Skocz do zawartości
rh1no

Pojemnik na ballinga Twistman

Rekomendowane odpowiedzi

I tak samo w drugą stronę. Dla niektórych jest ważne jak wyglada akwarium a nie to co pod nim stoi.... Co by nie pisać to każdy niech robi jak uważa i jak się mu podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Krzysiek ale tu mowa nie o odpieniaczu, a o pojemnikach na płyny ;) ja też mam z butelek po wodzie mineralnej ale wiadomo że chciało by się mieć coś bardziej estetycznego i gdyby nie cena to bym kupił dla siebie a tak szafkę mam zamkniętą i tylko ja wiem co w niej mam i wolał bym mieć wszystko w niej a nie obok nawet mając sprzęt na wypasie heh gdzieś kiedyś ktoś wkleił taką fotkę gdzie stoi szafka ze zbiornikiem a wokół niej cały sprzęt. Trochę komedia :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciągłe porównywanie i udowadnianie, że można taniej jest bez sensu. Chyba wszyscy wiedzą, że można, że wystarczy byle co i to będzie działać, to nie jest jakaś super technologia.
Trzeba też zrozumieć że człowiek nie tylko po to żyje żeby mieć co żreć i gdzie się wy...rać. Mnie nie stać, trudno muszę sobie kombinować, ale wcale mnie nie dziwi że kto inny chce mieć takie cukiereczki u siebie, po co za każdym razem to wypominać?
To jest super sprzęt, wygląda działa i jest zrobiony na bardzo wysokim poziomie, do tego Polski.
Porównywanie do diy nie ma sensu, myślenie że jak się kupi coś drogiego to trzeba się tym afiszować też nie.
Jeden lubi dopracowane, czysto i schludnie drugi wystarczy że działa. Niby to samo ale nie do końca.
Dlaczego na fotkach na forum widzimy raczej super schludne i fajne sumpy?
Jakoś umkneły mi widoki porozrzucanych butelek, kanistrow, węży wszystko poklejone w soli itp.

Jeśli ktoś bawi się tym żeby sump był elementem akwarium, technicznym ale jednak również do pokazania dla znających się na rzeczy to czemu nie? Ja się podpisuje rękami i nogami :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja "dolewkę" kleiłem u szklarza - dokładnie na wymiar transparentny silikon ... i cena kilka razy niższa - mnie po prostu "nie podnieca" nalepka z logiem


Nie mierz wszystkich swoją miarą kolego. Ja kupiłem te pojemniki z 2 powodów: wymiary (na styk w mojej upchanej szafce) i jakość (szczelnosc).

c6b2749c05345f09a490f4759a1d608f.jpg

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, mathom napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą kolego. Ja kupiłem te pojemniki z 2 powodów: wymiary (na styk w mojej upchanej szafce) i jakość (szczelnosc).
 

nie mierze - (niby skąd taki wniosek)

nie wiem jak to rozumieć - przecież napisałem że : mam zrobione dokładnie na wymiar a że klejone transparentnym (bo taki chciałem) silikonem ? to co - ma być nieszczelne ?

po prostu zamiast przeszukiwać strony czy dzwonić do producentów czy aby mają w ofercie dokładnie to czego szukam - podjechałem do szklarza i zamówiłem - zapłaciłem sporo mniej - a działać będzie tak samo - toż to tylko pojemnik na płyn (o nalepkach pisałem wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Daddy  - Mądra i wyważona odpowiedź ! Oby takich więcej.

rh1no-  Fajnie że wybierasz sprzęt u polskiego producenta. Ja też jak tylko mogę kupuję polskie produkty. Niestety rozumiem też Marka, który się zbulwersował tym, że prosisz o opinię ale i tak decyzję już podjąłeś. Tak jak koledze Silvia wygląda mi to na zwykły marketnig. Jeśli się mylę to przepraszam.

 

Edytowane przez tomo88 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chwilę tu nie zaglądałem i widzę, że wywołałem jakąś burzę.... Kto chce niech sobie struga co chce, do mnie pojemniki doszły i już podłączone. Jakość wykonania plus wygląd, jestem mega zadowolony. Pojemniczki podłączone i niech śmigają. :-) 

Po pierwsze spytałbym wcześniej, założyłem w tym celu konto na nano-reef, ale czekałem na potwierdzenie rejestracji. 

Na przyszłość obiecuję poprawę i chłodniejszą głowę. Najpierw spytam a potem kupię. Po prostu byłem ciekawy czy ktoś ma i jest z tego tytułu zadowolony. Nigdzie w regulaminie nie było, że nie można spytać po zakupie... A jeżeli chodzi o marketing to chyba muszę zadzwonić do Twistmana i poprosić o zapłatę za reklamę :-D . 

Dzięki wszystkim za pomoc, myślałem że niewiele osób się odezwie a tu taka dyskusja ;-). 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.