Skocz do zawartości
Przemek78

Targowisko w dziale "życie"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie byłoby dobrze podzielić dział "sprzedam życie" na województwa? Myślę, że wielu osobom znacznie ułatwiłoby to poszukiwania. Co o tym sądzicie? No i czy technicznie byłby to problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam wole kupywać z całej Polski:)

A technicznie - myślę, że to byłaby prawdziwa masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferty zazwyczaj są aktualne przez kilka godzin, dni... Ci, którym zależy na odbiorze osobistym, piszą w nazwie tematu miejscowość/województwo, więc przeglądając chyba orientujesz się czy dana oferta jest w pobliżu twojej miejscowości, można też użyć opcji "szukaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, bardzo dobry pomysł, ja osobiscie wole podjechac i kupic niz wysyłac. Znacznie ulatwiłoby to sprawe, bo wpisywanie lublin, lubelskie itp jest troche uciazliwe, a ludzie rzadko pisza w temacie skad sa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Jak będę chciał sprawdzić co jest do kupienia to będę musiał odwiedzić 16 działów?

Trochę bez sensu. Ale obowiązek podania miasta lub województwa w tytule posta byłby bardzo pomocny.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę kupować z całej Polski, tylko że większość ogłaszających z góry pisze "tyko odbiór osobisty", co jest zresztą rozsądne :). Akwarystyka morska to moje hobby jednak jeszcze aż tak bardzo nie zgłupiałem na tym punkcie aby jechać 500 km po rybkę czy korala. Pomysł z wpisywaniem miasta czy województwa w temacie to według mnie bardzo dobry kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, ktorzy tu napisali, maja pod nickiem wpisane miejscowosci zamieszkania. Co tu jeszcze uzupelniac ?

Jesli sprzedajacy nie ma takiego wpisu i extra nie podal miejscowosci, to sam sobie szkodzi, gdyz czesc klientow mu odpada. Za to, gdy juz dojdziesz do tego, ze mieszka obok Ciebie, dzialasz bez konkurencji.

Z innej strony; moze sprzedajacy nie chce, zeby go nawiedzali forumowicze i chce jedynie sprzedawac z wysylka ? Ma prawo.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko wtedy muszę wejść na każdy z postów aby sprawdzić skąd jest dana osoba. Jeśli województwo byłoby w temacie to widzę od razu. Niby mało istotne ale gdy się szuka czegoś konkretnego to duże udogodnienie. A jak sprzedaje z wysyłką to nie ma problemu, ale takich osób jest może 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Temat był już poruszany. Też uważam, że to by bardzo usprawniło ten dział. Skoro posty i tak są zatwierdzane przed publikacją. Skoro może być w regulaminie wymóg fotki i ogłoszenie może być przed moda odrzucone za ich brak, to mógłby i być podanie w tytule miasta/kodu pocztowego. Może też jak będziemy dostatecznie często poruszać temat to ktoś w końcu się zlituje i taki obowiązek wprowadzi.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miasto zawsze jest sprawdzane ale panom chodzi o to,żeby:

A) podzielic targowisko na wojewodztwa (!)

B) umieszczac miejscowosc lub wojewodztwo w tytule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze i nic nie trzeba poprawiać to co proponujecie to zbędna rzecz


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja cały czas powtarzam:forum jest dla nas więc starajcie sie wpisywac w tytule tematu miasto lub wojewodztwo.

Mi korona z glowy nie spada wiec to zawsze wpisuję.

Ale nie róbmy z tego przykrego obowiązku.

Nie wpisujmy wszystkiego w regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie skromne pytanie (mieszczace sie w przedziale tytulu) ;

Dlaczego sucha/martwa skala jest uwzgledniana w przedziale "sprzedam zycie"?

Kiedys zapytalem o to w temacie jednego z uzytkownikow, ktory taka wystawil I moj post zostal natychmiast usuniety...

Debora to pytanie glownie do Ciebie :)

Pozdrawiam

Marcin


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hehe:)

Nie, to nie jest niewygodne pytanie - w sumie nie zastanawiałam się nad tym.

Myślę, że Ci, którzy szukają skały prędzej jej będą szukać w życiu niż w sprzęcie.

Pomyślimy o tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wcale nie czepiam ;)

Tylko mysle ze odpieniacz wystawiony na sprzedaz prosto z akwa, ma wiecej zycia niz taka skala ( duuzo wiecej ;)


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debora ma rację - prędzej w dziale życie ktoś znajdzie skałę niż w dziale sprzęt

nie chodzi przecież o samą suchą teorię, ale też o to by targowisko służyło i miało tyle zabezpieczeń by możliwie było bezpieczne dla Was,

a nie o to by moderator miał listę paragrafów wg których nie będzie akceptować ogłoszenia (chyba nie tego chcecie?)

tyczy się to zarówno przykładu suchej skały jak i pisania miejscowości w tytule

Debora wykonuje kawał dobrej pracy, która nie jest łatwa, ani ekscytująca. Także proszę o odrobinę wyrozumiałości i dystans, o pisanie przemyślanych postulatów odnośnie targowiska, które nie jest marketem, ani sklepem.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow trafilem na poniedzialkowy, "solidarny" nastroj.

