Skocz do zawartości
dale

Kolorowa hydraulika - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dale napisał:

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?

A to nie jest przypadkiem troche tak ze te wszystkie bajerowe rurki to był głównie na rynek juesej? I do nas trafiaja szczątkowe ilości? Bo pomijając brak dostępności to nigdy tego dużo nie było? Ewentualnie gdzies poszukac zagranica np w uk?
https://www.aac-online.co.uk/product-category/red-white-pvc-pipe-fittings/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ten asortyment też jest - który podlinkowałeś, brakuje mi tego

trojnik-45st.jpg


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe , czerwone , niebieskie rury , kolanka i zawory są na ebayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, dale napisał:

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?

Witam

Bardzo ciekawe po co? Sump w szafce,  kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał po co. Że będzie widoczne. Chce takie to niech ma. Pytanie było skąd to wsiąść. Na aliexpresie szukałeś?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Grzesiejko napisał:

Napisał po co. Że będzie widoczne. Chce takie to niech ma. Pytanie było skąd to wsiąść. Na aliexpresie szukałeś?

 

 

 

 

,

Sorki , przeoczyłem , ciekawe jaki kolor preferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biale dostaniesz w leroy przed chwila kupowalem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JerzyB napisał:

Witam

Bardzo ciekawe po co? Sump w szafce,  kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

Już mówię, miałem początkowo lampę która zasłaniała mi całą górę akwarium, więc szara rura z wylewkami była zasłonięta, teraz przy dwóch etherealach cała góra jest odkryta, no i muszę po nowym roku wykleić środek białym poliwęglanem (łatwo się czyści), i przerobić wylewki na locliny.

4 godziny temu, JerzyB napisał:

Sorki , przeoczyłem , ciekawe jaki kolor preferuje.

Biały by pasował do korony, czarny do locline :)

3 godziny temu, fOe napisał:

Biale dostaniesz w leroy przed chwila kupowalem

Dzięki, jutro ruszam na łowy, mam nadzieję że mają rozmiary mm a nie tylko calowe :) - sprawdziłem na stronie, mają raczej tylko calowe, no i kąt prosty, ale mimo to przejadę się, bo jak móisz że kupowałeś takie, to pewnie nie wszystko mają na stronie :)

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.