Skocz do zawartości
human_87

Wentylatory / Grubość szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje wentylatorów na grubość szyby 2 cm; mam z tym problem, większość jest na 12mm; JBL Cooler są na 25mm, jednak nigdzie nie mogę ich dostać... z amazona do PL wyślą tylko model JBL 200; bo 300 już nie... na ebay cena z wysyłką z Niemczech jest dziwnie wysoka;

Jest sporo tego w sklepach, zaczynając od chińskich no name'ów.. przez jakieś boYu, kończąc na Aqua Medic za 900 zł...

Na erybce np. mają BLAU, które bym sobie kupił... ale zapytałem o grubość szyby... podali że 12mm... choć te same na Amazonie w opisie mają 25mm... jednak z amazona brak wysyłki do Polski;

I tak się bujam od strony do strony.... gdzie poza laniem wody o zaletach tych wszystkich modułów chłodzących... brak jest informacji na jaką szybę pasują... 

Dlatego mam pytanie: czy ktoś z Was posiada jakiś model, który pasowałby na szybę 2 cm? ewentualnie czy ktoś wie gdzie kupić JBL Cooler 300? Lub czy ktoś ma u siebie BLAU Aquaventilador i zechciałby zmierzyć linijką  na jaką szybę max będą pasować? Lub też ktoś chciałby zaproponować coś innego?

Z góry dziękuję za pomoc; Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, silvia napisał:

wpisz w google /allegro wentylator biurkowy z klipsem

Teraz się nie dziwę, dlaczego wyskakujesz w pierwszej dziesiątce komentujących, którzy mają tutaj na forum zawsze coś do napisania... po jakieś 500+ komentarzy miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

można też zrobić samemu - z kawałka spiennionego PCV

stp+7.jpg

  stp+6.jpg  stp+10.jpg

stp+11.jpg

478457_10151346095775796_1026229604_o.jp

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nieaktualny.

Nie dawało mi spokoju, że Amazon podawał 25mm dla Blau, a erybka odpisała mi 12mm; zadzwoniłem i poprosiłem aby ktoś to dla mnie zmierzył; pani podała mi że pasuje na 20mm. Zamówiłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.