Skocz do zawartości
maciej01

Moby Dick Bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie pytanie głównie do koleżanek i kolegów z Bydgoszczy, lub może ktoś z poza Bydgoszczy  tam był? Czy warto tam podjeżdżać, co tam mają z morszczyzny, jakie ceny itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze słonego trochę ryb i korali w dość wygórowanych cenach, chemia i sól ceny jak w crazy coral ale wybór mniejszy, ogólnie dla miejscowych ok, duży sklep zoologiczny z dobrym zaopatrzeniem ale jechać prawie 100km to wg mnie nie opłaca się, chyba że będziesz akurat w Bydgoszczy.

Edytowane przez andzior70 (wyświetl historię edycji)

577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają też trochę sprzętu do morskiego: falowniki, obiegowki, dolewki, lampy też się znajdą. Kiedyś kupowałem tam sól i pokarmy mrożone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilka razy w roku w Bydgoszczy i tak pytam, to jak będę to podjadę z samej ciekawości jak piszecie, że coś tam mają. Może teraz jak Crazy Coral jest już za Bydgoszczą to zwiększą asortyment i ceny będą niższe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crezy Coral jest kawałek za Bydgoszczą około 8 km wiec to nie jest sporo....i z tego co mają z asortymentu i ryb to w tym Moby Dick nie znajdziesz to typowy o gól-no zoologiczny sklep.

Crezy coral w piątek będzie miał otwarcie swojego nowego sklepu dużo dużo większego z x3 więcej zwierzaków jak i korali i z pewnością sprzętu i czego nie zapragniesz :D.

Ja się ciesze bo do nich po sąsiedzku będę miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Crazy Coral był w Bydgoszczy to od czasu do czasu podjeżdżałem i coś tam kupowałem ryby, korale, inne bezkręgowce, sól, pokarmy itd. Teraz nie jest mi trochę po drodze i szukam alternatywy. Korali, ryb czy innych zwierząt nie kupuję co miesiąc, a po mrożonki, sól i inne drobne rzecz nie będę nadrabiał około 10-12km w jedną stronę i potem spowrotem. Otwarcie nowego Crazy Coral będzie w niedzielę 12 listopada, a nie w piątek.

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, maciej01 napisał:

Jak Crazy Coral był w Bydgoszczy to od czasu do czasu podjeżdżałem i coś tam kupowałem ryby, korale, inne bezkręgowce, sól, pokarmy itd. Teraz nie jest mi trochę po drodze i szukam alternatywy. Korali, ryb czy innych zwierząt nie kupuję co miesiąc, a po mrożonki, sól i inne drobne rzecz nie będę nadrabiał około 10-12km w jedną stronę i potem spowrotem. Otwarcie nowego Crazy Coral będzie w niedzielę 12 listopada, a nie w piątek.

z Wabrzezna masz blizej do nowego Crazy niz do Moby Dicka wiec jak tam pojedziesz to wlasnie bedziesz nadrabial :)


333375eadbb608d26a4bf0cc0be7a994u1584a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliżej to raczej niekoniecznie, ale odległość podobna :P


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w Bydgoszczy to za każdym razem jestem na Akademickiej i miałem kawałek do starej siedziby Crazy Coral, nawet mogłem iść na pieszo bo nie było daleko. Do Moby Dick też mam blisko bo prawie za każdym razem jestem na Jagiellońskiej, Poznańskiej, Gdańskiej i w najbliższych okolicach. Odkryłem ten sklep przypadkiem w sieci i jestem ciekaw co tam mają, jakie ceny. Może w Bydgoszczy są inne sklepy co mają w ofercie coś z morszczyzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma już takowych, jakieś pojedyncze rzeczy można jeszcze znaleźć w galerii pomorskiej.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem w galerii pomorskiej i nic do morskiego tam nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moby Dick to był kiedyś Inter Zoo przed spaleniem. I wtedy mieli tylko jeden duży wystawowy zbiornik morski, z tego co widziałem to teraz też tak jest.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś tam teraz, czy widziałeś teraz na Facebooku? Z tego co wiem to jest jeden wystawowy i kilka mniejszych z rybami i koralami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, fresz33 napisał:

Moby Dick to był kiedyś Inter Zoo przed spaleniem. I wtedy mieli tylko jeden duży wystawowy zbiornik morski, z tego co widziałem to teraz też tak jest.


 

Nie wiem gdzie widziałeś ale tak nie jest, powstał dział morski fakt że nie jest duży ale coś tam można kupić. Wystawowe są 2 akwaria i około 10 z życiem do kupienia, ponadto chemia i trochę sprzętu.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, andzior70 napisał:

Nie wiem gdzie widziałeś ale tak nie jest, powstał dział morski fakt że nie jest duży ale coś tam można kupić. Wystawowe są 2 akwaria i około 10 z życiem do kupienia, ponadto chemia i trochę sprzętu.

Możesz tam podjechać i pstryknąć kilka fotek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maciej01 napisał:

Możesz tam podjechać i pstryknąć kilka fotek? 

Nie za wiele wymagasz? Jest tak jak kolega napisał tzn. są 2 duże akwaria wystawowe i kilka małych ze szczepkami i rybami. 

Edytowane przez Rafael31 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym problem? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda, ale jak za jakiś czas będę w Bydgoszczy to zobaczę na żywo. Łatwo Ci mówić, że za wiele wymagam bo masz sklep na miejscu, a ja muszę do niego dojechać jakieś 80km może trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę w tym sklepie to zrobię fotki.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest kiepski dzień to nie ma czemu nawet w sumie fotek robić (poza akwa wystawowym); Ceny mają spore - to fakt, na zoasach, mi miękasach i "pierdołach" wychodzi drogo, ale jak od czasu do czasu rzucą nową dostawę to można np. euphylie czy dunkę upasione wyrwać za 150-200 zł takie wielkie, co po 450 zeta chodzą w innych sklepach; ogólnie tam trzeba wiedzieć, co się chce i mieć na tego temat jakąś wiedzę, bo tam tych gości wiedza o morskim jest niewielka.


Keep calm and keep swimming.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakąś wiedzę i wiedzieć co chcesz kupić, to trzeba mieć przy zakupach w każdym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane foty, ten regał z pompami jest dwustronny i jest jeszcze jedna szafka której nie zrobilem foty.

20171216_113508-1040x780.jpg

20171216_113459-1040x780.jpg

20171216_113512-1040x780.jpg

Edytowane przez andzior70 (wyświetl historię edycji)

577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pamięć :). Widać na zdjęciach, że wielkiego wyboru tam nie ma ale coś tam jest. Najprawdopodobniej będę w lutym w Bydgoszczy to podjadę zobaczyć osobiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia taka : akwa wystawowe piękne i zadbane ale niestety na tym koniec pozytywów jeśli chodzi o ten sklep. Ceny za najmniejszą szczepkę czegokolwiek z kosmosu, wiedza sprzedawców w dziedzinie morszczyzny baaardzo znikoma do tego straszny "syf" w  akwariach z rybami i koralami przeznaczonymi do sprzedaży ( pierwszy raz w życiu widziałem tak wielkie aiptasie ;) ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, mają jakiś cennik na korale, czy ceny mówią z głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.