Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde aż dziwne że nikt inny nie daje jakichś innych śmiesznych fake newsów tu na forum. Dlatego właśnie postanowiłem chociaż co kolwiek napisać może nie było do końca to śmieszne ami zabawne ale przynajmniej było. Myślę że to da początek osobom które mają smykalke di takich spraw na drugi rok i coś śmiesznego z tego wyjdzie.


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A i dzięki ura i Nika i inni za udaną wkretke jednak uśmiech się pojawia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, BzykU napisał:

Kurde aż dziwne że nikt inny nie daje jakichś innych śmiesznych fake newsów tu na forum. Dlatego właśnie postanowiłem chociaż co kolwiek napisać może nie było do końca to śmieszne ami zabawne ale przynajmniej było. Myślę że to da początek osobom które mają smykalke di takich spraw na drugi rok i coś śmiesznego z tego wyjdzie.


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

A i dzięki ura i Nika i inni za udaną wkretke jednak uśmiech się pojawia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nie do końca "wkrętka" była udana, bo zapytałam, czy to primaaprilisowy żart. Nie odpisywałeś, a było niewielkie ryzyko, że to prawda. Przecież rozsądny człowiek by sobie z takich rzeczy jaj nie robił.

Gdybym ja napisała, że choruje na nowotwór i zbieram na leczenie, to byłby to podobnie durny żart. Ludzie, którzy chcieliby mi pomóc i przykładowo na allegro charytatywnym wystawili swoje koralowce zapewne nie poczuliby się ani trochę rozbawieni.

U mnie zyskałeś tylko tyle, że jeśli następnym razem napiszesz, że pękło Ci akwarium i ryby śmigają po podłodze, to będę scrollować dalej. W końcowym efekcie nie masz się więc z czego cieszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca "wkrętka" była udana, bo zapytałam, czy to primaaprilisowy żart. Nie odpisywałeś, a było niewielkie ryzyko, że to prawda. Przecież rozsądny człowiek by sobie z takich rzeczy jaj nie robił.
Gdybym ja napisała, że choruje na nowotwór i zbieram na leczenie, to byłby to podobnie durny żart. Ludzie, którzy chcieliby mi pomóc i przykładowo na allegro charytatywnym wystawili swoje koralowce zapewne nie poczuliby się ani trochę rozbawieni.
U mnie zyskałeś tylko tyle, że jeśli następnym razem napiszesz, że pękło Ci akwarium i ryby śmigają po podłodze, to będę scrollować dalej. W końcowym efekcie nie masz się więc z czego cieszyć [emoji6]

Racja koleżanko, scrolować i popkorn zajadać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że straszny "suchar", tak jak piszę @Nik@ to tak jakby napisać na portalu o raku, że się go ma na prim-aprilis, raczej słabe jeśli o mnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2018 o 12:12, AnT napisał:

Siema Szeryf :D:thumbup:

Dobry numer z tym akwarium 

Pozdr. 

Że też nie skojarzyłem, imię, miasto, wielkość akwarium, poziom,

wszystko się zgadza :)


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

1 kwietnia można sobie na tyle pozwolić a że suchar to już inna sprawa trudno raz kozie śmierć.

 

3 godziny temu, piotr7 napisał:

Siema Szeryf :D:thumbup:

Dobry numer z tym akwarium 

Pozdr. 

A to ciekawe ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, bo jak widać Twój "super dowcip" zamiast wywołać śmiech wzbudził tylko podejrzenia. 

Tym tematem,  jak widze,   załatwiłes się nie tylko u mnie :) oj, udała Ci się ta wkrętka. Jako bicz na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok niech tam .

Same smutasy widzę tu.

A jak ojcu to powiedziałem to jakoś trochę inaczej to wyszło .

Dał się jednak nabrać i jednak śmiesznie było .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Ci śmiesznie, kiedy ryby pewnego dnia faktycznie będą śmigać po panelach, a tu znikąd pomocy...

Tym pesymistycznym akcentem pożegnam ten temat, bo widzę, że przesłanie nie dotarło gdzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej pewność iż 2 ani 3 kwietnia nie będę Tobie pisać iż mam piegi na twarzy skoro ich nie mam .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryb na panelach też nie było.  Daremne ze mną dalsze dyskusje, ale może znajdzie się  ktoś, kogo Twój żart ubawil.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poddaję się .

Sorry

On raczej nie był do śmiechu .

Tak po prost był aby ktoś się wkręcił .

Szkoda tylko że nie był może śmieszny .

I szkoda że nikt inny nie pofatygował się o śmieszny żart albo jaki kolwiek .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu już spokój głupi żart , ma nauczkę przeprosił i stawia wszystkim browara [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 postów które tylko wniosły to że w oczach innych staleś się mniej wiarygodny,a ciągniesz temat jak guma w majtach @BzykUdaj spokuj bo komus puszczą nerwy,a po co?:Pnie lepiej bylo założyć temat moje 600l i wklejać fotki ...


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Spokojnie nie bierz tego do siebie, robiac taki żart na forum akwarystycznym musiałeś sie liczyć z takimi konsekwencjami :D, z drugiej strony troche to przesadzone bo duzo osob pisało ze by pomoglo ale to ale tamto, wiec, poza tym to był prima aprilis mozna sie domyslec i zapytac na priv wiec odpuscie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie temat zamknięty nie udało się i trudno szkoda .

Sorki jeśli ktoś poczuł się urażony .

Nika przenieś temat do offa i zamknij na wieki wieków.

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BzykU napisał:

hehe

1 kwietnia można sobie na tyle pozwolić a że suchar to już inna sprawa trudno raz kozie śmierć.

 

A to ciekawe ?

 

Ano :evil:

Zdjecia wydały :lol:

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.