Jump to content

Regus

Klubowicz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Roman
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bremen
 • Akwarium
  270

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Regus

  Euphilia

  Witam Czy może mi ktoż powiedzieć co może być powodem że moja euphilia ma 2 odcienie zielonego , jedno blado zielone a drugie normalne zielone . Korak ma 5 główek , normalnie sie pompuje i wyrasta z niego nastepna główka . Dodam że mam jeszcze 4 inne odmiany które dobrze sie trzymają są ładnie ubarwione i dwie wypuszczają także głókw .
 2. Regus

  PO4 i Kh

  Mnie martwi bardziej to Kh bo robie co tydzien testy i PO4 i NO3 sa w spadkowej baniak ma już prawie 60 dni poza tym w baniaku już są 5 krabów 5 turbo krewetka jeżowiec i Salaris . Ekipa do glonów . Cyjano jeszcze mi nie wylazło tak samo jak dino , były okrzemki , glony teraz jest etap czerwonych glonów.
 3. Regus

  PO4 i Kh

  Zasolenie 1,025 sól jak na zdjeciu
 4. Regus

  PO4 i Kh

  Norbi dzięki za rade napewno zastosuje , możesz napisać dokładną nazwe tej pożywki z AF ?
 5. Łobuz i rozrabiaka czy spokojny i pożyteczny ?
 6. Regus

  PO4 i Kh

  U mnie 5 turbo 5 krabow i krewcia, Jutro wpadnie jeżowiec i salarias. Co do skaly to do sklepu mam 5 min autem a przewoziłem ja w wodzie bo tak zapakowali
 7. Regus

  PO4 i Kh

  Skała jest Naturalna żadne sztuczne dziadostwo , myśle że w sklepie raczej kitu mi nie wcisneli https://www.shop-meeresaquaristik.de/Rocks-sand-coral-gravel/Life-Rocks/Australien-premium-live-rock::22222.html
 8. Regus

  PO4 i Kh

  No ale na PO4 mam w sumpie miedzy innymi żywa skałe i glony w sumpie , czy sie myle ?
 9. Regus

  PO4 i Kh

  NO3 mam 10, bakterje leje cały czas Teraz chodzi mi aby zbić NO4 i delikatnie Kh
 10. Regus

  PO4 i Kh

  Witam wszystkich W solniczkach to moja pierwsza przygoda , posiadam baniak 270L z sumpem +/- 100L W baniaku zywa skała i zywy piach , 2x Tunze 6105 1x Tunze 6055 w sumpie natomiast licząc od pierwszej komory : zywa skala ze spaghetti, odpieniacz , kilo life bio fill i kilo kulek maxspecta i na końcu pompa Poza tym w baniaku 5 x turbo 5 x krab 1 x krewetka Zbiornik zalany przeszło 5 tyg temu. Żadnych podmianek tylko dolewki Mam problem z parametrami mianowicie PO4 na poziomie 0,25 a 0,5 i Kh powyżej 12,5. Testy kropelkowe. Wiem ze Po4 mozna zbic z pomoca wódki czego nie chciał bym robic w swiezym baniaku tak samo jak nie chciał bym stosować chemii. Czy jest jakiś inny sposób aby zjechać do 0 Po4 ? I to samo pytanie dotyczy sie Kh , jak można je obniżyć nie używając chemii ? Dodam ze na starcie dalem do baniaka koztke mrozonki aby przyspieszyć cykl azotowy , baniak juz chyba przeszedł wszystkie plagi egipskie zacząwszy od glonow , poprzez brazowe dziadostwo i temu podobne , teraz zaczyna się etap czerwonych glonow.
 11. Nie myślałeś dać spagetti do sumpa? Glony w baniaku zawsze beda miały konkurencje która powinna pozbawić ich pożywienia .
 12. Regus

  Regus

×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.