Skocz do zawartości
Mini

Wyszczerbione akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

edit : może poza tematem ale swoja droga jestem zdecydowanym zwolennikiem przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej..


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niwre37 napisał:

edit : może poza tematem ale swoja droga jestem zdecydowanym zwolennikiem przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej.. 

Skoro tak mówisz to najprawdopodobniej pamiętasz te czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, niwre37 napisał:

edit : może poza tematem ale swoja droga jestem zdecydowanym zwolennikiem przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej..

:clapping  Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kilka szczerbek nic nie zmienia  w bezpieczeństwie , wizualnie  ... i tak nie widać w trakcie użytkowania .
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma zwróciła mi około 20% wartości akwarium. Sprawa rozwiązana szybko i sprawnie,jednak miałem wrażenie że firma chciała mi wcisnąć takie akwarium, i liczyła na to że to przemilczę. 

Edytowane przez Mini (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem co Mini. Zbiornik nie wyszczerbiony ale ma 3 rysy na przedniej szybie ( opti).

Trudno mi ocenić jak głębokie są te rysy, nie mam sprzętu aby zmierzyć.  jedna z rys jest na dole zbiornika.

Odbierałem zbiornik osobiście i niestety zauważyłem dopiero po przywiezieniu i postawieniu na stelażu.

Może ktoś z forumowiczów podpowie, czy jest to tylko kwestia estetyki, czy też niebezpieczeństwo pęknięcia szyby.

Zbiornik 350 l, przednia szyba długość 140 cm, wysokość 40 cm.

producent przyjął reklamację ale nie mam chęci wszystkiego demontować i wozić  do naprawy.

Z góry dziękuję

rysa_dół.jpg

rysa-przód1a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zybcio napisał:

mam podobny problem co Mini. Zbiornik nie wyszczerbiony ale ma 3 rysy na przedniej szybie ( opti).

Trudno mi ocenić jak głębokie są te rysy, nie mam sprzętu aby zmierzyć.  jedna z rys jest na dole zbiornika.

Odbierałem zbiornik osobiście i niestety zauważyłem dopiero po przywiezieniu i postawieniu na stelażu.

Może ktoś z forumowiczów podpowie, czy jest to tylko kwestia estetyki, czy też niebezpieczeństwo pęknięcia szyby.

Zbiornik 350 l, przednia szyba długość 140 cm, wysokość 40 cm.

producent przyjął reklamację ale nie mam chęci wszystkiego demontować i wozić  do naprawy.

Z góry dziękuję

rysa_dół.jpg

rysa-przód1a.jpg

Pakować i do wymiany szkło. Widać odprysk, ja by wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł za poradę. jestem Świeżak i nie mam doświadczenia.

po Świętach oddaję baniak do naprawy.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.