Skocz do zawartości
dale

Universal Music Polska blokuje kanał YT - cenzura

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, bez rozwlekłych wstępów i bicia piany. Wyżej wspomniana firma postanowiła wpłynąć na wolność wypowiedzi i sięgnęła po zagrywki poniżej pasa by bronić swoich zysków.
https://youtu.be/_kNXFnpSO64

Co prawda temat niewiele ma wspólnego z akwarystyką morską, ale wydaje się być społecznie ważny - duże firmy kreują rzeczywistość, mówią nam co mamy myśleć i jak żyć.

Bierność jest przyzwoleniem na to.

Dostałem właśnie przed chwilą info, proszę o pomoc i wsparcie - przekażcie dalej, wszak sprawa jest słuszna.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam z ciekawości na ten kanał. Popelnie offtop w offtopie, ale obejrzalam 4 odcinki tego youtubera o 50 twarzach grey'a, o którym to ksiazki nie czytałam i w kinie filmu nie oglądałam i pękłam ze śmiechu :)

Gość jest dobry, przekonał mnie w ciemno, że nie warto bylo tego czytac/oglądać, więc zaoszczedzilam pieniadze i przy okazji jeho recenzji uśmiałam  się do łez.

Jak mogę pomóc temu człowiekowi, który za mnie przecierpial tę lekturę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przecierpiał to nie wiem, mógł równie dobrze powielić jakąś recenzję :) Albo oprzeć się na fragmentach. Ale nie o tym...

Nie wiem czy gość "dobrze godo i mo recht" czy sobie coś tam pod nosem plumka. kazdy powinien sobie wyrobić własne zdanie o danym utworze. Choć zgadzam się z jego niektórymi uwagami, nie propaguję jego kanału jako recenzenta, vlogera czy innego intelektualisty.

Po prostu uważam że działania UMP poprzez stosowanie mechanizmów udostępnionych przez YT są formą cenzury. Ograniczają wolność wypowiedzi i prowadzą do sytuacji kiedy konsorcja, w majestacie prawa, będą nam mówiły co mamy myśleć.

 

Dominiko, myślę że wystarczy rozpropagować tą sytuację, ludzie nie lubią narzucania sobie, cudzego zdania. Ja osobiście kupuje sporo płyt i muzyki, w przyszłości zamierzam zwracać baczniejszą uwagę na to kto ją wydaje - nie jest problemem dla mnie zakup danego materiału np. na winylu, wydany wcześniej przez innego producenta, czy poszukanie flack'a w ogólnie dostępnych sklepach inernetowych, oczywiście wydanego przez kogoś innego.

W wypadku pojedynczego człowieka jest to gest znaczący coś, jedynie dla samego człowieka "nie przyłożyłem ręki do czegoś, z czym się nie zgadzam", ale w wypadku większej ilości osób jest to już coś, co może zostać zauważone. Zwłaszcza jeśli sprawa wypłynie na popularnych platformach.

Firmy muszą zacząć szanować klienta. Ba, klient musi sam zacząć szanować własną osobę. :)

 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą wolnością słowa to ja mam niestety mieszane uczucia. Chodzi mi o hejt w sieci. Z jednej strony bardzo bym chciała, aby każdy miał możliwość wypowiedzieć swoje zdanie, a z drugiej strony w takim kraju, w jakim żyjemy co chwilę napotykamy osoby, którym warto by było zamknąć gęby, najchętniej na wieki.

A nawet nie zawsze chodzi tylko o hejt. Ja na przykład uważam, że antyszczepionkowcy są szkodliwi dla otoczenia, a oni uważają, że to ja jestem szkodnikiem. Antyszczepionkowcy sobie nie życzą, bym narzucała im swoje zdanie a ja sobie nie życzę, by oni sprowadzili na mój świat kataklizm chorób, które do niedawna uważało się za wygaszone. 

Dwa punkty widzenia zestawione przeciwko sobie i kto ma rację?

