Skocz do zawartości
Mini

Wyszczerbione akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
3 godziny temu, Mini napisał:

Czyli jeżeli zostawię sobie akwa nie ma ryzyka, że na odpryskach  pęknie? 

skoro nie reklamujesz to jak pisałem - weź pilniczek do paznokci (metalowy) trochę wody i wyszlifuj (to góra 5min roboty)  - bo można się np. skaleczyć przy jakichś pracach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, silvia napisał:
6 godzin temu, Mini napisał:

Czyli jeżeli zostawię sobie akwa nie ma ryzyka, że na odpryskach  pęknie? 

skoro nie reklamujesz to jak pisałem - weź pilniczek do paznokci (metalowy) trochę wody i wyszlifuj (to góra 5min roboty)  - bo można się np. skaleczyć przy jakichś pracach

No te odpryski są oszlifowane właśnie. Tak jakby komuś poprostu nie chciało się wymienić szyby, albo jakby komuś się śpieszyło, bo zapomniałem dodać że akwarum przyszło spóźnione, i pan z którym rozmawiałem powiedział że ktoś miał to oszlifować, co znaczy że o tym wiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Mini napisał:

No te odpryski są oszlifowane właśnie. (...)

i pan z którym rozmawiałem powiedział że ktoś miał to oszlifować, co znaczy że o tym wiedział. 

6493e7a19b67b.jpg

w takim razie .. nie mam pytań co do firmy

wołaj o obniżenie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niwre37 napisał:

..czy to jest warte tych kilku szczerbin

Gdyby nie to że to już drugi raz kiedy zamawiam akwarium, wcześniej z innej firmy, to bym oddał Od razu bez zastanowienia ale już mam dość czekania na akwa. Takiej fuszery to na nie toleruje. 

Wgl spód komina jest zalany sylikonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie przydrożny szklarz by to zrobił lepiej, a  firmy z doświadczeniem co raz bardziej schodzą na psy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I boki też są umazane w sylikonie na paru długościach. 

1 minutę temu, waski01 napisał:

pewnie przydrożny szklarz by to zrobił lepiej, a  firmy z doświadczeniem co raz bardziej schodzą na psy. 

Po to zamawiałem akwarium z rzekomo dobrej firmy. No ale widać bezfugowe silikonowanie też wychodzi z mody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Mini napisał:

I boki też są umazane w sylikonie na paru długościach. 

to reklamuj na co czkasz ?, albo żądaj obniżenia ceny - do koloru do wyboru w końcu to twoje pieniądze. Chyba, że odpuszczasz partaczom ? 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wiele akwari z tej firmy i zawsze wykonanie było na wysokim poziomie,po za tym komin jest wycięty poprawnie.Widzę ze szyba wewnętrzna od komina jest przecięta na wysokości grzebienia i doklejona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, m-babka napisał:

Widzę ze szyba wewnętrzna od komina jest przecięta na wysokości grzebienia i doklejona

Tak jest, ale jakość tej szczeliny to inna sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest przecięta  i  bez szlifowania złożona na bezbarwnym silikonie. Reszta krawędzi jest polerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, m-babka napisał:

U mnie jest przecięta  i  bez szlifowania złożona na bezbarwnym silikonie. Reszta krawędzi jest polerowana.

Zobacz lepiej link na początku wątku to zobaczysz gładką polerkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te odpryski - to pryszcz, dla chcącego to max 15 minut roboty szlifierką taśmową i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, m-babka napisał:

Jeśli chodzi o te odpryski - to pryszcz, dla chcącego to max 15 minut roboty szlifierką taśmową i po sprawie. 

Przepraszam, nie zapłaciłem za akwarium  po to  żeby się szlifierką bawić.

Edytowane przez Mini (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, m-babka napisał:

Jeśli chodzi o te odpryski - to pryszcz, dla chcącego to max 15 minut roboty szlifierką taśmową i po sprawie.

