Skocz do zawartości
Tadoris

Nowe sole od AF

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Walker napisał:

Stary po prostu przeczytaj etykiety tych produktów.  To naprawdę wystarczy 

Przeczytałem. Co więcej, używam ich. Masz jeszcze jakieś rewelacje, stary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, dale napisał:

Wiecie, może i się nie znam, żyję w świecie ułudy, ale przynajmniej po podmianie nie mam zmiany kH. Tak, jak wyglądało to w tamtym zbiorniku. I żeby była jasność, przy podmianie 1/4 wody, zmiana o dwa stopnie kH, nie jest normalna.

Jeśli to nie tajemnica to jakie to sole ze była taka różnica w Kh w poprzednim zbiorniku.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Beti napisał:

Jeśli to nie tajemnica to jakie to sole ze była taka różnica w Kh w poprzednim zbiorniku.

Oczywiście AF - ta lepsza. Wiesz, miałem nie pisać, bo i tak jak zwykle się skończy, ale dziwi mnie naiwność i podejście ludzi, skoro cała spożywka jest w stanie utrzymać powtarzalność smaku produktów naturalnych, nie mówiąc o piwach czy nalewkach i winach, gdzie spora część procesów przebiega "na żyjącym organizmie" to jakiej filozofii trzeba żeby zrobić powtarzalną sól? Używałem Microbe-Lifta w okresie kiedy kH, wapń czy magnez mierzyłem co podmianę i mimo zużycia kilku worków, nie miałem nigdy wpadki z parametrami. A teraz mi się wmawia że taka zmiana czy losowość parametrów, to norma. No może jeśli tnie się koszty, albo na nasz rynek puszca odpad, to tak. Ale ciekaw jestem jak długo będzie gościła firma na rynkach zachodnich, jak tam, zamiast dbać o jakosć partii, będą wmawiali że"tak ma być, a poza tym mamy ładne opakowania"...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.