvarius niech nie kombinuje tylko się pakuje z Tobą.. taka okazja szybko się nie powtórzy.. wszyscy jesteśmy zapracowani. Takie czasy.

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Ja mam pytanie???
kto będzie sprzątać po imprezie? o ile będzie jeszcze co sprzątać default_sad.png

Foto
Gosposia na urlopie ale ogarniemy ;-)

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek zamówił kontener 15m3...także każdy po grillu weźmie szufle i posprzatamy...gruz, tynk, armatura ....meble też. ..damy rade:P

Darek Ty się lepiej pochwal jaką masz fajną sąsiadkę. ..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się rozchodzi o Mulatkę:P Darek wie co i jak. Hehrhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto -prośba -  nie spamuj 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.