Skocz do zawartości
@Pawel

Jogurt truskawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

do wody ro wpadło trochę jogurtu truskawkowego, jakaś łyżeczka może ciut więcej. Mogę użyć tę wodę czy lepiej wylać? 

Nie żebym szczędził na wodzie bo jak trzeba będzie to wyleję, ale jest jej +/- 100 litrów a to trochę czasu zajęło by nazbierać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł??? Ty chłopie masz jakiegoś albo pecha albo fuksa:-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś metoda dodawania mleka do morskiego, tak że śmiało możesz wlać tę wodę. Korale powinny być zadowolone a rybkom to rybka.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.Roman,jeszcze deser truskawkowy i komplet:P


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, @Beti napisał:

Paweł??? Ty chłopie masz jakiegoś albo pecha albo fuksa:-)

Mam filtr pod zlewem i narzeczona wyrzucała opakowanie po jogurcie i na nasze nieszczęście coś wpadło do kastry budowlanej :) Pechem bym tego nie nazwał :) 

 

6 minut temu, Roman.P napisał:

Była kiedyś metoda dodawania mleka do morskiego, tak że śmiało możesz wlać tę wodę. Korale powinny być zadowolone a rybkom to rybka.

To woda do nowego akwarium więc ryb i korali to tam do czerwca nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym litrażu nie powinno być problemu. Bakterie sobie z tym poradzą.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kocyk komuś wpadł do akwarium, innemu kot narzygal, to byly wpadki. A łyżka jogurtu tragedii nie zrobi :)

 

A u mnie... kot nasikal do soli bo zapomniałam zamknąć worek. 25 kg soli, niewiele zdążyłam zużyć. Wybrałam żółte z marginesem, z 5 kg poszło do kosza, ale resztę soli zuzylam, nie wyrzuciłem wszystkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz po złości narzeczonej trzeba każdy jogurt posolić tak z pół roku do przodu:P:wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona pewnie była bardzo wystraszona. Przytulić ją trzeba, a nie jogurt solic  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze papuga w nocy dodała około pół kilo suchej psiej karmy do sumpa. Ma sklep zoologiczny i jego koko nie był zamknięty a że był zły że został sam na noc to postanowił nabroić. Na  drugi dzień wyłowił karme i 2kg węgla oraz wata poszła w ruch. Wszytko przeżylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już lepiej nie będę pisał, co mnie wpadało. Uwierz - akwa to ciekawe środowisko, sporo zniesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zury napisał:

To ja już lepiej nie będę pisał, co mnie wpadało. Uwierz - akwa to ciekawe środowisko, sporo zniesie :)

Zdradź tajemnice :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic tajemniczego, jedynie proza życia :)

To wszystko przez moją młodszą córkę, Kiedyś "karmiła" rybki plasteliną, chlebem, różnymi dziwnościami. Oczywiście dowiadywałem się o tym ładne parę godzin po fakcie, część udało mi się wyławiać, część nie. Niemniej mój zbiornik sporo przeszedł z jej rąk ;)

Ale wszystko żyje i działa :)

Najgorszą sprawą było (jeden raz) totalne przekarmienie przez automatyczny karmnik w czasie wyjazdu wakacyjnego. Szczęście w nieszczęściu - po częściowej podmianie wody wszystko było OK.

Nie wiem jak u innych, ale moje akwa jest naprawdę wytrzymałe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.