Po pierwsze trzeba mieć szlifierkę, po drugie ryzykujesz zawsze grzebiąc przy szkle że pęknie, po trzecie i chyba najważniejsze nie rozumiem pomysłu naprawiania przez nabywcę wad spowodowanych przez producenta:ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem ale chodzi mi o to że  możesz to szybko naprawić a od tej firmy wydębić rabat.

Zresztą po co bić pianę - pakować i odsyłać. Ja tego problemu nie miałem bo odbierałem osobiście.

Edytowane przez m-babka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ....

2 minuty temu, Mini napisał:

Przepraszam, nie zapłaciłem za akwarium  po to  żeby się szlifierką bawić.

sorki kolego ..ale nie rozumiem... Ty zakładając temat myślałem ze masz na myśli rady/porady ..tymczasem teraz się jasno określasz .Pytam wiec po co bijesz piane ????? zrób jak Ci podpowiada rozsadek  i estetyka ....i czekaj dalej...kurcze czasami rece odpadają ...3 odpryski i gościu mdleje....


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mini napisał:

Przepraszam, nie zapłaciłem za akwarium  po to  żeby się szlifierką bawić.

Ale od ponad dwudziestu godzin uźalasz się nad sobą jak jakiś smarkacz. Takie sprawy załatwia się w ciągu 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, niwre37 napisał:

.Pytam wiec po co bijesz piane

Bo mi się zwyczajnie nie podoba to jak zostało to wykonane, i akwarium z odpryskami nie spełnia moich oczekiwań,płacę wymagam , proste

2 minuty temu, volf napisał:

Ale od ponad dwudziestu godzin uźalasz się nad sobą jak jakiś smarkacz. Takie sprawy załatwia się w ciągu 15 minut.

To proszę napisz do kuriera i niech za 15 min będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mini napisał:

Bo mi się zwyczajnie nie podoba to jak zostało to wykonane, i akwarium z odpryskami nie spełnia moich oczekiwań,płacę wymagam , proste

to nie truj d*py tylko odeślij w związku z tym ze jest nie zgodne z Twoimi oczekiwaniami!!!!! ...w ogóle czemu napisałeś ten temat ?? potrzebowałeś pogłaskania czy zrobienia komuś antyreklamy?????? ..bo tak to teraz odbieram...


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek jak zostało wykonane akwarium od firmy, opinia i może racja że powinienem to szybciej załatwić i się nie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby firma wkleiła grzebień odrazu ( w gratisie) to nie było by tematu i nawet byś nie widział tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niwre37 napisał:

to nie truj d*py tylko odeślij w związku z tym ze jest nie zgodne z Twoimi oczekiwaniami!!!!! ...w ogóle czemu napisałeś ten temat ?? potrzebowałeś pogłaskania czy zrobienia komuś antyreklamy?????? ..bo tak to teraz odbieram... 

Jest to moja opinia na temat jakości wykonania akwarium.Jak ktoś będzie chciał kupić,to może poczytać o moich doświadczeniach tych dobrych i złych .

1 minutę temu, KaZek napisał:

Gdyby firma wkleiła grzebień odrazu ( w gratisie) to nie było by tematu i nawet byś nie widział tego

To racja, ale grzebienia nie ma za to są odpryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mini napisał:

Jest to moja opinia na temat jakości wykonania akwarium.Jak ktoś będzie chciał kupić,to może poczytać o moich doświadczeniach tych dobrych i złych .

To racja, ale grzebienia nie ma za to są odpryski.

i teraz zaczął się plącz ....kolego daj spokój ...żenada ...krzyku narobiłeś, nie jest po Twojej myśli .....proszę bądź facetem/mężczyzna  i sam podejmij decyzje ....


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niwre37 napisał:

i teraz zaczął się plącz ....kolego daj spokój ...żenada ...krzyku narobiłeś, nie jest po Twojej myśli .....proszę bądź facetem/mężczyzna  i sam podejmij decyzje ....

Jak mówiłem to jest moja opinia i mam prawo ją wyrazić, nic ci do tego kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.