Jump to content
nikka8921

Jaka lampa ?

Recommended Posts

Hej, za 2 tygodnie planuje przesiadkę na większy zbiornik. Szkiełko już do odbioru i wszystko przygotowane ale problem mam z lampą. Proszę o radę na wymiary 110 długości 50 wysokości i 40 szerokości. Myślę o lampie LED lub hybryda. Możecie coś polecić lub może ktoś sam robi lampy i chciałby zarobić , pomóc ? 

cześć @nikka8921,a może Maxspect RAZOR 160W R420r lampa led,będziesz zadowolona ;-)raz wydasz a efekt murowany;-) 

Maxspect to właśnie lampa o której od dłuższego czasu myśle  mój budżet to max 2500 
To duzy budzet na lampę, możesz w tej cenie kupić nowego Razora lub zbudować hybryde led i t5 możliwości jest wiele

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To i ja się przyłącze, w kostce 50x50x50 mam zetlight b200. Jakoś średnio mi się podoba... z kontrolerem. Na dodatek zauważyłem wokół led pękniętą ceramikę. Co wybrać w technologii led z pełnym sterowaniem typu zmierzchy itp? 

Edited by dla syna (see edit history)

33 minuty temu, nikka8921 napisał:

Maxspect to właśnie lampa o której od dłuższego czasu myśle :) mój budżet to max 2500 

koszt nowej lampy Maxspect RAZOR 160W R420r  to 2050zł   24miesiące gwarancji serwis tylko Kraków ale kurier w razie.

Zasilacz musi być w miejscu przewiewnym bo się przyjarrra ;-)ja tak miałam,ogółem Lampa chodzi bajka;-)polecam ,a co zrobisz to już sama zadecydujesz;-)

używka około 1000zł ostatnio chyba @maciej01 znalazł komuś, na forum ktoś sprzedawał,jest tego trzeba poszukać,lub nowa wiadomo cena,ale jeszcze zostanie Ci 450zł na korale będzie ;-)

Mam ten sam dylemat co ty. Na allegro widziałem jeszcze Zetlighta model 6600 -200 W i 6800 - 230 W. Mam podobny zbiornik tylko wyższy bo 60 cm i skłaniam się raczej na ten model 6800. Ile ludzi tyle opinii. Do tej pory w małym miałem model TMC  V2 i też był super, a te wszystkie lampy praktycznie są bardzo podobne do siebie.

Zetlight to był mój numer 2 w rankingu :)  jednak po przeczytaniu chyba tony opini na temat tych 2 lamp skuszę się właśnie na niego ze względu na chyba częste problemy z maxspectrem. Laku tez chciałam 60 cm wysokości ale to już byłby jak dla mnie i moje miejsce kolos :D 

Mój wybór też padł również na Zetlighta do tego dostępny na allegro w ratach 0 procent :) Co do kolosa jak zalewam wodą to faktycznie jest kolos!