Jump to content

tygrysco

Klubowicz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ostrów Wielkopolski

Recent Profile Visitors

177 profile views
 1. OK . Udało się , początkowo myślałem że nie działa balast bez sterowania bo założyłem tylko jedną świetlówkę co nie uruchamia balastu . Już prawie odpuściłem ale wpadłem na pomysł że jeden balast na dwie świetlówki no i zaświeciła Zasilanie płytki 12 V podłączyłem do wentylatorów i też chodzą . Płytkę wyślę do E rybki a tymczasowo podłącze dobowy włącznik . Pozdrawiam i dzięki za pomoc . K.
 2. Ok mała aktualizacja stanu lampy - właśnie się spaliła najpierw przez 10 minut podejrzanie zaśmierdziało koło akwa a potem zwara i brak prądu w całym domu .... rozebrałem lampę i ... przekaźniki spalone jak mówił ''kareks'' , tylko że teraz po podłączeniu lampy wywalają mi korki . Wcześniej zgłosiłem usterkę w e-rybce ale na razie rozpatrują ?? Chyba wyślę im sama płytkę bo : po drugie nie mam lampy a w akwa korale za kilka tysiaków :/ i tu wpadłem na pomysł czy potrzebna jest ta płytka żeby odpalić stateczniki ... ktoś wie ?? ważne żeby odpalić je na sztywno , jak będą świecić na 100 % to wyreguluję wysokością nad akwa i tyle .
 3. Kareks -dzięki za odpowiedz . Wpadłem na ten sam pomysł po przeanalizowaniu problemu ale generalnie lipa że tak się dzieje . Lampa za tyle kasy i firmowa , podejrzewam że lampa na arrudino lepiej by się sprawowała Coś czuje że zaraz uderzę do E-rybki bo w sklepie Giesamanna płytka jest za 128,5 euro http://shop.giesemann.de/epages/Giesemann-Aquaristik.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Giesemann-Aquaristik/Products/20.900.131 Pozdrawiam
 4. Witam , Ustawiłem lampę ze 6 miesięcy temu bez zaznaczania lunar cycle i dopiero teraz wystąpił taki problem . Wyłączyłem lampę z prądu na cała noc ale rano włączyłem i od razu wskoczyła na świecenie przy minimalnym świeceniu kanału . Odpaliłem oprogramowanie do lampy ale niby wszystko ok - czyli nie powinna świecić w danym przedziale czasowym a świeci .... Na logikę jakby kanał sterownika no bo chyba nie balast bo by w ogóle nie świeciła . A z drugiej strony może jest jakiś próg palenia się świetlówek i może wypalone maja niższy próg zapalenia się czyli nie wyłączają się ?? Macie jakiś sposób na takie akcje z oświetleniem akwa na czas zwrotu lampy do naprawy ?? K.
 5. Witam , Mam pytanie co do lampy jak w temacie gdyż mam od wczoraj mam problem z nie gasnącymi świetlówkami . Objaw jest taki że na 4 kanały 3 wyłączają się po ściemnieniu a jeden świeci cała noc na minimalnej jasności - dwie świetlówki . Czy ten objaw świadczy o uszkodzeniu kontrolera czy o wypaleniu świetlówki ?? Lampę mam na gwarancji bo ma dopiero 8 miesięcy . Dziękuję za pomoc .
 6. Witam, Moje pytanie do magu : Jaki wyświetlacz będzie pasował do Arudino Nano i jaka jest pinologia połączenia w całość ?? Czy np taki będzie ok >> ?? http://www.ebay.com/...WoAAOSwBLlVUkjz A może taki >> ?? http://www.ebay.com/...~MAAOxycD9TTI1f P.S Gratuluję projektu Pozdrawiam K.
 7. tygrysco

  Aqua Reef Extender

  Poprosze o cene całego zestawu na priva pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.