Jump to content

jarlor

Klubowicz
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. jarlor

  Anthias

  Dzięki za odpowiedzi. Chorobą mi to raczej też „nie pachnie”. Będę obserwował. Pzdr.
 2. jarlor

  Anthias

  Te płetwy u Ciebie jaśniejsze, czy w kolorze tych plam?
 3. jarlor

  Anthias

  Witam, czy Wasze Anthiasy też mają na płetwach piersiowych takie ciemniejsze pomarańczowe plamy? Dzisiaj to zauważyłem. Może tak zawsze było, chociaż wcześniej nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.
 4. jarlor

  Ati N

  To wiem. Ale chciałem zobaczyć sam plyn. I wyszło zero. Węgiel nie.
 5. jarlor

  Ati N

  W tym proble,m, że nie wychodzi. Test Saliferta kupiony wczoraj. Do akwarium dozowane 2 tygodnie i nic. Na stronie Ati „Low molecular nitrogen compounds, ammonium, nitrate, selected amino acids and vitamins”
 6. jarlor

  Ati N

  Nikt nie używa Ati N?
 7. jarlor

  Ati N

  Witam, pytanie do tych którzy używają Ati N. Czy robiąc na nim test NO3 Saliferta powinien wyjść kolor? Wysłałem pytanie do dystrybutora ale pytam też tutaj.
 8. Wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 9. A to białeustrojstwo z pierwszego zdjęcia?
 10. Witam, zdjęcia trochę niewyraźne alw może ktoś podpowie co to za cuda na skale (te białe) i na szybie (trochę jak szkolna tarcza). Pozdrawiam.
 11. Ja z Aquastar nie byłem zadowolony. Dla mnie za żółta. Może zamiast nich popatrz na Marinestar (dla mnie podobna do Aquablue Special). A Coralstar dla mnie podobna do Blue plus. To oczywiście moje subiektywne porównania. Wybór należy do Ciebie. Miałem 39W ale to bez znaczenia. Pzdr.
 12. Dla ścisłości. Na mrożonkach jest data ważności. Pzdr.
 13. Cześć, kiedyś jak pytałem o AF 1,2,3 na ich foru odpowiedź brzmiała, żeby równo lać 1, 2, 3, a ewentualne konieczności podniesienia np. KH wykonywać KH+. Dla pewności podpytaj w AF bo zawsze mogłem coś źle zrozumieć. Pzdr.
 14. Twój wybór. Możesz też kupić trzy Coral, dwie Marine i spróbować trzy na jedną i dwie na dwie. Zostawisz jak Tobie będzie bardziej pasowało. Co zostanie, wykorzystasz przy następnej wymianie. Tylko zobacz czy czasami Marine nie jest droższa od Ati.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.