Skocz do zawartości
Gość

Produkty Reef Scorpionfish

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Korzystaliście bądź korzystacie z produktów naszej rodzimej firmy ? 

Jeśli tak to z jakich i jakie macie zdanie na ich temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi bakterie ich pomogły jak miałem z własnej winy problemy z biologia po dojrzaniu bezpośrednio. Zwiększone dawki wyrównały mi wszystko ładnie i zbiornik aż "za dobre" parametry teraz. 


aquarium62780.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A pokarmy , aminokwasy do koralowców ktoś stosował ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z wysokim NO3 (ponad 50) i z pomocą Nitrobacter oraz Nutrient Removal udało mi się zbić praktycznie do 0. 

Dlatego śmiało mogę je polecić. 


spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty bardzo dobre. Tylko trzeba je, jak zresztą inne, stosować zgodnie z instrukcją. I jeszcze taka mała podpowiedź. Gdyby ci się coś działo niedobrego w oceanie stosując reef scorpionfish to skontaktuj się z właścicielem Rafałem . On wszystko ci wyjaśni, podpowie i pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2023 o 17:09, SHARK_2 napisał:

Ja miałem problem z wysokim NO3 (ponad 50) i z pomocą Nitrobacter oraz Nutrient Removal udało mi się zbić praktycznie do 0. 

Dlatego śmiało mogę je polecić. 

A jesteś w stanie powiedzieć w jakich proporcjach używałeś obu produktów? Bo chyba to i to to jakieś bakterie. Boję się zakwitu. W jakim tempie spadały azotany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem bakterie tej firmy, 1 butelka ładnie obniżyła No3 zaś 2 butelka bez żadnych skutków, obecnie używam Manganese,Strontium, Jodine, oraz Nitrates do podbijania No3, tk że ostatnie 4 mogę polecić dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2023 o 11:49, banny napisał:

A jesteś w stanie powiedzieć w jakich proporcjach używałeś obu produktów? Bo chyba to i to to jakieś bakterie. Boję się zakwitu. W jakim tempie spadały azotany?

Lałem zgodnie z instrukcją na butelkach. Jedne to bakterie, drugie to chyba raczej „pożywka” dla nich do lepszego namnażania (śmierdzi jak rozpuszczalnik :) ). Cały proces trwał dobre 1,5 miesiąca. 


spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem na zbicie no3 i cyjano żadne nie zdało egzaminu, wróciłem do chemiclean i NOPOX i wszystko zatrybyło, myśle ze to wiecej reklamy jak jakości.


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.