No właśnie... tu jest pis pogrzebany ;)

Wolność słowa jest za***ista do czasu, kiedy spotkają się dwie przeciwlegle idee i każda z nich uważa, że jest lepsza. Z początku popieralam akcje me too, ale jak to poszło w kierunku rozliczania facetów za przyslowiowiowe złapanie szkolnej koleżanki za warkocz czy kolano, to już znaczna przesada. Nie to autorka tej akcji miała na myśli. Mnie też w podstawówce łapali za warkocz i kolano, ba, nawet klepali po tyłku!!! No trauma... której nie odczuwam zupełnie:)

To w zasadzie przykład zupełnie niezwiązany z tym, o co Tobie chodzi. Ja jestem oczywiscie za wolnością słowa, ale nie w przypadku, gdy ściele się za nią trup samobójców, nie aszczepione  dzieci czy teagedia innych osób które uwierzyly komuś w cokowiek. Jakiś monitoring publikowanych  treści musi być, bo inaczej będzie koniec swiata.  Słowo w dzisiejszych czasach ma zadziwiajacą moc, potrafi nawet zabić. Zauważ, że nawet na tym forum ukrywane są posty niezgodne z regulaminem. Nie można tu pisać wszystkiego, co się podoba, są zasady i kto się ich nie trzyma, ten zostaje spacyfikowany ;) i uwazam, ze bardzo słusznie. Na hejt i inne szkodliwe zachowania tutaj przyzwolenia nie ma.

Koleś z linku akurat  nie zabija, nawet mnie ubawił:) ale doda czy autor/autorka greya mogą się poczuć urażeni na dumie i kieszeni, bo pan je obsmiewa. Pan musi niestety  przyjąć na klate ryzyko, że jak kogoś krytykuje, to ktoś tej krytyki może nie przyjąć z tak szerokim uśmiechem jak ja :D

 

Edit: z drugiej strony pani Dorota tudziez wydawca jej utworu również powinni wziąć na klate, że nie każdemu to dzieło przypadnie do gustu i trzeba odbiorcy dać prawo zwymiotowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia do Twoich w kwestii hejtu, szczepionek i tym podobnych. Zas co do krytyki, jeśli jest konstruktywna - wskazano konkretne przykłady negatywne, to żaden autor szanujący siebie i uważający za twórcę czy artystę nie ma prawa czuć się obrażony, a tym bardziej działać w ten sposób. Zaś jeśli ktoś robi to bez jego upoważnienia, szkodzi mu bardziej niż taki wytatuowany krytyk. Ponieważ o ile opiniami innych na temat utworów się nie przejmuję i sam je weryfikuję, o tyle działania rodem z głębokiego systemu totalitarnego, budzą mój szeroki sprzeciw.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moja żona pracuje w ośrodku wczesnego wspomagania rozwoju dzieci. Byście się zdziwili, jak byście zobaczyli kartę chorób dziecka i posłuchali rodziców dzieci po szczepionkach. 

W skrócie dziecko rozwija się normalnie jest szczęśliwe zaczyna mówić, chodzić dostaje szczepionkę i jak grom z nieba na drugi dzień zupełnie inne dziecko - dziecko upośledzone...

Żeby było ciekawiej są rodzice którzy robią okresowe badania krwi u dzieci i jest wszystko ok, a po szczepionce bardzo duże stężenie metali ciężkich... Są dowody.

Najwięcej przypadków jest po szczepionkach "kompleksowych" 3 w 1. Oczywiście lekarze umywają ręce. 

 

"lektura" do wieczornej kawy.

