Skocz do zawartości
Szymon

Wyjazd do Safagi - 9 pazdziernik 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poznałem ale Żabcie już polubiłem :D


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - dwie Zabcie sa uwiecznione na fotkach, np. na tej, gdzie dziewczyny trzymaja na mnie stopy jak na padlinie:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale bardziej chodzi o tą która smarowała Rebcie :wink taka troskliwa.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ a do Ciebie mam interes.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie,ja go nie tylko troskliwie smarowałam przed,w trakcie i po,ale też otulałam czule ręcznikiem i odprowadzałam do łóżka po przedawkowaniu alcu...,dlatego obiecał że bierze mnie na następną wyprawę,bo mogę się przydać :-)

żabcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyslam ale czyż to nie miłe .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - było wspaniale :D i to w ogromnej mierze dzięki zaprzyjaźnionym żabkom:) Jak będziemy następnym razem robić integracyjny wyjazd to z pewnością o was dziewczyny będziemy pamiętać i zaproszenia w zębach przyniosę :D

Panowie i panie - czas robić kursy nurkowe i szykować się na następny wyjazd :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie jutro bede dowiadywal, nie bedzie tylko intro i intro nastepna raza:) pozdro


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kursy , kursy , kursy :con to się chyba nie wyrobie.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szczególnie Tych, z którymi spędziłam tydzień w Egipcie... Moja wątroba prawie wróciła do formy! Co jest sukcesem :D Szymon- czy masz już miejsce na składowanie dwócch ciężarówek słomy dla wielbłądów, bo Rebcio się wybiera z posagiem??

Mona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, czyli będzie słone wesele :D


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jak żonie Rebcia się spodoba i też będzie chciała jechać?Na kogo wtedy Szymon przeleje swoje gorące uczucie,chyba na....Siatkarza?!,bo z Olimpią to raczej nie ma szans prawda Remik?Chyba że...w końcu zapisze się na fitnes i popracuje nad opalenizną:-)

A co do tych ciężarówek Mona,to lepiej powiedz czy Ty zrobiłaś miejsce,bo znam takiego jednego co już się spakował ...:-)

żabcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika - wczoraj w garazu zrobilem porzadek, troche sie zmiesci, poza tym moge zawsze pogadac z sasiadami, u kazdego sie cos upchnie i aby do wiosny. a co do shishabaru i mister'a tomorrow i picia - teraz juz nie pije i nie pale, przynajmniej przez najlblizszy tydzien:) (nie no sorki wczoraj sie napilem bo sprzedalem auto) :)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Panowie i panie - czas robić kursy nurkowe i szykować się na następny wyjazd :)

Ja to sobie musze ucho skleic bo w chwili obecnej moimi kursami mozna sobie :kma

Skocze w nastepnym tygodniu do Szczecina do laryngologa bo ci w S-ciu juz mi nie pomoga.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK - tak na prawdę to tylko czas cie leczy :)

ja tak miałem w tym sezonie wspinaczkowym -na początku była forma i wyniki, potem zerwałem ścięgno w "fakerze" (i to nie przy wspinaniu) i dopiero od 2 tygodni coś próbuje trenować


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po rozmowie z Szymonem- zapalonym wędkarzem, zapraszam do mnie na wieś do Stepnicy na rybobranie z łodzi ( Zalew Sz-ski) i ognicho z kiełbachą!!! Termin do uzgodnienia. Remik z Oli mają najbliżej, więc obecność obowiązkowa! Andrzej- spakuj Ulę! Pozdrowionka.

Mona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tam mamy rzut beretem więc jak coś to nas można liczyć :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam, już w domu.

Pozdrawiam wszystkich, których miałem okazje poznać, i tych i tych, który się nie udało(jest mi z tego powodu przykro Grzesiu, ale dużo o tobie słyszałem).

Bardzo smutno się zrobiło po waszym wyjeździe, ale za to moja wątroba była bardzo szczęśliwa.

Rebciu możesz żałować, bo zaraz po waszym wylocie miałem nurki, które zapamiętam do końca życia i na które się czeka latami, i na pewno zrekompensowały moje niedogodności

Chodzi o delfiny, 25 minut wspólnej zabawy ze stadem delfinów w tym kilka młodych.

Potem żółwie a na koniec mątwy, całe szczęście że Ania miała kamerę coś mam nagrane, jakość nie za ciekawa, ale zawsze coś, jak tylko się odrobię to wrzucę na forum

PS rebciu niezłe fotki wyszły te moje na rafie super prześlij mi komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek wrzucaj koniecznie na forum link do filmu albo screenshoty jakieś. Kurcze że też mnie zawsze ominą delfiny i rekiny :D

Choć szczerze przyznam że stadko 5 delfinów było podczas snorklingu jakieś 20m od łodzi. Oczywiście wtedy byłem na łodzi, bo jakby inaczej :)

Foty kiblowate ale słońce było oślepiające więc wszyscy strzelali pikczersy na ślepo.

818-delfin.jpg

Dorzuce też 2 filmiki ze snurkowania które wrzuciłem na youtube. Trochę kijowa ta kompresja ale zarejestrowałem się na youtube 15min temu więc i tak niezle to wygląda :D

Na pierwszy rzut karmienie rybek na wyspie Tobia

A tu ławica z tysięcy małych rybek w lagunie a ok 8-10m poniżej płaszczka


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.