Skocz do zawartości
Moren

Targowisko dział sprzedam, nie moge dodać ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam troche korali które chciałbym sprzedać w dziale Targowisko. Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia jak inni (brak uprawnień) ? W jakim dziale w takim razie mam zaoferować swoje szczepki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Moren napisał:

Mam troche korali które chciałbym sprzedać w dziale Targowisko. Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia jak inni (brak uprawnień) ? W jakim dziale w takim razie mam zaoferować swoje szczepki?

Dział handlowy jest dostępny od 51 posta. Masz ich obecnie 46. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba trzeba mieć minimum 50 postów żeby można było dodać ogłoszenie na targowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o masz... :(  Nie moze mi Pan Admin warunkowo zezwolić na wystawienie ogłoszenia? Przecież nie będę celowo pisał sztucznych tematów żeby tylko dobić to tej 50-tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moren napisał:

o masz... :(  Nie moze mi Pan Admin warunkowo zezwolić na wystawienie ogłoszenia? Przecież nie będę celowo pisał sztucznych tematów żeby tylko dobić to tej 50-tki

Nie tematów a postów. Już masz 47 ;-). Tak jest regulamin skonstruowany. Widocznie powodem tego było ograniczenie ewentualnych nadużyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli krótkim zdaniem trzeba się częściej udzielać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Moren napisał:

czyli krótkim zdaniem trzeba się częściej udzielać :)

Wejdź w dział ''Nasze akwaria'' i pochwal trochę innych :playing:clowning

Edytowane przez Pawel_Q (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was, regulamin jest i powinien być, ale pisanie postów tylko aby móc sprzedać szczepki nadwyżki lub niechciane korale jest mocno naciągane. Mam akwa od trzech lat, czytam forum, jak coś wiem to napisze, ale nie będę pisał głupot na siłę i zaśmiecał forum, coś mnie trafia jak czytam wątek i nagle ktoś wyskakuje ze sztucznym postem "nr 36" 

Forum jest super, czyta się fantastycznie, pisze jak mam coś do powiedzenia, a nadwyżki idą na olx. Ale Regulamin to Regulamin.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Niestety musisz 50 razy komuś posłodzić i po temacie :)

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lewych napisał:

Proszę Was, regulamin jest i powinien być, ale pisanie postów tylko aby móc sprzedać szczepki nadwyżki lub niechciane korale jest mocno naciągane. Mam akwa od trzech lat, czytam forum, jak coś wiem to napisze, ale nie będę pisał głupot na siłę i zaśmiecał forum, coś mnie trafia jak czytam wątek i nagle ktoś wyskakuje ze sztucznym postem "nr 36" 

Forum jest super, czyta się fantastycznie, pisze jak mam coś do powiedzenia, a nadwyżki idą na olx. Ale Regulamin to Regulamin.

Pozdrawiam

Bo targowisko jest dla osób udzielających się na forum, a nie odwrotnie. To nie serwis ogłoszeniowy sprzedam - kupię - oddam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.