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2017/10/29/dlaczego-lekarze-nie-szczepia-siebie-i-swoich-dzieci/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do szczepionek powiem szczerze, że byłem lekko mówiąc zdziwiony jak przed każdą szczepionka musze podpisać jakiś kwit, który tak na prawdę mówi, że to moja odpowiedzialność jakby coś się działo. Ja medycyny nie kończyłem i dla mnie było to mega dziwne jak mam składać oświadczenia przed szczepieniem, po to pan doktor uczył się x lat żeby ocenić czy można podać ta szczepionkę czyn nie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edit:

No i jeszcze jedno strasznie mnie wkurzyło jak pani oskarżyła mnie że dziecko będzie odczuwać więcej bólu z mojej winy bo nie wziąłem szczepionki 3 czy 5w1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i o to właśnie chodzi :)  umywają ręce, a Ty zostajesz z mega problemem do końca życia. 

Nik@ nie życzę Ci takiej sytuacji i musisz zmienić trochę na to pogląd ;) 

 

Kolejny link

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/uposledzenie-umyslowe/

Może to się wydawać że ludzie bzdury mówią i piszą ale ja i żona widzimy na co dzień co się dzieje z dziećmi i co ciekawe takich przypadków jest coraz więcej...

 

Odszkodowanie za autyzm poszczepienny. To o czym pisałem wcześniej dziecko jest zdrowe a po szczepionce staje się upośledzone...

http://igya.pl/114-aktualnosci/z-ostatnich-dni/676-woski-sd-przyznaje-odszkodowanie-za-autyzm-spowodowany-podaniem-szczepionki

 

Będą odszkodowania także i w Polsce

https://www.tvp.info/33552060/beda-odszkodowania-za-powiklania-po-szczepieniach-powstaje-projekt

 

Inne ciekawe

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/13/syn-roberta-de-niro-choruje-na-autyzm-poszczepienny-skandal-filmowy-ze-szczepionkami-w-tle/

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że temat nie jest o szczepionkach ;)

Moja ekstesciowa jest pediatrą neonatologiem i ją zapytam, zamiast czytać artykuły w których prawdziwość niekoniecznie wierzę.

Ja w każdym razie byłam szczepiona, moje dziecko i dzieci moich znajomych też i nie znam ani jednego przypadku, żeby coś się strasznego działo po szczepieniu.

Wracając do tematu... Nadal uważam, że monitoring treści w internecie musi być.  Mam wrażenie, że 99.99% tego monitoringu załatwiają boty po jakichś słowach kluczowych lub fotografiach i niestety nikt potem tego nie selekcjonuje.

Wszystko jest blokowane i rozpatrywane dopiero, jak ktoś się oburza. Pewnie z czasem coraz więcej tych botów będzie opartych o sztuczna inteligencje, więc ich typowania będą trafniejsze.

Ten konkretny youtuber przytoczył paragrafy,  a jego działalność jest w mojej ocenie w pelni zgodna z tym prawem. Jakkolwiek blokade konta jeszcze moglabym sobie jakoś wytłumaczyć, tak reakcja, a raczej jej braku ze strony UMP na reklamacje youtubera nie da się zrozumieć.

Przykładowa piosenka Dody została bardzo rzetelnie poddana analizie, kuźwa, moje 14letnie dziecko napisałoby lepszy tekst. Okropny gniot pod każdym względem i słusznie został zmieszany z błotem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi też wierzyć nie musisz a swoje słyszałem i widziałem. Ciekaw jestem co Ci odpowie ;)

Mam też kuzynkę która pracuje jako przedstawiciel handlowy farmaceutyczny i tu też są jaja :) warto zobaczyć film Botox no jest w nim pokazana prawda [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Botox?  Mnie szczerze nie interesuje, co ludzie w siebie wstrzykuja, co sobie obcinają czy doszywają,  ani ile jest prawdy w tym filmie. Poza usuwaniem kilku znamion czy zabiegów niezbędnych dla zdrowia mam ciało takie, z jakim się urodziłam i z takim umrę ;) 

W temat szczepień też nie chcę brnąc. To temat społecznie drazliwy, wygłaszaniem swojej opinii nikogo nie przekonam, niczego nie zmienię, a czas i tak pokaże, kto się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

;)

Temat drażliwy dlatego się odzwałem bo znam go od drugiej strony.



