Skocz do zawartości
Szymon

Wyjazd do Safagi - 9 pazdziernik 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon morderca morskiego zycia pozdrawia Ewe

:drink:drink:drink:szok

LOL!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integracja na całego hehe

A ja wczoraj szyby skrobałem…

Pozdrawiam


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piknie ! na jutro zapowiadaja nagłe załamanie pogody w hurgadzie , ma byc tylko 32 stopnie. dobrze Wam tak :Da picassa szkoda,chociaż jest ich tam chyba najwięcej:D lepiej w słoik i do domu:D .planujecie jakieś suweniry dla reszty forumowiczów :D:D:D ja się zadowole jakimś naso albo malutkim picassem (jak takiego znajdziecie:haha)

czekamy na reszte zdjęć ,ale przyjemnie się ogląda :yes


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)To fotomontaż , oni siedza u Czarka i :drink


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie nas - w ten oto sposob czarek pokazal swoj zbiornik :D

Ten ogorek morski to w jego jacuzzi.

Szymon i Grzesiek dzis byli lowic ryby. Sprzet byl pierwsza klasa i zlapali taaaakie ryby. Jutro fotki, bo dzis chlopaki juz chca isc smarowac sobie plecki.

Zjedlismy dzis tez 20cm krewetki w restauracji. Specjalnie dla Ewy zrobilismy foto z miejsca zbrodni z lbami zatknietymi na pal. Fotki beda jutro na forum, pod wieczor bo lecimy na nurkowanie.

Jutro do nas dolatuje siatkarz wiec nam sie grono powieksza.

Siatkarz jesli to czytasz to kup na wolnoclowce CO NAJMNIEJ 2L Johnego Walkera. Cole mamy. A z naszych 8L zostaly ostatnie 2 i nie dotrwamy do konca. Istnieje niebezpieczenstwo ze wytrzezwiejemy.

Zdjec mamy sporo - mamy w sumie 5 aparatow i 3 kamery (jeden pendrive zostal utopiony dzis bo nurkowal z aquamaniakiem)

pozdrowienia od wesolej druzyny :D

ِمثب ةشةغ يمش ؤهثلاهث ئيتثؤهث ئ لخمش يعحش شمث فخ قثلاؤهع حخفثة صقئعؤه ىش بخقعة


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Cholernie zazdroszczę - i życzę udanego urlopu :D

Jeszcze jedno - czy ktoś z Was zabrał testy do wody? Można by sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda to w przypadku nwm..Choć podejrzewam że jedyny pomiar który można by teraz u Was zrobić - to grupy krwi..

Grupa krwi Bols albo inny jasiu...

:D

Na nocne też chcecie wypłynąć?

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

IMG_0084.jpg

Szymon morderca morskiego zycia pozdrawia Ewe

no comment...:D :D :D

teraz to ja będę beczeć i tyle... :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie chlopaki, że wczoraj samolot z Egiptu do Polski lądował awaryjnie w Turcji?? :D Nic sie nie stalo na szczęście! Bawcie sie dobrze:D


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon by nie wytrzymał jakby czegos z wody nie wyjął


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tu sie skonczyl ramadan i wszyscy imprezuja wiec ciezko bylo z dostepem do netu i wysylka zdjec (my zreszta tez imprezowalismy :D ).

Teraz z Olimpia i z Grzeskiem jestesmy pod piramidami w Kairze - odpoczywamy od tych pijakow :D Zabralismy ze soba tylko 1 L finlandii w celach "zdrowotnych". W nocy bylismy na sound & light show i grzechu oszalal jak zobaczyl "obwoznego mc donaldsa" - wygladalo jak skrzyzowanie maszyny parowej z grilem i rowerem :D

Hotelik dostalismy 5* (jak na warunki egipskie) z widokiem na piramidki i nil.

Wszyscy tu jezdza jak porabani - 3 pasy a 5/6 rzedow aut i kazdy zmienia pasy jak szalony, a AutoCasco tu chyba nie maja :D Auto w sumie nie musi sie skladac z niczego poza klaksonem :D

Musimy spadac zwiedzac Sakkare, Gize i Dahsur - czyli ogolnie piramidy. Dahsur nie jest w planach wycieczki ale zmolestujemy przewodnika zeby nas tam zabral bo jestesmy mala grupa.

My do chlopakow wracamy dzis o 23:00 wiec z powodu powtornej integracji nie liczylbym na fotki przed poniedzialkiem lub dopiero po powrocie :D , chyba ze chlopaki cos tam wrzuca, jednak oni nurkuja.

pozdrowionka dla wszystkich

Olimpia, Remik i Grzesiek


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie za przeproszeniem SKURWYSY*Y nie dali urlopuuuuuuuuuuuuuuuuu:sad


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ja jako pierwszy mogę coś tu napisać bo reszta jest w drodze do domu - chciałem całemu towarzystwu serdecznie podziękować za niesamowity urlop, bogaty w przygody, wszelkiego rodzaju perwersje :D oraz zabawę jakiej się kompletnie nie spodziewałem :D

Zdjęcia z nurkowania obrobię w ciągu kilku dni i tu umieszcze bo teraz niestety muszę pilnie znaleść dawcę wątroby :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czarku kiedy następna wyprawa ?.

