Jump to content

kubs

Klubowicz.
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kubs

  akra

 2. kubs

  Diuna T5 - nowa propozycja od Pacific Sun

  Popieram życzenie kolegi Ditusa. Kupiłem 5 świetlówek z czego po 3 miesiącach 1 padła, 2 które świeciły najdłużej (9-21) ledwo się żarzą.
 3. kubs

  3 x Pompy dozujace opinie

  Polecam również pompy Aqua-trend.Model Evolution użytkuje od początku roku. Jestem bardzo zadowolony z dokładności dozowania tych pomp. Na dodatek miałem taką przygodę, że podczas kombinowania z hydrauliką zalałem dozownik. Zdecydowałem się zerwać plomby gwarancyjne rozkręcić i wysuszyć. Niestety to nie wystarczyło i dozownik musiałem wysłać na serwis. W ciągu kilku dni serwis odesłał mi naprawiony dozownik. Koszt naprawy taki, że jestem więcej niż zadowolony (cena kuriera). Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić polską firmę Aqua-trend i podejście do klienta naszego kolegi z forum.
 4. kubs

  Odpieniacz DIY ala BK160

  Odpieniacz sprzedany.
 5. kubs

  Odpieniacz DIY ala BK160

  Odpieniacz jest cichy, mogę go wysłać na terenie kraju najlepiej przesyłka konduktorską, bo wydaje mi się że jest to bezpieczna forma wysyłki dla odpieniacza. Kurierem boje się wysyłać wiadomo z jakich powodów.
 6. Odpieniacz wiadomo z jakiej fabryki Kopia miniBK160 na pompie Tunze 9420 Link do pompy : http://www.reefshop....odpieniacza/123 Według konstruktora odpieniacz miniBK 160 na pompie Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 obsługuje akwaria 300 - 500 litrów Wymiary potrzebne w sumpie dla prawidłowej pracy odpieniaczy: odpieniacz miniBK 160 na pompie Tunze 9420.040 - po dnie sumpa 20x20 cm poziom wody 20-24 cm wysokość 55 cm. Odpieniacz zakupiony mniej niż rok temu także dla nowego właściciela gwarancja na pompe jeszcze ponad rok czasu. Odpieniacz nie posiada ukrytych wad poza płytkimi dwoma "kreseczkami" (1 cm) na rurze (patrz załączona fotka). Cena jaka mnie interesuje to 650 zł (praktycznie cena nowej pompy)+ewentualny koszt przesyłki, preferuje odbiór osobisty Warszawa.
 7. Metis Hyperion R2 2x150W - długość lampy 850mm - przeznaczona do akwarii maksymalnie ok. 120x70x80cm Do sprzedaży lampa zakupiona w letniej promocji świeci od połowy sierpnia. Lampa cicha bez żadnych problemów komunikacyjnych, krzaków na ekranie itd. Nie była nigdy serwisowana. Jest w idealnym stanie. Zdecydowanie preferuje odbiór osobisty w Warszawie, lub mogę wysłać przesyłką ubezpieczoną. Cena jaka mnie interesuje to 2100 zł + ewentualne koszty wysyłki. W razie zainteresowania i chęci rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 608 377 628. Pozdrawiam
 8. Właśnie aklimatyzuje szczepki od Daniela i mam uśmiech od ucha do ucha. Koledzy szczepki, które otrzymałem są wielkości pięści a ich ilość uległa cudownemu rozmnożeniu w paczce względem tego co zamawiałem. Jestem przeszczęśliwy. Polecam wszystkim forumowiczom kolegę AnT -kupowanie od niego szczepek to czysta przyjemność
 9. kubs

  [S] Lampa ATI 8x54w Powermodule

  Tak jak rozmawialiśmy jestem zdecydowany
 10. Biore odpieniacz BK z pompą Tunze
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.