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale się wywiązała dyskusja, z tym podpisywaniem papierków to nawet w szpitalu jak robią ci jakiś zabieg to podpisujesz :( w sumie okropne bo ludzie są zestresowani, a to im nie pomaga - boją się.

A jeśli chodzi o lekarzy to bywają różni, to przecież tylko ludzie są tacy co po studiach nie uczą się nic, nie czytają fachowej prasy i są po prostu zacofani z aktualną wiedzą, łatwo ich zagiąć :) ale może to ja tam mam bo czytam bardzo dużo newsów medycznych. Swoją drogą robienie dziecku badań na różne metale ciężkie to nie jest rutynowe badanie krwi :) to opcja extra, ktoś to robi z premedytacją by potwierdzić swoje obawy lub je obalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2018 o 22:29, Nik@ napisał:

 

A nawet nie zawsze chodzi tylko o hejt. Ja na przykład uważam, że antyszczepionkowcy są szkodliwi dla otoczenia, a oni uważają, że to ja jestem szkodnikiem. Antyszczepionkowcy sobie nie życzą, bym narzucała im swoje zdanie a ja sobie nie życzę, by oni sprowadzili na mój świat kataklizm chorób

 

Wracając do tematu... Nadal uważam, że monitoring treści w internecie musi być.  Mam wrażenie, że 99.99% tego monitoringu załatwiają boty po jakichś słowach kluczowych lub fotografiach i niestety nikt potem tego nie selekcjonuje.

Wolność słowa jest za***ista do czasu, kiedy spotkają się dwie przeciwlegle idee i każda z nich uważa, że jest lepsza.

 

Ok, skoro wierzysz w skuteczność szczepionki to o jakim kataklizmie mówisz?

Skoro zaszczepisz się na tą chorobę na którą nie zaszczepi się kto inny to gdzie leży problem? Problem wtedy może dotykać osób nie zaszczepionych więc dlaczego mogli by wprowadzić twój świat ludzi zaszczepionych w kataklizm chorób?

Czy mogła byś rozwinąć myśl?

 

Monitoring jest i selekcja też, ja ją widzę akurat bardzo mocno ale pewnie wynika to z kwestii światopoglądowej, akurat mój światopogląd jest dosyć mocno redukowany i kolega autor odnoszę wrażenie że ma podobnie... tyle że ja nie dam się wpędzić w kozi róg.

Wolność słowa zawsze była dobra i nie do czasu i niezależnie od światopoglądu, jeden gada głupoty drugi gada dobrze każdy sobie wybierze z tego rodzynki ale kiedy jest ta selekcja nie można wybrać już nic. Tak się właśnie dzieje w mediach głównego nurtu. To jest niebezpieczne i szkodliwe.

W dniu 13.05.2018 o 17:35, dale napisał:

 

Co prawda temat niewiele ma wspólnego z akwarystyką morską, ale wydaje się być społecznie ważny - duże firmy kreują rzeczywistość, mówią nam co mamy myśleć i jak żyć.

Bierność jest przyzwoleniem na to.

 

Tak by chcieli pytanie tylko ile z tego widzisz naprawdę myślę że to jest igła w stogu siana.

Już się tak dzieje między innymi za pośrednictwem internetu,telewizji i radia i nie ważne czy słuchasz poprzednich czy obecnych robią dokładnie to samo .Ludzie są tak ogłupieni że w kłamstwach widzą wyłącznie prawdę. O to właśnie chodzi a w dodatku poziom programów schodzi tak nisko że można to przyrównać do taplania się w szambie. Najlepsze na to jest czasem wyjechać gdzieś w cichy zakątek Polski i otworzyć jakąś starszą książkę która nie była jeszcze umoczona i odciąć się całkowicie o internetu i telewizji.Poruszyłeś kwestie która jest ciężka i denerwująca  widząc jak ludzie są oślepieni powtarzając w kółko ten bełkot później ty musisz się obracać w takiej rzeczywistości.

