Skocz do zawartości
montymick

Maxpect GYRE - ustawienia i komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Gyre 350.

Niestety (na razie) tylko w wersji z jedną pompą. Dodatkowo zafundowałem sobie rozszerzenie w postaci ICV6.

Na razie pompa chodzi w ustawieniu losowym i jest wspomagana przez stare jebałki.

Pytanie mam następujące:

- czy ktoś stosuje kartę pamięci w sterowniku pompy?

- po co tak naprawdę ta karta pamięci?

- czy ktoś stosuje SIM w ICV6?

- czy można kontrolować pompę/ICV6 z poza sieci domowej wifi?

Chętnie też przetestował bym wasze ustawienia pomp - można je jakoś zgrać i wstawiać je tu na forum lub ewentualnie na priv wysyłać?

To chyba na razie tyle :) 


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta służy do aktualizacji oprogramowania, jednak jeśli posiadasz icv6, możesz to zrobić z poziomu syna-g. 

Z tego co się orientuję, nie da się kontrolować icv6 z zewnątrz. Aby móc się z nią połączyć, smartfon musi być w tej samej sieci WiFi co icv6. 

Ja mam dwie pompy 350, dwie lampy Rsx 200 i icv6, ale zbiornik jeszcze suchy, więc za dużo nie mogłem się pobawić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy w takim razie na rozwój sytuacji.

Czekam na wypowiedzi innych forumowiczów.

Katani?? Panoramiks??Ktoś, coś?


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ustawione od 8 rano: 2 godziny - 30 min A, 30 min B. 30 min A, 30 min B; 80% mocy. Po takim cyklu przez godzinę chodzą razem na 70%. i tak do 10 wieczór. Przez noc na zmianę chodzą po 40%.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie :) Proszę o jakieś szczegóły . Mam kupione gyre fx350  double pump i Turbine duo TD 12k . Jeszcze nie podłączałem ich trzymam do nowego akwarium ale czy jest możliwe podpiąć jedno ICV6 by kontrolować wszystkim za pomocą telefonu . Rozumiem ze ICV6 łączy sie bezprzewodowo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hoom tak. Icv6 możesz połączyć z wszystkimi produktami maxpekta. Pompa, odpieniacz, gyre, lampy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym zrobiłem aktualizacje softu sterownika gyre fx350 z wersji 2.2 do wersji 2.4 i jedna pompa przestała działać czy ktoś wie co się dzieje lub jak wrócić do wersji 2.2? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.