Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

Oho teraz sie zacznie awantura o RPO.

Pajace z wiejskiej pewnie wódke już razem chleja a ciemny lud się wykłóca kto ma racje. uja nikt nie ma ;)
Problem Bodnara powinni rozwiazac jak sie kadencja konczyla lub chwile po skonczeniu. A nie będą sie licytować kogo RPO lepszy.
Jak widać kaście politycznej nie jest on potrzebny bo nie pali sie im do dogadania i wybrania kogoś dla "naszego dobra". I nie pierd... ze pis czy po tamto wszystkich do wora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Rzecznik musi być z PISu  ,nie może być niezależny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważne ze zwyciężyło prawo i sprawiedliwość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ty rozumiesz , co on kręci , bo ja nie . dla mnie media  niezależne , to takie co patrzą władzy na ręce . I całe szczęście , że w PL  jeszcze takie są .

Pozdrawiam

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/psl-ujawnia-zarobki-ludzi-powiazanych-z-pis-kolejna-czesc-akcji-obajtki/hn8e0w4,79cfc278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JerzyB
Media niezależne to jest nawiększe kłamstwo jakie można usłyszeć jedni plują na rząd inni na opozycje. Inni udają ze są po środku. A wszyscy otwierają człowiekowi kopule sraja do środka i cieszą się ze myślimy co chcą :) No ale można ubrać różowe okulary włączyć TVN onecik czy inne badziwie i czuć się niezależnym. Do okularów nad kanapę proponuje flagę zsre i lgbt ;) 

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie piszbzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe kocopoły to Ty wypisujesz ;) No ale tak to jest Lis już to powiedział ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem kiedyś link co Lis myśli teraz , jakoś nie zauważyłeś tego .Nie piszę głupot wstawiam linki . Co piszą nie rządowe media . W narodowej tego nie usłyszysz . Ale żyj .w tej utopi może kiedyś zrozumiesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JerzyB napisał:

Dałem kiedyś link co Lis myśli teraz , jakoś nie zauważyłeś tego .Nie piszę głupot wstawiam linki . Co piszą nie rządowe media . W narodowej tego nie usłyszysz . Ale żyj .w tej utopi może kiedyś zrozumiesz.

 

To Ty zyjesz w utopii bo jak Ci człowiek mówi, że każde media pchają syf do głowy to Ty pier.. o "narodowej" "publicznej"  Jak zacięta płyta...

Może czas update firmware'u sobie zrobić ;) Albo hard reset czy coś.

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sith114 napisał:

@JerzyB
Media niezależne to jest nawiększe kłamstwo jakie można usłyszeć jedni plują na rząd inni na opozycje. Inni udają ze są po środku. A wszyscy otwierają człowiekowi kopule sraja do środka i cieszą się ze myślimy co chcą :) 

Można tylko do tego dodać że napuszczają jednych na drugich bo z tego żyją. Tak jak bracia Kurscy jeden w GW drugi w TVPis. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/psl-ujawnia-zarobki-ludzi-powiazanych-z-pis-kolejna-czesc-akcji-obajtki/hn8e0w4,79cfc278

Podoba się  Tobie ,  że rząd Pisowców ogarnął wszystko,  bo jesteś jednym z nim . Już pisałem , tak było za komuny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Beti napisał:

No trudno się nie zgodzić z tym szolmenem ;)

Ważne ze zabiorą złodziejom i dadzą na bombelki :ph34r::clowning

Bo jak to ktoś może dużo zarabiać i się nie dzielić z patologia 500+ czy tam 700+
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jak mantra ciągle powtarzana jest ta głupota że PIS kupił sobie głosy za 500+, patrząc na podział wiekowy osób które na nich głosowały.

 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wyniki-wyborow-2019-jak-glosowali-polacy-pis-wygrywa-w-kazdej-grupie-wiekowej/tflk7p0

 

Chyba, że chcecie powiedzieć, że grupa 60+ jest beneficjentem świadczenia na dzieci [emoji23][emoji23]

 

W pozostałych grupach wiekowych różnice są tak znaczące i widać wyraźnie, że beneficjenci 500+ w zdecydowanej większości wybrali partie opozycyjne.