Bierność to wyłączenie myślenia i poddanie się tej rzeczywistości którą kreują ludzie mający w rękach władzę. Wszystko zależy od ludzi czy poddadzą się i nie będą myśleć, a z drugiej strony to też nie ich wina bo za moich czasów nie mieli takiego prania mózgu . Cenzura jest tam jest jest rzeczywistość i prawda ale dziś na większą skalę, robią to powoli wyżerając ostatnie szare komórki . Kolejne pokolenia są jeszcze bardziej zalewane mielonką. Kiedyś cenzura zniknie kiedy już całkowicie się wypierze mózgi a reszta powymiera wtedy będziesz tańczyć jak zaśpiewają.

 

 

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To właśnie internet i związane z nim ogłupienie sprawiło że dzisiaj tv i radio wygląda inaczej. 

Ja jako osoba w młodym wieku widzę to po zmianach jakie przez ostatnie 15-20lat zachodziły. Nie ugiąłem się i nie mam żadnych pseudo komunikatorów typu messenger, snapchat i tym podobne oraz nie jestem zarejestrowany na portalach społecznościowych typu facebooku, instagram i tym podobnych, a to właśnie te aplikacje i portale ogłupiły i wykreowały aktualny świat. 

Patrze na to wszystko z boku i oczom nie wierzę hehe przykład kreowanie siebie na kogoś kim się nie jest - laska kupuje na aliexpress tanie podróbki cyka fotki i wrzuca na instagrama, jedno że podróbka, a dwa że na co dzień się tak nie ubiera... niestety znam taką osobę :) 

Kolejna sprawa - ostatnio Kurdej Szatan wrzuciła filmik z wanny jak się kompie nago i śpiewa z córką - no spoko fajnie tylko czy tą intymną sytuację musi widzieć cały świat? :) 

Takich i innych sytuacji w internecie jest mega dużo jak np młoda mama chwali się na facebooku że jej synek zrobił właśnie kupę..., inna osoba robi zdjęcie talerza w restauracji;

Teraz jak się jedzie w autobusie czy siedzi w restauracji to wszyscy z nosami w telefonach zamiast ze sobą rozmawiać - mowa tu o parach dziewczyna chłopak.

"Śmiech na sali..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebook to darmowe źródło informacje o ludziach gdzie mieszka,gdzie był,kto jego rodzina.  Zukenberg to bystrzak że umiał to wszystko od ludzi wyciągnąć nie prosząc ich o to, włącznie z dosyć prywatnymi- intymnymi zdjęciami. Kiedyś ludziom na milicji łamało się ręce, dziś ludzie za darmo oddają i traktują to jak miejsce do chwalenia się czym popadnie. Leczenie kompleksów ?

Kolonko nakręcił 2 filmiki o FB i bardzo fajnie tam się wypowiedział, daje do myślenia.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage dziękuję za przedstawienie Twojego zdania.

Jak już wcześniej napisałam, nie chcę brnąc w te tematy, więc nie odpowiem na Twoje pytanie. Niepotrzebnie wyraziłem swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ masz do tego prawo,mamy paluszki i języki więc rozmawiamy zupełnie bez jadu. Mnie tylko chodziło o uzasadnienie powód nie kwestie ideologiczne . Jakiś czas temu był przypadek śmiertelny dziecka po przymusowym szczepieniu - dziecko było uczulone na szczepionkę. Pojawiło się wtedy bardzo dużo głosów także wśród lekarzy zdania były podzielone z większością za szczepieniem. Trochę poczytałem w temacie i widzę że silne argumenty są po dwóch stronach dlatego ja wychodzę z założenia - że uczciwym rozwiązanie dla obu stron jest kto chce. Jeśli widzisz inne rozwiązanie i powód swojego podejścia po prostu mnie to zainteresowało zupełnie serio.