Mam nadzieje, ze Debora nie odebralas tego w sposob negatywny, lecz raczej jako pytanie podczas milej konwersacji.

A co do przemyslanych postulatow Mariuszu, to zwyczajnie nie wiem do czego "pijesz". Skoro zadawanie pytan osobom odpowiedzialnym za dany dzial itd jest brakiem wyrozumialosci, badz dystansu, to moze forum nie jest dla forumowiczow...

Zadalem pytanie, otrzymalem odpowiedz, dopisalem komentarz I... "boom" , riposta z olimpu poszla...

Troche luzu mile widziane...

Pozdrawiam

Marcin


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, jeśli wczytasz się w mój post to piszę do wszystkich, a nie tylko do Ciebie

co rusz wraca temat wpisywania miast w tytule ogłoszenia

z luzem, aczkolwiek uporem maniaka chce mi sie pisać to samo, więc nie dziw się, że nie piszę personalnie, ale do wszystkich czytających

co do przykładu suchej skały, dziękuję za uwagę

Wyjaśnienie już napisałem w poprzednim poście wyczerpujące (w teorii masz 100 % racji, w praktyce zachęcam do wyrozumiałości i zastanowieniem się, czy warto pytać i nalegać na kolejne ograniczenia targowiska)

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spokojnie ja odebrałam dobrze:)

Wszystko gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro co rusz pojawia się taki temat to może coś w tym jest :)...

Rzuciłem luźno, że może tak byłoby lepiej, później zgodziłem się, że dzielenie wszystkiego na województwa może być kłopotliwe i że najlepsze byłoby wpisywanie miasta czy województwa w temacie. Po czym mod pisze, że "panowie chcą dzielić na województwa".... A dalej jak Marcin napisał "Boom, poszła riposta... itd." A Debory przecież nikt nie krytykował, nie o to chodziło.

Przecież to taka błaha sprawa, wystarczyło się nie zgodzić albo napisać, że to już było, albo napisać, że moderatorzy mają dość roboty i nie mają jeszcze czasu aby pilnować czy w temacie jest miasto....

Jestem na tym forum od niedawna ale widzę, że niektórzy użytkownicy mają dużo racji w pewnych sprawach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to taka błaha sprawa, wystarczyło się nie zgodzić albo napisać, że to już było, albo napisać, że moderatorzy mają dość roboty i nie mają jeszcze czasu aby pilnować czy w temacie jest miasto....

Jestem na tym forum od niedawna ale widzę, że niektórzy użytkownicy mają dużo racji w pewnych sprawach...

odezwałem się dlatego ponieważ: wyobraź sobie, że bez wpisanej nazwy Miasta - ogłoszenie się nie ukaże (przez dłuuugi czas była to dobra wola i w interesie osoby umieszczającej ogłoszenie)... Debora jak widzisz ma i czas i dobrą wolę, ale ta dobroć jak widać jest wodą na młyn co miele... Im więcej będziecie naciskać to czuję, że takie ogłoszenia nie będą akceptowane. Nie wszyscy "zapominalscy" będą zadowoleni.

Drugi akapit brzmi jak kolejna teoria spiskowa.

Pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrówka- jarmarkowo to się zrobiło teraz gdy wyjechałeś z tym tekstem. I jakim prawem wysyłasz mnie do działu dla nowicjuszy, co to w ogóle ma wspólnego z tym o czym dyskutujemy, jesteś nowym moderatorem, czy może to dlatego że masz "aż" 220 postów, a swoją drogą to ciekawe ile z nich jest podobnych do tego wcześniejszego.

Nie chodzi o dawanie czegoś na tacy i nie jest to żadna nowość czy fanaberia- popatrz na inne fora. A z resztą przecież przed chwilą napisałem, że jest to mało istotne.

Dziękuję za uwagę- pozdro MRÓWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie macie o co spierać.

W regulaminie nie dodam żadnego nakazu dodawania województwa czy miasta w temacie ( bo zaraz będzie problem że nie taki KOD bo jeden napisze WAWA drugi WAW i będzie kolejna pyskówka)

Obowiązkiem jest miasto pod Nickiem lub w ogłoszeniu, za to ścigamy. A reszta to tylko dobre nawyki, chcecie - piszcie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie mogę się powtrzymać, żeby nie zapytać:

Mrówka, przeczytałeś dział dla nowicjuszy?:)

Piszcie miasta i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.