Skocz do zawartości
Gość Paragon

Crazy Coral

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, katani napisał:

Szkoda, że na stronce ich nie ma. Ciepło jest, można by bez ryzyka zamawiać przez internet.

Sukcesywnie wystawiamy na stronkę. Kolejna paczka korali będzie tak jak licznik idzie czyli w piątek.  Będzie znów sporo akroporek dodanych.

Napiszę o sponsoring, bo zaraz wam wątek zamkną :)


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
44 minuty temu, MarekPro napisał:

Sukcesywnie wystawiamy na stronkę. Kolejna paczka korali będzie tak jak licznik idzie czyli w piątek.  Będzie znów sporo akroporek dodanych.

Napiszę o sponsoring, bo zaraz wam wątek zamkną :)

a to z tego powodu poprzedni wątek został zamknięty?, sklep o której wyraża się opinie musi być sponsorem forum???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to forum komercyjne wiec trzeba to uszanować. Nie wiem dokładnie jaka jest polityka ale napisałem o sponsoring i jak tylko włączą to dam znać :)


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
7 minut temu, MarekPro napisał:

Jest to forum komercyjne wiec trzeba to uszanować. Nie wiem dokładnie jaka jest polityka ale napisałem o sponsoring i jak tylko włączą to dam znać :)

aha tak wiem jestem tego świadomy, ale opinie o sklepach to nie promowanie czy reklamowanie (bo wiadomo wystawia się dobre i złe opinie więc takie które zniechęcają klientów też) to jest informacja dla innych jak komentarze na allegro wydawało mi się ze taka informacja jest wolna i dostępna dla wszystkich, a nie cenzurowana na podstawie sponsoringu, przecież i o produktach się rozmawia a nie widzę żeby producenci sprzętu czy chemii byli na liście sponsorów, ale ok to jest moja opinia w tym temacie

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paragon napisał:

aha tak wiem jestem tego świadomy, ale opinie o sklepach to nie promowanie czy reklamowanie (bo wiadomo wystawia się dobre i złe opinie więc takie które zniechęcają klientów też) to jest informacja dla innych jak komentarze na allegro wydawało mi się ze taka informacja jest wolna i dostępna dla wszystkich, a nie cenzurowana na podstawie sponsoringu, przecież i o produktach się rozmawia a nie widzę żeby producenci sprzętu czy chemii byli na liście sponsorów, ale ok to jest moja opinia w tym temacie

Dobrze mówisz B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Paragon napisał:

aha tak wiem jestem tego świadomy, ale opinie o sklepach to nie promowanie czy reklamowanie (bo wiadomo wystawia się dobre i złe opinie więc takie które zniechęcają klientów też) to jest informacja dla innych jak komentarze na allegro wydawało mi się ze taka informacja jest wolna i dostępna dla wszystkich, a nie cenzurowana na podstawie sponsoringu, przecież i o produktach się rozmawia a nie widzę żeby producenci sprzętu czy chemii byli na liście sponsorów, ale ok to jest moja opinia w tym temacie

Nam jest bardzo miło jak ktoś da dobrą opinię tu czy na facebooku :) Te negatywne też są potrzebne, bo w końcu pomagają nam się rozwijać. 


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, MarekPro napisał:

Nam jest bardzo miło jak ktoś da dobrą opinię tu czy na facebooku :) Te negatywne też są potrzebne, bo w końcu pomagają nam się rozwijać. 

Prawda a wiec życzę jak najwięcej tych złych hehe żartuję oczywiście i mam nadzieje że zrobię jeszcze niejedne zakupy w Twoim sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Paragon napisał:

aha tak wiem jestem tego świadomy, ale opinie o sklepach to nie promowanie czy reklamowanie (bo wiadomo wystawia się dobre i złe opinie więc takie które zniechęcają klientów też) to jest informacja dla innych jak komentarze na allegro wydawało mi się ze taka informacja jest wolna i dostępna dla wszystkich, a nie cenzurowana na podstawie sponsoringu, przecież i o produktach się rozmawia a nie widzę żeby producenci sprzętu czy chemii byli na liście sponsorów, ale ok to jest moja opinia w tym temacie

Leszku w takim miejscu jak forum "nie ważne jak o Tobie mówią, ważne żeby tylko mówili" i to w wystarczającym stopniu jest reklamą sklepu ;)  to tak żeby wybielić moderatorów :P

Marek jeżeli kojarzysz to pterapogony od Ciebie niedawno kupione jednak się nie dogadały :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być dziś w nowym CC. Dla malkontentów polecam odwiedzić sklep osobiście, żeby przekonać się ile można mieć gatunków korali: SPS / LPS / miękkich na stanie.

Mieć to jedno ale mieć w dobrej / bardzo dobrej kondycji to drugie - m.in wybarwienie.

