Jump to content

Regus

Klubowicz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Regus

 1. Regus

  Euphilia

  Witam Czy może mi ktoż powiedzieć co może być powodem że moja euphilia ma 2 odcienie zielonego , jedno blado zielone a drugie normalne zielone . Korak ma 5 główek , normalnie sie pompuje i wyrasta z niego nastepna główka . Dodam że mam jeszcze 4 inne odmiany które dobrze sie trzymają są ładnie ubarwione i dwie wypuszczają także głókw .
 2. Regus

  PO4 i Kh

  Mnie martwi bardziej to Kh bo robie co tydzien testy i PO4 i NO3 sa w spadkowej baniak ma już prawie 60 dni poza tym w baniaku już są 5 krabów 5 turbo krewetka jeżowiec i Salaris . Ekipa do glonów . Cyjano jeszcze mi nie wylazło tak samo jak dino , były okrzemki , glony teraz jest etap czerwonych glonów.
 3. Regus

  PO4 i Kh

  Zasolenie 1,025 sól jak na zdjeciu
 4. Regus

  PO4 i Kh

  Norbi dzięki za rade napewno zastosuje , możesz napisać dokładną nazwe tej pożywki z AF ?
 5. Łobuz i rozrabiaka czy spokojny i pożyteczny ?
 6. Regus

  PO4 i Kh

  U mnie 5 turbo 5 krabow i krewcia, Jutro wpadnie jeżowiec i salarias. Co do skaly to do sklepu mam 5 min autem a przewoziłem ja w wodzie bo tak zapakowali
 7. Regus

  PO4 i Kh

  Skała jest Naturalna żadne sztuczne dziadostwo , myśle że w sklepie raczej kitu mi nie wcisneli https://www.shop-meeresaquaristik.de/Rocks-sand-coral-gravel/Life-Rocks/Australien-premium-live-rock::22222.html
 8. Regus

  PO4 i Kh

  No ale na PO4 mam w sumpie miedzy innymi żywa skałe i glony w sumpie , czy sie myle ?
 9. Regus

  PO4 i Kh

  NO3 mam 10, bakterje leje cały czas Teraz chodzi mi aby zbić NO4 i delikatnie Kh
 10. Regus

  PO4 i Kh

  Witam wszystkich W solniczkach to moja pierwsza przygoda , posiadam baniak 270L z sumpem +/- 100L W baniaku zywa skała i zywy piach , 2x Tunze 6105 1x Tunze 6055 w sumpie natomiast licząc od pierwszej komory : zywa skala ze spaghetti, odpieniacz , kilo life bio fill i kilo kulek maxspecta i na końcu pompa Poza tym w baniaku 5 x turbo 5 x krab 1 x krewetka Zbiornik zalany przeszło 5 tyg temu. Żadnych podmianek tylko dolewki Mam problem z parametrami mianowicie PO4 na poziomie 0,25 a 0,5 i Kh powyżej 12,5. Testy kropelkowe. Wiem ze Po4 mozna zbic z pomoca wódki czego nie chciał bym robic w swiezym baniaku tak samo jak nie chciał bym stosować chemii. Czy jest jakiś inny sposób aby zjechać do 0 Po4 ? I to samo pytanie dotyczy sie Kh , jak można je obniżyć nie używając chemii ? Dodam ze na starcie dalem do baniaka koztke mrozonki aby przyspieszyć cykl azotowy , baniak juz chyba przeszedł wszystkie plagi egipskie zacząwszy od glonow , poprzez brazowe dziadostwo i temu podobne , teraz zaczyna się etap czerwonych glonow.
 11. Nie myślałeś dać spagetti do sumpa? Glony w baniaku zawsze beda miały konkurencje która powinna pozbawić ich pożywienia .
 12. Regus

  Regus

×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.