Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Powiatowe spotkanie Morszczaków z Województwa Łódzkiego, robimy wypad na Browara :) 17.10.2015 Godzina 17:00 Pizzeria Riki Tiki na Staffa

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro łodziaki mają problem żeby się z organizować i spotkać, to my możemy zorganizować swoje Zgierskie spotkanie,miejsce jest dowolne czy to będzie Riki Tiki na Osiedlu czy też inna Pizzeria lub inny Lokal :) Panowie, Łukasz,Jakub,Mikołaj,Paweł, Czarek (podpiąłem cię pod nas bo w końcu to ten sam powiat) dzień dowolny choć najlepiej żeby to była Sobota, Chłopaki z Łodzi którzy będą chcieli też mogą dotrzeć Adam i Darek nie macie daleko :)

dla przykładu niech będzie 14.09.2013 Godzina 17:00 miejscówka do dyskusji

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za a nawet przeciw,czas odpowiada a miejsce do uzgodnienia

odnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za młody zeby pic w lokalu xD ale spoko


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj to jest przenośnia nikt ci przecież nie będzie kazał żebyś pił chodzi o to żeby się spotkać i pogadać :p skoro chcecie żebym to ja dokonał wyboru nie ma problemu :) to wybierzemy Riki Tiki :D zobacz Kuba jak masz daleko całe 5 Kroków :)

http://riki-tiki.com.pl/dojazd.html

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby z poza Zgierza, również są mile widziane :) ale przed 14.09 potwierdźcie swoją ewentualną obecność żeby było wiadomo ile osób będzie bo jeśli miały by być tylko 2 to lepiej się spotkać prywatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z Lodzi ile osob jest chetnych zeby wogole sie spotkac, to przeniesiemy spotkanie do Tawerny na Stefanowskiego zeby osoby nie powiedzialy ze maja za daleko i nie chce im sie ruszyc do Zgierza bo maja za daleko, dlatego my pojdziemy na reke i pojedziemy do Lodzi, tylko ile osob bylo by chetnych wpisujcie sie ponizej data i godzina bez zmian czyli 14.09.2013 o 17:00

1.Cuba41 - Jakub

2.michalzgierz1989 - Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chetny ale nie wiem jak będę miał z czasem, teraz 1 LO i wycieczki integracyjne do tego praca w FM .. ale postaram się być


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z pierwszym planem, Skoro Łódź nie jest zainteresowana i się izoluje to według wcześniejszych ustaleń spotkamy się na 650 w Riki Tiki kto będzie chciał to dołączy :) adres ma w postach powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z pierwszym planem, Skoro Łódź nie jest zainteresowana i się izoluje to według wcześniejszych ustaleń spotkamy się na 650 w Riki Tiki kto będzie chciał to dołączy :) adres ma w postach powyżej

Michał dlaczego twierdzisz, że się izolujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, poza toba nawet nikt nie wyrazil checi zeby sie spotkac, jeszcze Piotrek i Bartek prywatnie pisali ze moga nie dac rady, ale gdzie stali bywalcy typu swego Kamil nawet nie odpowiedzial, zawsze jest wiele halasu ale jak co doczego to nie ma chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, już nie było spotkania z Udziałem większości posolonych z Łodzi i okolic, więc kto ma ochotę spotkać się przy Browarze czy też "Coca Coli" bo nie wszyscy muszą pić, to niech się wpisuje termin się ustali taki żeby wszystkim lub większości pasowało, choć mowa oczywiście o Sobocie, powyżej jest link do Miejscówki , bo do mniemy wam że Łódź za bardzo nie będzie chętna na Spotkanie w Tawernie, bo od dłuższego już czasu nic w temacie się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępna data na Zgierskie spotkanie to 24.05.2014 Godzina 17:00, mile widziane również osoby z poza Zgierza, lokal jak powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spotkanko odbędzie się póki co obecność potwierdziły 3 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że już trochę minęło od poprzedniego spotkania, to wątek można odświeżyć, proponuje którąś Sobotę Czerwca, np 6,13 lub 20 Godzina popołudniowa :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dajcie znać jak ustalicie termin - postaram się dopasować. Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,

Ty juz nie mysl o "Riki Tiki", tylko zacznij sprzedawac butelki, zebys mial na wyjazd na Wdzydze. :fish:

Kto to widzial, zeby pic na kilka dni przed zjazdem. :popo:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie zgierzak ale chętnie się z wami spotkam. Aby nie było kolizyjnego z Wdzydzami proponuję 20 czerwca jako ostatni neutralny i jeszcze nie kolidujący termin czerwcowy (przedwakacyjny). Dajcie mi tylko znać o której planowane spotkanie. Jeśli pasują wam inne soboty to się dostosuję. Wieści głoszą że kilku chętnych jest ale coś niechętnie się ujawniają w temacie.... nie przejmujcie się lincz groził by za termin 27 czerwca a tak kto wytrwały i czasowy ten ma okazję pokazać się tu i tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak oficjalnie 3 daty, powiadomienia wysłałem również SMSowo z odnośnikiem bo nie każdy czyta forum,

20.06.2015 Godzina 17-18

27.06.2015 Godzina 17-18, kto będzie mógł jechać na Wdzydze, to pojedzie na wdzydze a kto z jakichś przyczyn nie może tam jechać, to może uda mu się wyrwać na miejscowe,

oraz 4.07.2015 Godzina 17-18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mi 20.06 i 04.07 pasuje 27.06 nie, jakieś szczegóły tego spotkania co gdzie kiedy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły są w pierwszych postach, ja wczoraj z miejscowymi Kolegami przegadałem i padło na 27.06, bo nie którzy chcieli się dostosować, ci Którzy jadą na Wdzydze to wybiorą tamto spotkanie, a tym którzy nie mogą się wyrwać na dłużej, to może uda im się wyrwać do nas, jeżeli było by więcej głosów że 27.06 coś tam nie pasuje to warunkowo może przełożymy na inny termin, ci którzy będą niech się dopisują, tutaj jest nasza miejscówka, na stronie jest mapka jak dojechać, http://riki-tiki.com.pl/naszepizzerie/zgierz/, dla tych co chcieli by wypić Piwko a są kierowcami, lokal jest położony blisko Pętli Autobusowej, jak i przystanku, oraz stacji Kolejowej Zgierz Północ ŁKA

Autobusy

Linia 6 Dworzec Łódź Kaliska - Zgierz Parzęczewska/Staffa, można też wysiąść na Staffa

Linia 51 Plac Dąbrowskiego - Zgierz Parzęczewska/Staffa,

Linia 2 Łącząca Stryków i Aleksandrów Łódzki umożliwia również dojazd w pobliże Lokalu,

od Linii 46 jest spacerek około 20 Minutowy na Osiedle,

lista obecności

1.michalzgierz1989

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista obecności

1.michalzgierz1989

2.chwialek 20 lub 27 czerwca godziny popołudniowo wieczorne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się byc w tych terminach ale najbardziej podchodzi mi 04.07. Ja wracam ze szkolenia 27 i w domu bedę około 20.Jakby nie to byłbym na zlocie.Przemyślcie czy 04.07 nie bylby dobrym terminem.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.michalzgierz1989

2.chwialek 20 lub 27 czerwca godziny popołudniowo wieczorne 2

3.Co-2

Może 4 lipiec jednak ?


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.