Jump to content

Mirosław.sa

Klubowicz
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mirosław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalwaria Zebrzydowska
 • Akwarium
  112L

Recent Profile Visitors

724 profile views
 1. Tak , tylko pytanie co lepsze , może dać im spokój , skoro nie szkodzą i robią dobrą robotę .
 2. Kolor się nie zgadza , ale tutka nossariusa .
 3. Nic do nich nie mam , niech sobie są skoro nie szkodzą , bałem się tylko że to kolejna plaga z którą będę musiał prowadzić nie równą niestety walkę . dzięki za info .
 4. W takim razie masz rację , u mnie są takie tutki z piasku . Takie coś . Teraz pytanie , to dobrze czy niekoniecznie ? i co z tym robić ? jest tego coraz więcej .
 5. Postaram się wrzucić , tylko właśnie trochę wyzbierałem . Twarda stercząca tutka , jak ulepiona z piachu .
 6. Tak wystają jak tutki nosów .
 7. Idzie , razem z piachem , tylko trzeba do dna prawie , no i wężyk 5mm co najmniej . Podobno to plaga , atakują wszystko co się da , u mnie też coraz więcej .
 8. Witam posolonych , ktoś może ma jakiś sposób na ślimaki osiadłe ? pytanie czy jak je wyzbieram wężykiem i przez sitko to woda może wrócić z powrotem , czy raczej nie ryzykować .
 9. York . krewetka czy żyrafa . zwierze to zwierze .
 10. No właśnie z mrożonymi też nigdzie się nie spotkałem , chyba że sytuacja wyżej opisana , typu jakiś zgon , oczywiście jest to harlequin a kupiłem bo miałem całe akwa w asterinach , wyrzucić w kibel , to tak mało humanitarne , a jak przyroda radzi sobie sama to trochę inaczej , chociaż nie wiem co dla nich lepsze .
 11. Pytanie a zarazem prośba , ma ktoś może plagę małych rozgwiazd ? U mnie była , ale krewetka w kilka miesięcy dała radę , z tego co słyszałem nie jada nic innego , chętnie kupię , każdą ilość .
 12. Witam , czy ma może ktoś świetlówkę do pokrywy akwarium 30L. 2G11 18W 10000K Może ktoś w okolicy ? E-rybka niestety nie wysyła .
 13. Jeśli to rzeczywiście płaziniec wyrzuć jak najszybciej , bo jak masz ślimaki to już ich nie będziesz miał , chociaż mi to wygląda raczej na jakieś wężowidło , ale zdjęcie słabe .
 14. Proszę o kontakt 608 104 260

 15.     W środę jestem w Krakowie , mogę podjechać ?

×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.