Jump to content

Marlowww

Klubowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Akwarium
  Malutkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie 2 zaciemnienia na 72godziny wybiły dino. Korale bez strat lps, męskie i monti. Nie wróciły od tego czasu -już 10 miesięcy.
 2. Ukwiał sprzedany. Palythoa 20 zł Babka 35 zł Ewentualnie chętnie wymienię powyższe na cokolwiek innego.
 3. Sprzedam, ewentualnie zamienię: Palythoa na skałce 30 zł Quadicolor zielony z fioletowymi końcówkami 90 zł Amblygobius phalaena 45 zł - pożyteczna i nie zasypująca korali babeczka. Je cyjano i dino - u mnie zjadła cyjano. Podrosła do 5 cm i nie chcę męczyć jej w swoim 54 l baniaku. Rozważę również wymianę, piszcie propozycje na PW. Przepraszam za jakość zdjęć - robione na szybko z komórki.
 4. Sprzedam lampkę DIY 36w. 8 RB, 4 white, chłodzenie 2 wiatraki. Cena 220 zł.
 5. Cześć, Sprzedam odpieniacz Hydor Performer 500. Pompa napędowa Hydor Seltz35L, pompa podająca Hydor Seltz L20. Pompy mają wtyczki angielskie(opdpieniacz pracował 8 m-cy w Irlandii) dodaję adaptery na polskie gniazdka. Cena jak mnie interesuje 450 złotych. Pozdrawiam
 6. Witam do sprzedania pienidło Hydor Performer 500. Pompa napędzająca Hydor seltz L35, pompa podająca Hydor Seltz L20. Niestety obie pompy na wtyczkach angielskich (pienił 8 miesięcy w Irlandii) - dodaję przejściówki do polskich gniazdek. Cena 450 zł + przesyłka.
 7. Polecam. Świetne pakowanie i korale w znakomitej formie.
 8. Ponawiam i dodaję do zapotrzebowania tubastrea mogą być pojedyncze mordki.
 9. Polecam. Przesyłka zapakowana pancernie, zwierzaki w super formie i gratisy.
 10. Tak prezentuje się akwarium na dzień dzisiejszy po usunięciu części skały. Są drobne ślady dojrzewania, nieco glonów, które zaczynają powoli ustępować. Najbardziej denerwuje pylenie skały, które próbuję na bieżąco odsysać i pył w toni, które załatwię na koniec filtracja mechaniczną. Nabyłem piasek, który pewnie zasypię przy okazji weekendu. Jest kilka aipitasii, na które zamierzam zakupić 2 krewetki, jeszcze zanim będę cokolwiek dokarmiał.
 11. Ktoś robił dla siebie, ale z jakiś względów zmienił plany co do odpalenia zbiornika i wystawił wszystko na sprzedaż.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.