Skocz do zawartości
Lukash

Cyrkulator do 60l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki polecacie cyrkulator do 60l. Obecnie mam 2x jvp 110 ale zajmują dużo miejsca oraz przyssawki są do bani. Chciałbym coś na magnes z regulacją. Sw2 nie moge nigdzie znaleźć... Czy da się wsadzić coś co wystarczy w przyszłości do 120l?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wsadzić np jebao slw20 - piszą ze ma moc do 10000l/h, ale mialem i w porównaniu do innej napewno tyle nie miała, w 75L bardzo fajnie bujana woda, na najmniejszym biegu. ale akwarium 50 x 40 więc ciutkę dłuższe i szersze. zależy za jaki czas będziesz zmieniał baniak. SW 2 już chyba jebao wycofało, najniższy chyba model teraz to sow4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svanur W-10 4000L/h + sterownik z regulacją. Mocowanie na magnes. Myślę, że na tak mały zbiornik wystarczy. 199 zł na allegro. 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kokomag napisał:

możesz wsadzić np jebao slw20 - piszą ze ma moc do 10000l/h, ale mialem i w porównaniu do innej napewno tyle nie miała, w 75L bardzo fajnie bujana woda, na najmniejszym biegu. ale akwarium 50 x 40 więc ciutkę dłuższe i szersze. zależy za jaki czas będziesz zmieniał baniak. SW 2 już chyba jebao wycofało, najniższy chyba model teraz to sow4

Ja mam 50x35 więc niewiele mniejsza powierzchnia. Więc mówisz że ten model nie zrobi mi pralki?

52 minuty temu, Chrusciik napisał:

Svanur W-10 4000L/h + sterownik z regulacją. Mocowanie na magnes. Myślę, że na tak mały zbiornik wystarczy. 199 zł na allegro. 

Tylko czy poradzi sobie później w 120l?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lukash napisał:

Ja mam 50x35 więc niewiele mniejsza powierzchnia. Więc mówisz że ten model nie zrobi mi pralki?

Tylko czy poradzi sobie później w 120l?

Akwarium do 80 cm długości. Tak producent podaje. Więc powinno starczyć bez problemu.
Zawsze można dokupić jakiś mniejszy żeby były na przeciwko siebie.


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie robił pralki, a napewno w większym da radę. Finalnie założyłem co innego żeby mi dmuchało w każdą stronę:) wydaje mi się ze jedno 4000L na większy baniak może być małe, jak Kolega Chrusciik napisał możesz później dwie dać 

Edytowane przez kokomag (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał sicce VOYAGER NANO 2000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.