Jeśli nie chcesz odpowiedzieć to szanuje twoją decyzję do odmowy.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 14.05.2018 o 20:56, Nik@ napisał:
Botox?  Mnie szczerze nie interesuje, co ludzie w siebie wstrzykuja, co sobie obcinają czy doszywają,  ani ile jest prawdy w tym filmie. Poza usuwaniem kilku znamion czy zabiegów niezbędnych dla zdrowia mam ciało takie, z jakim się urodziłam i z takim umrę [emoji6] 
W temat szczepień też nie chcę brnąc. To temat społecznie drazliwy, wygłaszaniem swojej opinii nikogo nie przekonam, niczego nie zmienię, a czas i tak pokaże, kto się mylił.

I jak już coś wiadomo ? [emoji14]

Kilka dni temu było głośno w wa-wie, ale nie w mediach...

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielka-demonstracja-przeciwnikow-przymusu-szczepien-zostala-zignorowana-przez-wszystkie

http://jackcaleib.com/medium/10055c1b

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeczytałem początek +kilka postów. Dalej jestem zbyt leniwy:) Nie mogę przemilczeć tematu szczepionek...

to są jakby nie patrzeć leki, coś co wprowadzamy do organizmu z zewnątrz i nie każdy pacjent zareaguje tak samo. Owszem, ryzyko jest ale też prawda jest taka że kiedyś średnia długość życia sięgała ledwo 40 lat. i bardzo zaniżały ją umierające dzieci. Ja nigdy nie słyszałem żeby komuś w PL "w moich czasach" umarło dziecko na tyfus, tężec, polio, gruźlice... takie mamy czasy i fakty że znacznie więcej dzieci ma szansę dożyć pełnoletności a nawet starości. Nie wierzą że biznes medyczny działa transparentnie i 100% etycznie ale jeszcze mniej wierzę szeptuchom i wsiowym znachorom. Za przemysłem farmaceutycznym stały i stoją setki wielkich głów, laboratoria i ogromna wiedza która można wykorzystać i do leczenia i do zabijania niestety tez. Tak czy inaczej fakty są takie że czarna ospa już chyba zupełnie zniknęła a pozostałe choroby na które są szczepionki w "cywilizowanym" świecie zdarzają się ale to przypadki jednostkowe i często są "importowane". Dodatkowy problem to antybiotyki i terapie. Mikroby uodparniają się na antybiotyki a terapie jako całość są coraz mniej skuteczne - nie ma innej możliwości skutecznego zwalczania chorób niż nauczenie organizmu jak się bronić samodzielnie.

Nie dawno czytałem jak jakiś "mądry" pisał że od szczepionek mamy plagę raka... zostawię bez komentarza to że całkowicie zignorował zatrute chemią środowisko w którym żyjemy. Powietrze, żywność, woda, ubrania. Wszystko napakowane chemią która nas truje. Do tego warzywa których korzenie rosną w wacie nasączonej nawozami, rosną tak szybko że są w nich cukry i chyba nie wiele więcej. Mięso napakowane hormonami - nie obojętnymi nam, antybiotykami - tak, jest zakaz który producenci olewają. Jesteśmy niedożywieni - żywność jest pusta, i zatruwani a jakiś półinteligent zwalając całe zło na szczepionki, ściąga na nas jeszcze choroby które kiedyś dziesiątkowały ludzi.

 

Podsumowując: szczepionka to ryzyko mniej niż 1 procent nieszczepienie dzieci to ryzyko dla pokolenia naszych wnuków pewnie z 30-40%. Ja syna szczepiłem, nawet jak jakiś antyszczepinkowiec przywlecze do szkoły zarazę, mam nadzieję że mały nie zachoruje albo przynajmniej będzie lżej chorował.

Papierki i zgody podpisujemy dziś na wszystko. Taki pop...ny świat, że lekarz musi pytać pacjenta jaki lek podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.