Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

Straż miejska ma stanowczo za małe uprawnienia, powinni użyć broni zamiast gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, volf napisał:

Straż miejska ma stanowczo za małe uprawnienia, powinni użyć broni zamiast gazu.

Ty jesteś popieprzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, JerzyB napisał:

Ty jesteś popieprzony.

Nie przesadzaj ,to po prostu prawdziwy polak, czepiasz się.

Ja jestem dumny z naszego forumowego kolegi.. ten ogrom empatii, naprawdę szacun.

Edytowane przez Artur32 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, JerzyB napisał:

Ty jesteś popieprzony.

 

19 godzin temu, Artur32 napisał:

Nie przesadzaj ,to po prostu prawdziwy polak, czepiasz się.

Ja jestem dumny z naszego forumowego kolegi.. ten ogrom empatii, naprawdę szacun.

Nie spinajcie się tak koledzy bo wam rajstopy pospadają. :D

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, volf napisał:

Straż miejska ma stanowczo za małe uprawnienia, powinni użyć broni zamiast gazu.

Zwłaszcza wobec oszołoma który nagrywał....

17 godzin temu, JerzyB napisał:

Ty jesteś popieprzony.

No co Ty, jaki gaz? facet ma jeszcze siłę pier...ć smuty...

Albo taki gaz... jak dawniej policja, przepraszam - milicja użyła gazu albo pały, to człowieka od razu resetowało do ustawień fabrycznych... Na dwa dni przynajmniej...

A teraz? Panie... demokracje... pluralizmy... to i nic dziwnego że się covidy czepiają... zachciało się ludziom... szkoda gadać... :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dale napisał:

Zwłaszcza wobec oszołoma który nagrywał....

No co Ty, jaki gaz? facet ma jeszcze siłę pier...ć smuty...

Albo taki gaz... jak dawniej policja, przepraszam - milicja użyła gazu albo pały, to człowieka od razu resetowało do ustawień fabrycznych... Na dwa dni przynajmniej...

A teraz? Panie... demokracje... pluralizmy... to i nic dziwnego że się covidy czepiają... zachciało się ludziom... szkoda gadać... :)

TY wiesz że policje , też kupił kaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to już dawno... tyle że o ile wycinanie kotylionów było żenująco - śmieszne, o tyle pozostałe działania zasługują na rozliczenie... po następnych wyborach.

Za prywatę, za zeszmacenie służby, za to, co przechodzą przyzwoici ludzie mający pecha służyć obecnej władzy.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, JerzyB napisał:

Nie musisz ogłaszać całemu światu że jesteś ułomny czy tam ograniczony umysłowo, świat już o tym wie. Na dodatek zachowanie urąga wszelkim standardom dobrego wychowania, książkowy przykład wychowania patologicznej rodziny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wiem że to off-top, ale obowiązuje też i w tym dziale pkt 11 regulaminu NR

volf- opanuj się. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef mma coraz bliżej...

Tylko oby nagrody było od renomowanych zachodnich firm :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Beti napisał:

Panowie,

wiem że to off-top, ale obowiązuje też i w tym dziale pkt 11 regulaminu NR

volf- opanuj się. 

ja mam to opanować ??? proponuję wytrzeźwieć zanim zaczniesz mi zwracać jakieś bzdurne uwagi, bo jak narazie stawiasz się na równi z tym oszołomem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, volf napisał:

ja mam to opanować ??? proponuję wytrzeźwieć zanim zaczniesz mi zwracać jakieś bzdurne uwagi, bo jak narazie stawiasz się na równi z tym oszołomem

Teraz to przegiąłeś, pierw obrażasz kolegów z którymi dyskutujesz, a teraz mnie,

to ja wytrzeźwieje, a Ty sobie odpoczniesz. 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję @ Beti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Beti, ja zdaje sobie sprawę że Właściciele forum mają zasadniczo - najwyraźniej- "wyrąbane" mówiąc językiem młodszego pokolenia, na forum, ale może warto by było rozważyć nie odpoczynek "na chwilkę" - tylko zwykły, klasyczny ban. Na konto, a jak założy multi, to na następne. Z wpisem na pręgierzu, żeby reszta widziała z kim rozmawia/rozmawiała.

 

Bo, proszę załóż, że nie każdy ma taką cierpliwość jak Ty czy Tester, czy taką smykałkę pedagogiczną. A są tutaj ludzie z większym stażem i doświadczeniem (oczywiście nie Ja), ludzie którzy wychowali już całe pokolenia morszczaków. I może tacy ludzie nie życzą sobie siedzieć w jednym pokoju z niewychowanymi kmiotami, może nie chcą zniżac się do poziomu buractwa...

