Skocz do zawartości
PiotrWoj1976

Oświetlenie do 145x55x65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy oświetlenie akwarium o wymiarach 145x55x65 będzie ok za pomocą lampy PS Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 czy nie będę musiał zamówi akwarium o wymiarach 145x60x65 i czy jest wystarczająca moc. Planuję mieć korale SPS, LPS i Miękie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze ja posiadam podobne akwarium i mam Lądową z której jesteśmy zadowoleni ,tylko cena:-) też nie niska!

Czy Pana proponowana lampa wystarczy?trzeba zapytać fachowców ale chyba za dużo 550w nasz zbiornik ma 150x60x60 i lampa idzie na 75%mocy i LPS I SPS  rosną i daje radę.

To taka moja tylko spostrzegawcza informacja:-)

Miłego Wieczorku:-)

Lampa LED Maxspect RAZOR R420r 320W 15 000K
 

Lampa LED Maxspect RAZOR R420r 320W 15 000K 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Beatko dziękuję za spostrzeżenia właśnie widziałem zbiorniczek w temacie:

mini rafa 300 dni od startu

 

Piękny zbiornik i widzę że same LED dają radę i zamiast kupować lampę PS Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 skłaniam się do kupna Maxspect RSX R5-300 led 300W mam nadzieję że się sprawdzi. Nie wiem tylko jaka jest kultura pracy zasilacza czy jest głośny bo różnie pisano.

Mam pytanie jak się zachowuje zasilacz u Pani?

Pozdrawiam Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na rury 4x54 kupił bym PS. 


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PiotrWoj1976 napisał:

Witam Pani Beatko dziękuję za spostrzeżenia właśnie widziałem zbiorniczek w temacie:

mini rafa 300 dni od startu

 

Piękny zbiornik i widzę że same LED dają radę i zamiast kupować lampę PS Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 skłaniam się do kupna Maxspect RSX R5-300 led 300W mam nadzieję że się sprawdzi. Nie wiem tylko jaka jest kultura pracy zasilacza czy jest głośny bo różnie pisano.

Mam pytanie jak się zachowuje zasilacz u Pani?

Pozdrawiam Miłego dnia!

jeśli chodzi o zasilacz jest przykręcony koło sumpa w szafce ale jest przelot powietrza i ja go praktycznie nie słyszę,wcześniej był za szafką mały przelot był i się coś popsuł,ale naprawili w ramach gwarancji.Ogółem na mój zbiornik i tak lampa idzie na 60% obecnie,wcześniej jak pisałam 75% wiec ma zapas,szczerze polecam,cena wiadomo!  ;-)

Edytowane przez @Beti (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RSX jest inny zasilacz niż w Razor jest mniejszy i lżejszy, a czy jest głośny to trzeba spytać się kogoś kto ma RSX np. w tym temacie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.