 

Najśmieszniejsze w tym jest to,że z jednej strony koleś szydzi, że ludzie nie myślą by w tym samym materiale dać wyraz temu, że sam z myśleniem jest na bakier i tylko powtarza to co miernoty polityczne z KO wymyśliły by jakoś osłodzić sobie smak porażki i wytłumaczyć się przed wyborcami. A durni wyborcy bez zastanowienia to kupili.

 

Dla tych co nie potrafią czytać:

W grupie wiekowej 18-29 na PIS głosowało zaledwie 26,4% czyli 73,6% na opozycję.

 

W grupie wiekowej 30-39 na PIS głosowało 36,9% czyli 63,1% na opozycję.

 

W grupie wiekowej 40-49% na PIS głosowało 40,7% czyli 59,3% na opozycję.

 

Pozostaje się tylko uśmiechnąć bo największymi beneficjentami tego świadczenia są wyborcy ....opozycji [emoji23][emoji23][emoji23]

 

Tylko tegi umysł mógł wymyśleć że PIS sobie kupił głosy za 500+ i tylko tęgie umysły w to mogły uwierzyć.

 

Miłej niedzieli nad rozwikłaniem zagadki jak to jest z tym kupowaniem sobie głosów za świadczenie socjalne, które w zdecydowanej większości biorą wyborcy opozycji [emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

 

 

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR

Ja wiem ze moje podatki idą w większości na kaszojady tych co głosują na opozycje i się za nie wiadomo kogo uważają ;) Ale mnie średnio interesuje kto dał i komu bardziej to ze rozdają pieniądze mnie boli. Jak ktoś chce mieć bachory to niech na nie zarobi ;) Ja jak chce akwarium to nie wyciągam reki do pisu po czy innych mopsow i wymysłów socjalnych. Lepsi są Ci co chcą finansowania invitro. Najpierw zrobienie kaszojada finansowane z moich podatków, a potem następne 500+. Co by żyło się lepiej... 

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[mention=8573]VDR[/mention]
Ja wiem ze moje podatki idą w większości na kaszojady tych co głosują na opozycje i się za nie wiadomo kogo uważają [emoji6] Ale mnie średnio interesuje kto dał i komu bardziej to ze rozdają pieniądze mnie boli. Jak ktoś chce mieć bachory to niech na nie zarobi [emoji6] Ja jak chce akwarium to nie wyciągam reki do pisu po czy innych mopsow i wymysłów socjalnych. Lepsi są Ci co chcą finansowania invitro. Najpierw zrobienie kaszojada finansowane z moich podatków, a potem następne 500+. Co by żyło się lepiej... 
Ale kto to zrozumie [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kto to zrozumie [emoji14]  Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka  

 

 

 

Tylko bezdzietny może tak myśleć, który nie ma pojęcia o rodzinie i co wnoszą dzieci default_).gif Problem w tym że dzietność jakoś specjalnie nie wzrosła mimo 500+, a to znaczy, że jakoś masowo kobiety nie zaczęły rodzic dla kasy. Po drugie te 500 zł na dziecko to jest kropla w morzu potrzeb ale zrozumie to tylko ktoś, kto ma choć jedno dziecko. Dla jednych dzieci to sens życia, dla innych sensem życia jest ...konsumpcjonizm. Pomijam już że bezdzietny jest w obecnym systemie emerytalnym zwykłym pasożytem i powrót do "bykowego" nie byłby takim złym pomysłem,zresztą funkcjonuje we Francji czy Niemczech a w końcu chcemy naśladować zachód [emoji1787] A co do invitro - coz w zasadzie to dzięki PIS rozwalono to co działało całkiem dobrze i była szansą na dziecko dla mniej zamożnych rodzin. Cofnęliśmy się do średniowiecza z pomysłami pań posłanek dotyczących leczenia niepłodności.  Może kiedyś zrozumiecie ale do dzieci to trzeba dorosnąć ;)

 

Pomijam już całkowicie, że zdecydowana większość na te dzieci zarabia jak i płaci podatki, więc to ich pieniądze do nich wracają a nie Wasze ;) Ale to też ciężko zrozumieć jak się nie ma dzieci ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, VDR napisał:

