Skocz do zawartości
frii23

Sprawdzenie zestawu kostka40 czyli 64L

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie bywa, ale jest zaskakująco duża różnica w cenie w różnych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, maciej01 napisał:

Różnie bywa, ale jest zaskakująco duża różnica w cenie w różnych sklepach.

Ja robilem w ostatnich dniach rozpoznanie internetowo - telefoniczne w kilku miejscach i rozjazd potrafi byc dwukrotny... dla 60x30x35, ktorego szukam dla siebie (czyli w sumie porownywalny litraz do Autora tematu) ceny wahaja sie od 160 zl w Clarias poprzez sporo ofert 200+ i konczac na ofertach 300+ w najdrozszych punktach. Faktem jest, ze w tych drozszych szklo zmienia sie czasem z 6mm na 8mm i gwaracja zwieksza sie do 5 lat (standardem sa raczej 2 lata).

 

Swoja droga zauwazylem tez, ze tam, gdzie sprawdzalem na razie Guardian jest dosc rzadko oferowane wprost, raczej jest wybor po prostu miedzy OW i Float

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, silvia napisał:

no to grubo :D

Jak na razie w Clarias widziałem najtańsze, szukałem w google, to nie znalazłem negatywnych opinii, wiec chyba nie  jest źle, ktoś może coś powiedzieć o tym sklepie?

Spotkałem się też z opinią że lepsza spoina czarna, bo bardziej wytrzymała i do tego lepiej wygląda po 6mc-1roku i nie widać na niej tak bardzo brudu. Najbardziej to mnie ta wytrzymałość interesuje, rzeczywiście jest bardziej wytrzymała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, frii23 napisał:

Najbardziej to mnie ta wytrzymałość interesuje, rzeczywiście jest bardziej wytrzymała?

Czarny jest bardziej wytrzymały , nawet w rękach test na zerwanie . Do tego mniejszy wpływ ma na niego UV i wolniej się starzeje  .Ale i tak bezbarwny spokojnie daję radę nawet te najgorsze spokojnie  15 lat .Jak się o tym pamięta to po kilku latach można sprawdzić jego stan , jak się zaczyna "kruszyć " , łatwo oddzielić kawałki np: ostrym narzędziem to już czas na zmianę . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, frii23 napisał:

no to grubo :D

Jak na razie w Clarias widziałem najtańsze, szukałem w google, to nie znalazłem negatywnych opinii, wiec chyba nie  jest źle, ktoś może coś powiedzieć o tym sklepie?

Spotkałem się też z opinią że lepsza spoina czarna, bo bardziej wytrzymała i do tego lepiej wygląda po 6mc-1roku i nie widać na niej tak bardzo brudu. Najbardziej to mnie ta wytrzymałość interesuje, rzeczywiście jest bardziej wytrzymała?

W Clarias robię regularnie zakupy przez internet, kilka razy w roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Masz ten sklep na miejscu, to po prostu sam sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szkło 40x40x40 6mm opti. Płaciłem 200 zł w aquario. Lampa maxspect celestial c35f i odpieniacz tunze 9001. Za cyrkulację odpowiada jebao rw4. Grzałka 50 w aquael. Całość prezentuje się tak. b15be7a78702c1ff5eb4a312fa380026.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie, plany co do akwarium się trochę zmieniły. Jeśli ktoś miałby ochotę pośledzić to zapraszam tutaj:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.