Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czemu nie mogę wystawić przedmiotu jak mam wymagane minimum postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

właśnie napisałeś 51 czyli przekroczyłeś niezbędne minimum

szkoda że nadal nie nauczyłeś się używać wyszukiwarki - bo pytano o to nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Silvia pisze, trzeba mieć powyżej 50 postow, czyli minimum 51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za odp. Ale już nigdy nie poproszę cie silvia o porade bo ty odsyłasz wszystkich do wcześniejszych tematów lub podajesz same linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
26 minut temu, Bart7891 napisał:

dziękuje bardzo za odp. Ale już nigdy nie poproszę cie silvia o porade bo ty odsyłasz wszystkich do wcześniejszych tematów lub podajesz same linki.

a kiedyś mnie poprosiłeś ? poza tym w regulaminie napisano :

http://nano-reef.pl/forums/topic/18642-regulamin-forum-ważne-przeczytaj/

2. Zanim rozpoczniesz nowy wątek, zadaj sobie trud i sprawdź czy temat nie był już poruszany wcześniej. Jeśli znajdziesz interesujący Cię temat, a masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj w tym wątku, nie rozpoczynaj nowego. Do tego służy guzik "szukaj".

 

a skoro założyłeś tutaj konto tzn. że zaakceptowałeś regulamin - więc choć postaraj się go przestrzegać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co złego widzisz w odsylaniu do regulaminu czy innych tematów?

Skoro coś już zostało wcześniej dokladnie wyjaśnione, to po co zasmiecac bazę danych powtarzaniem tych samych informacji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wkurza mnie ten dziwny wymóg ... wszystko zostało napisane... wszystko idzie znaleźć...nie mam potrzeby zadawać pytań ani się udzielać... ale nie mogę napisać ogłoszenia w dziale sprzedam bo muszę wcześniej zaspamować forum...

Po co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to, że jest to forum dla pasjonatów akwarystyki morskiej, a nie serwis aukcyjny. Targowisko jest tylko dodatkiem do forum, a nie odwrotnie, jest przywilejem dla aktywnych uczestników forum, a te 51 postów stanowi zabezpieczenie dla forumowiczów przed potencjalnymi "atakami" nieuczciwych sprzedających.

Wymóg 51 postów dotyczy tylko działu sprzedam, więc targowisko jest częściowo otwarte nawet dla nowych użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wkurza mnie ten dziwny wymóg ... wszystko zostało napisane... wszystko idzie znaleźć...nie mam potrzeby zadawać pytań ani się udzielać... ale nie mogę napisać ogłoszenia w dziale sprzedam bo muszę wcześniej zaspamować forum...
Po co to?



Mysle że gdybyś był uprzejmy i przeczytał jeden z co najmniej kilku identycznych tematów w tej sprawie miałbyś swoją odpowiedź bez konieczności pisania tego posta którego przecież i tak "nie miałeś potrzeby pisać" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyła[mention=8418]Nika[/mention] to jest forum dyskusyjne, a nie giełda akwarystyczna.

Zależy po co tutaj przychodzisz, jeśli coś sprzedać na szybko to rzeczywiście może Cię to irytować, ale tutaj patrz wyżej nas olx nikt nie będzie robił przeszkód.

Ja jakoś nawet nie zauważyłem, że są na giełdzie ograniczenia. Dowiedziałem się z takich postów jak Twój, jeśli jesteś aktywnym członkiem społeczności to masz dostęp do giełdy, powinien się też aktywować po jakimś czasie i tu temat do przemyślenia dla adminów.

Czy ktoś kto ma staż 4 lata na forum , z reguły czytając bo "wszystko można tutaj znaleźć" nie powinien nieść tego przywileju?

 

Wysłane z galaktyki S6

 

 

 

 


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Walker napisał:

 

 


Mysle że gdybyś był uprzejmy i przeczytał jeden z co najmniej kilku identycznych tematów w tej sprawie miałbyś swoją odpowiedź bez konieczności pisania tego posta którego przecież i tak "nie miałeś potrzeby pisać" .

Dawno na głównej nie wisiał taki wątek ... na tym forum są o wiele ciekawsze tematy niż szukanie dziury w całym .... zwyczajnie wyraziłem zdaniem o dziwnym poniekąd systemie..za co przepraszam Adminów... może faktycznie w jakimś stopniu chroni to przed botami/handlarzami... Chciałem ostatnio sprzedać "tresowanego" brzydala... wielu ludzi ma problem z apitasią, a nuż by się komuś przydał ... nie dało się...jest to największe forum o tematyce morskiej w naszym kraju... na olx? allegro? od tego jest forum... osobiście wszystko kupiłem z forum... poznajemy ciekawych ludzi... mamy gwarancje że to pasjonata a nie "handlarz" hehe ot co :)  Czytam od ponad 5 lat ... akwarium mam od 3... nie ma takie problemu na ziemi aby nie został poruszony ... jak nie tu to na międzynarodowej wersji :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie możesz sprzedać brzydala, ale możesz go zamienić :)

Jeśli masz dzięki temu forum i własnemu doświadczeniu bogatą wiedzę, to podziel się nią z początkującym, pokaz i opisz swoje akwarium, co może stać się dla kogoś inspiracją. Odplacisz w ten sposób tym, którzy znaleźli czas i checi, żeby kiedyś dzielić sie z nami, początkującymi wtedy swoją wiedzą no i szybciutko zyskasz dostęp do działu sprzedam :)

Na forum jest już faktycznie masa informacji, ale to i tak pewnie ledwie kropla w oceanie. Każde akwarium jest inne, każdy ma jakieś własne ciekawe obserwacje z zachowania zwierzaków, sukcesy i błędy, którymi warto się podzielić, ku przestrodze innych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.