Tylko bezdzietny może tak myśleć, który nie ma pojęcia o rodzinie i co wnoszą dzieci default_).gif Problem w tym że dzietność jakoś specjalnie nie wzrosła mimo 500+, a to znaczy, że jakoś masowo kobiety nie zaczęły rodzic dla kasy. Po drugie te 500 zł na dziecko to jest kropla w morzu potrzeb ale zrozumie to tylko ktoś, kto ma choć jedno dziecko. Dla jednych dzieci to sens życia, dla innych sensem życia jest ...konsumpcjonizm. Pomijam już że bezdzietny jest w obecnym systemie emerytalnym zwykłym pasożytem i powrót do "bykowego" nie byłby takim złym pomysłem,zresztą funkcjonuje we Francji czy Niemczech a w końcu chcemy naśladować zachód emoji1787.png A co do invitro - coz w zasadzie to dzięki PIS rozwalono to co działało całkiem dobrze i była szansą na dziecko dla mniej zamożnych rodzin. Cofnęliśmy się do średniowiecza z pomysłami pań posłanek dotyczących leczenia niepłodności.  Może kiedyś zrozumiecie ale do dzieci to trzeba dorosnąć ;)

 

Pomijam już całkowicie, że zdecydowana większość na te dzieci zarabia jak i płaci podatki, więc to ich pieniądze do nich wracają a nie Wasze ;) Ale to też ciężko zrozumieć jak się nie ma dzieci ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A niech invitro sobie będzie - bo jak ktoś chce mieć dzieci to sobie zarobi na invitro i na utrzymanie dziecka. A z tym dorastaniem wujku Darku to jeszcze z 10-20 lat i może może kto wie hehe
A bykowe to czysty bolszewizm. Na emerytury kazdy powinien odkładać sobie sam ;) A nie łaska zusu i złodzieja przy korycie niezależnie czy on z PO PISU PSL czy inneo sld razem.

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niech invitro sobie będzie - bo jak ktoś chce mieć dzieci to sobie zarobi na invitro i na utrzymanie dziecka. A z tym dorastaniem wujku Darku to jeszcze z 10-20 lat i może może kto wie hehe
A bykowe to czysty bolszewizm. Na emerytury kazdy powinien odkładać sobie sam [emoji6] A nie łaska zusu i złodzieja przy korycie niezależnie czy on z PO PISU PSL czy inneo sld razem.
A dlaczego ma sobie zarabiać ? Przecież pracujacy płaci składkę zdrowotną, obecnie 380zl miesięcznie. In-vitro to jedna z metod pozwalającą na urodzenie dziecka w przypadku problemów natury medycznej. Coraz więcej par niestety takie problemy ma. Dlaczego koszyk świadczeń NFZ cofa nas do średniowiecza ? Dlaczego mają być nierefundowane ? Idź leczyć zęby na NFZ - powodzenia w dostępie do nowych technologii leczenia zębów. I tak jest z wszystkim co dotyczy NFZ w zasadzie.

Nie jesteś jedynym pracującym - inni też pracują płacą podatki zarówno dochodowy jak i te ukryte.

Póki co żyjesz w takim a nie innym systemie prawnym i nie zanosi się by były jakieś zmiany. Nadal rządy robią wszystko by Cię okraść więc sorry ale ja na przykład nie mam skrupułów by korzystać z tego co mi Państwo "daje". A w zasadzie mowiac wprost - państwo oddaje niewielki ułamek tego co do kasy państwowej wpłacam.

Jednym zdaniem odzyskuje część swoich pieniędzy a reszta wraz z Twoimi idą na ośmiorniczki.

Koszt wychowania dziecka do 18tego roku w 2019r szacowany był na 250,4 tys zł. Jeśli matematyka nie jest Ci obca, łatwo wyliczysz że z 500+ dostaniesz zaledwie 108tys o ile przez te 18 lat życia ten program się utrzyma. 142,4 tys musisz dołożyć z własnej kieszeni. Rozumiesz już dlaczego nie ma boomu na rodzenie dzieci ? Nijak to się biznesowo nie zamyka. Oczywiście to zastrzyk gotówki który dużo pomaga ale na luksusowe życie nie pozwala, jak to bezdzietnym się wydaje patrząc tylko na cyferki i potrzeby własne.

Będziesz miał dzieci, zaprowadzisz je do "bezpłatnego" przedszkola i zostawisz na dzień dobry 300zl.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-jak-tuszowano-incydent-z-udzialem-prezydenta-dudy-6630853453376352a Gruzja ,Smoleńsk, Zielona Góra

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.