Pozdrawiam


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszą ich wątroby dojść do siebie :D


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam kochani za wszystko! To byl najwspanialszy wyjazd w moim zyciu, przerosl wszelkie moje oczekiwania, czegos takiego sie w najsmielszych marzeniach nie spodziewalem. Nie jestem teraz w stanie napisac wiecej, nie dociera do mnie ze to juz koniec, ze jutro z samego rana nie plyniemy na rafe, ze nam Rebcio dzis wieczorem nie zatanczy :D ze kochany Grzesio nie polozy nas na ziemie swoimi tekstami.... nie moge dalej pisac, lzy same naplywaja do oczu... Kocham Was i jestem szczesliwy ze moglem Was poznac i spedzic z Wami wspaniale chwile...

Sukram!!!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukram:)

Maniak napisales to bardzo dobrze, tesknilem juz za domem, ale lza sie w oku kreci na wspomnienia tego co bylo. Czekamy na obrobione fotki i komentarze na spokojnie, bo teraz ciezko jest cokolwiek pisac. Kocham Was i dzieki wielkie za wszystko!


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dotarłem do domu. Wyjechałem od Rebcia na autopilocie skonany i na pierwszej stacji 3 redbule w siebie wwaliłem na raz żeby nie czuć zmęczenia i te 600km z wawy do ś-cia w 7:30 zrobiłem :D

Teraz jak usiadłem to padam na pysk. Spaliśmy przez ostatnie 2 dni 3h a przez resztę pobytu niewiele więcej :D

Panowie (i panie) co ja wam bede tu mydlił oczy - wiecie jak było i całej drużynie ogromniaste SENKJU za rewelacyjnie spędzony czas. To było coś kompletnie innego niż się spodziewałem ( oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu :D ). Każdy z was jest jedyny w swoim rodzaju i dzięki temu forum za to że mogliśmy się poznać (dogłębnie :D )

Tego że wybierzemy się w tym składzie na kolejny wypad jestem pewien, ale teraz już bede na was brał poprawkę i wezme 2KC czy inne specyfiki poprawiające formę podczas picia :D

a teraz kompiel i lulu...


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie wytrzymałem: my wiemy jak było ale żeby nie być gołosłownym mówiąc że było zaj... fajnie wrzucam pare fotek oddających po części klimat wyjazdu :D

818-pic 666.jpg

Szymon nie mógł się opędzić od kobiet...

818-pic 653.jpg

...ale wolał rebcia :D

818-pic 262.jpg

...razem zbałamucili Grześka...

818-pic 673.jpg

...i nauczyli go snoorkować (najpierw na sucho)...

818-pic 687.jpg

...potem cała drużyna mogła napaść hurtowo na hotelową rafę...

818-pic 258.jpg

...i wytargać z niej coś na kolację...

818-pic 042.jpg

...po naszej wizycie morze czerwone nie wygląda już tak samo - zostały głównie puste skorupy i głowy zatknięte na pal :D

teraz to juz na 100% ide spać. Chłopaki w kolejnych dniach na bank nawrzucają więcej for i może bardziej morskich, bo wbrew pozorom robiliśmy też foty pod wodą :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez resztkami sil cos wkleje, mniej rafowego, ze zdjeciami rafki poczekamy na Rebcia, az obrobi sie ze swoimi sprawami.

Trzeciego dnia dotarl do nas Siatkarz (ten ciut wyzszy niz reszta), po jednym wieczorze bardzo tego zalowal, zdecydowal sie na nocowanie na pustyni:D

890-pic 207.jpg

Byla niesmiala, ale sie dala - na wiosne przedstawiam Rybcie mojej mamie

890-pic 649.jpg

Wieczorne zgrywanie fotek i intensywna profilaktyka zakazen pierwotniakowych

890-pic 006.jpg

Teraz dla mnie jedna z przyjemniejszych przygod - trafilismy na zolwika o imieniu Quasimodo, cos w rodzaju piatki w totolotku biorac pod uwage wielkosc rafy Panorama Reef

Tak wyglada jego lapa pod woda i ja czyli notoryczny Introwiec (szok dopadl wszystkich nawet fotografa)

890-zolw1.jpg

Szczescie na twarzach obserwatorw zolwika, mapa rafy i podziekowania dla Quasimodo

890-zolw2.jpg

Ciag dalszy nastapi:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.