Może zacząć dbać o poziom? Tak żeby tym, których w domu nie wychowali, nawet przez myśl nie przeszło ubliżanie innym.

 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dale

Dziękuję za wpis, 

moderacja mnie przez półtora roku nauczyła cierpliwości większej niż ją posiadałam w zwykłym życiu, każdy uważam zasługuje na drugą szansę,  ale oczywiście też do pewnego momentu. 

Ja też rozumiem że to dział off-topic, też sama biorę udział w dyskusiach, ale kulturalne i merytoryczne, wyzywanie kogoś kto ma inne poglądy jest ogólnie nie dopuszczalne, tym bardziej na publicznym forum.

Ewidentnie obrażanie forumowiczów ? tak masz rację powinno kończyć się banem, ale aby nas nie wieszano na słupie dajemy szansę poprawy, ale do czasu.

Dziś założenie mulltikonta jest możliwe oczywiście, ale do pierwszego czy drugiego postu, potem widać wszystko, więc mało opłacalne

 masz rację oczywiście, poziom tego forum musi się jeszcze bardziej poprawić, do czego się niezwłocznie przyczynię i ja.

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dając szansę takim ludziom pokazujecie gdzie macie resztę użytkowników. Niestety tutaj wybór jest prosty. Tu nie chodzi o jedno czy dwa słowa wyrwane z kontekstu, tu chodzi o świadome i celowe plucie na kogoś.

Dziwi mnie że trzeba to tłumaczyć.

Multi jest łatwe do założenia, ale tak jak zauważyłaś, "po słowach ich poznacie", poza tym jest też ban na IP, a z praktyki wiem, że ta zmienność wcale taka duża nie jest. Zaś zakup kolejnej karty, założenie kolejnego maila i kolejna rejestracja jest dużo bardziej skomplikowana niż dodanie do banlisty.

Trzeba chcieć, przepraszam za zwrot, "mieć jaja" i wybrać dla kogo jest to forum.

ps. wiem że Ty akurat tutaj najmniej jesteś winna, mam tylko nadzieję że  Ty przyjmiesz przeprosiny za te kilka przykrych słów, a Właściciele jednak przemyślą temat.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/strajk-kobiet-protestuje-w-dzien-kobiet-policjanci-legitymuja-protestujacych/tnd3n95,79cfc278

8 minut temu, dale napisał:

Dając szansę takim ludziom pokazujecie gdzie macie resztę użytkowników. Niestety tutaj wybór jest prosty. Tu nie chodzi o jedno czy dwa słowa wyrwane z kontekstu, tu chodzi o świadome i celowe plucie na kogoś.

Dziwi mnie że trzeba to tłumaczyć.

Multi jest łatwe do założenia, ale tak jak zauważyłaś, "po słowach ich poznacie", poza tym jest też ban na IP, a z praktyki wiem, że ta zmienność wcale taka duża nie jest. Zaś zakup kolejnej karty, założenie kolejnego maila i kolejna rejestracja jest dużo bardziej skomplikowana niż dodanie do banlisty.

Trzeba chcieć, przepraszam za zwrot, "mieć jaja" i wybrać dla kogo jest to forum.

ps. wiem że Ty akurat tutaj najmniej jesteś winna, mam tylko nadzieję że  Ty przyjmiesz przeprosiny za te kilka przykrych słów, a Właściciele jednak przemyślą temat.

Wiesz  nikogo , nikogo obrażałem  ,  a Twój koleś owszem , i w cale  mi go nie żal .

 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pójść z dalej - kto nie skacze z nami ten ma bana :D 

Czy coś w ten deseń :D

Czekam na książeczki partyjne Nano-Reef :D Kto się do partii nie zapisze - won :D  ;) 

 A tak serio - to polityka to idealna pożywka do tego by sterować tłumem. Ten wątek pokazuje - jak nie wiele trzeba byście się pozagryzali nawzajem bo nawet o polityce nie potraficie podyskutować.

A jak tam Wam się podobała akcja z Józefem Piniorem ? :D

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JerzyB napisał:

Wiesz  nikogo , nikogo obrażałem  ,  a Twój koleś owszem , i w cale  mi go nie żal .

 Pozdrawiam

Mniej emocji, a więcej czytania ze zrozumieniem przyjacielu. Przeczytaj proszę co pisałem i zastanów się czy określając tego gościa mianem "Twój koleś" nie palnąłeś kulą w płot.

Zastanów się kto był "podmiotem lirycznym" moich wypowiedzi, bo nie bardzo rozumiem czemu wziąłeś je do siebie...

 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.