Skocz do zawartości
Hoom

D-D H2Ocean P4 Pro Dosing Pump

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na ebay D-D H2Ocean P4 Pro Dosing Pump . Sprzedający chyba chciał mnie naciągnąć na kasę bo napisał ze pompa jest nowa . Niestety po tym jak do mnie przyszła okazało sie ze nie łączy sie z netem . Po wciśnięciu przycisku reset , resetuje pompę ale nie przechodzi w tryb łączenia . Napisałem do gościa i odrazu oddał mi kasę a pompy nie chce by mu odesłać , dziwne . Musiał wiedzieć ze nie działa . I tak zostałem z pompą która wyglada na nówkę i nic mnie nie kosztowała . Ktoś wie czy to można naprawić szkoda mi ją wyrzucić . Ma ona z prawej strony wejścia na dwa kable sieciowe może jest możliwe by sparować dwie pompy kablem . Kupiłem następną będzie u mnie za tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hoom opisz co się dzieje po naciśnięciu przycisku reset. Słychać jakiś dźwięk? Czerwona dioda miga/jak miga? Z mojego krótkiego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że aby się połączyć z tą pompą to:

W uprawnieniach aplikacji zezwolić na dostęp do  lokalizacji

Zainstalować i korzystać z aplikacji kamoer remote. To samo ale bezpośrednio od producenta. 

Trzeba cierpliwości. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dadario napisał:

@Hoom opisz co się dzieje po naciśnięciu przycisku reset. Słychać jakiś dźwięk? Czerwona dioda miga/jak miga? Z mojego krótkiego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że aby się połączyć z tą pompą to:

W uprawnieniach aplikacji zezwolić na dostęp do  lokalizacji

Zainstalować i korzystać z aplikacji kamoer remote. To samo ale bezpośrednio od producenta. 

Trzeba cierpliwości. 

 

 

Mam oprócz tej jeszcze trzy takie pompy tak ze trochę widm jak je ustawić z tą coś jest nie tak choć nie kumam co . Po wciśnięciu przycisku reset 6 se następuje dwukrotnie piknięcie czyli ok ale następnie gaśnie i nie mruga czerwona dioda w zaden sposób ani wolno ani szybko . Co jest jeszcze dziwne po krótkim wciśnięciu przycisku reset zaczyna szybko migać czerwona dioda . Na żadnej innej tak nie nam . z telefonu w ustawieniach sieci nie znajduje tej pompy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hoom to zmienia trochę postać rzeczy. Myślałem,  że tak jak ja masz z tym pierwszy kontrakt. Mam nadzieję, że uda Ci się to uruchomić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie było, masz za darmo dawce części dla pozostałych pomp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.