Żeby nie przedłużać 3 zdjęcia na zaostrzenie apetytu + moje zakupy :) (same acry :))

CC_1.jpg

CC_2.jpg

CC_3.jpg

zakupy :)

dzym_box.jpg

Podsumowując warto podjechać, pogadać i zrobić zakupy :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2018 o 16:59, fresz33 napisał:

Leszku w takim miejscu jak forum "nie ważne jak o Tobie mówią, ważne żeby tylko mówili" i to w wystarczającym stopniu jest reklamą sklepu ;)  to tak żeby wybielić moderatorów :P

Marek jeżeli kojarzysz to pterapogony od Ciebie niedawno kupione jednak się nie dogadały :P 

Kojarzę i pamiętam rozmowę :)


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to też napisze :)

Jestem jednym z pierwszych (jak nie pierwszym klientem) od czasu założenia CC.

Jakiś człowiek napisał wcześniej o kwarantannie - nie chce mi się szukać kto to , ale pytanie co to znaczy kwarantanna i po co się ją robi ?

W CC są wszystkie ryby jedzące - czy to oznacza że one są prosto z odłowu ? z chorobami, pasożytami ?

NIE !

A pomimo to świeże dostawy lądują pierw w specjalnie przygotowanych zbiornikach na zapleczu, nim trafią przed oczy ludzi - skąd to wiem - bo często

z racji stałych zakupów wyłapuje coś z zaplecza na własną odpowiedzialność i jak dotąd się nie zawiodłem :)

Zaznaczę, że to moim zdaniem pierwszy sklep w PL, który wprowadził odpowiedni standard sprzedawanych ryb z gatunku - chelmon.

Marek nic nie pisze na ten temat, ale jego dostawcy to stałe sprawdzone międzynarodowe źródła,  ceny są porównywalne do popularnego sklepu w w-wie który się zamkną i przeniósł z tą różnicą że jakość jest zdecydowanie wyższa.

Niech moc bryzy oceanu będzie z Wami Protaski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Dzisiaj kolejna paczuszka dotarła, super obsługa milo i przyjemnie wszystkie zwierzątka w super kondycji bardzo ładne, dziękuję za szybką wysyłkę i za gratisa :)

r8givb.jpg

2uhobbk.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super paka :) jest co rozpakować - czy widzę tam krewetki? zawsze mnie zastanawiało jak one znoszą transport, bo tak to wysyłkowo to zamawiam raczej tylko koralowce i ukwiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może nie morskie ale słodkowodnych wysyłałem setki i żadnych problemów. Krewetka powinna mieć w worku coś czego mogła by się złapać np kawałek gąbki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
19 minut temu, Ura napisał:

Super paka :) jest co rozpakować - czy widzę tam krewetki? zawsze mnie zastanawiało jak one znoszą transport, bo tak to wysyłkowo to zamawiam raczej tylko koralowce i ukwiały.

 

9 minut temu, fresz33 napisał:

Może nie morskie ale słodkowodnych wysyłałem setki i żadnych problemów. Krewetka powinna mieć w worku coś czego mogła by się złapać np kawałek gąbki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

taaaak właśnie takie paczki są najfajniejsze hehe, tak dwie debeliusy i dwie czyszczące, bardzo dobrze zniosły transport jedna z czyszczących uwzięła się na salariusa i chce go czyścić ten ucieka po całym akwarium hehe

Poza tym ufam że paczki z CC są odpowiednio przygotowane :) , ja zamawiam wszystko wysyłkowo jeszcze ani razu nie miałem przykrej niespodzianki ale licze się z tym że ryzyko zawsze jest

 

 

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ura napisał:

Super paka :) jest co rozpakować - czy widzę tam krewetki? zawsze mnie zastanawiało jak one znoszą transport, bo tak to wysyłkowo to zamawiam raczej tylko koralowce i ukwiały.

Kiedyś zamawiałem wysyłkowo krewetkę z innego sklepu i z nią korale. Paczka przyjechała w największe upały. Krewetka bez problemu zniosła podróż, a korale nie, przyjechały ugotowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
W dniu 30.04.2018 o 16:25, MarekPro napisał:

Dziękuję :)

Po początkowym zachwycie, macie u mnie minusa <_<, wyjaśnienie wysłałem Ci Marek na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże trochę temat . Polecam sklep .Robię w nim regularnie zakupy choć mam do niego 130 Km w jedną stronę. Mam bliżej 2 inne sklepy ale niestety nawet nie ma jak tego porównać bo jest pomiędzy nimi przepaść w wielości sklepu i ilości towaru .

Jedyny minus  toto że tam trzeba jechać z odliczoną gotówka i bez kart kredytowych aby nie wydać wszystkiego z konta:D . Oczywiście można płacić u nich kartą  .Ja zabieram ze sobą żonę jako głos sumienia i żandarma portfela . Teraz wiem jak się czują kobiety sklepach z ciuchami albo butami.:lol:

 

Edytowane przez tilk74 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.