Skocz do zawartości
Gość

Co się dzieje w kraju i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.12.2023 o 11:55, VDR napisał:

:clowning:clowning:clowning:D:D:D

Teraz lemingi będą betonować i tak do przegranych wyborów. Żadna nowość - cyrk od dawna ten sam. Orlen już 5 mld stracił, straci jeszcze więcej żeby jakiś zachodni koncern mógł go kupić za grosze. A później będziesz miał paliwo w po 6,5 tyle że euro :D  Masz rację, trudno będzie po tych rządach cokolwiek naprawić :D

Przyjrzałeś się tym ministrom ? :D
Minister Równości :D :clowning  Nie wiem czy to hipokryzja, obłuda czy po prostu plucie ludziom w twarz :clowning  Ubaw mam od momentu kiedy oficjalnie ogłosili listę kabaretową. Jak można wybrać kogoś na Ministra Równości kto każe innym mającym inne poglądy....... faktycznie równość :clowning  A to tylko jedno nazwisko rządu "specjalistów" :) Chociaż Pani mówi Twoim językiem, to Ci się zapewne spodoba :clowning
 

 

Witaj, chociaż raz się z tobą zgadzam, jeśli chodzi o wyprzedawanie majątku Państwowego i doprowadzenie do strat, np. Orlen, podejrzewam że na tym się nie skończy.

Ministrowie to tak jak piszesz, p.od równości można porównać do Brauna, ale to moje zdanie. Wszyscy już chyba zapomnieli co wyprawiała z katolikami.

Jeszcze tylko jedno, oficjalnie wygrał pis większością głosów, ale że do KO przystąpiło Nowa lewica i Trzecia droga, połączyli się to jest jak jest. Podejrzewam że ta koalicja im nie wyjdzie czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Alcoholik napisał:

Witaj, chociaż raz się z tobą zgadzam,

nie chce mi się szukać po forum ale już nie jeden raz tak pisałeś ;) Tak na prawdę to nie chodzi o to by każdy, ze sobą się zgadzał i tworzył kółeczka wzajemnej adoracji ;) Każdy ma jakieś poglądy na temat x,y,z i w jednych tematach z kimś się zgadzamy, w innych nie. Ale to nigdy nie był powód by skakać sobie do gardeł ;)  Niestety nowy rząd póki co jedyny program jaki prezentuje to zemsta, zemsta, zemsta... Zaczęło się czyszczenie niezależnie od tego czy ktoś jest kompetentny czy nie. Miały być rządy specjalistów a mam wrażenie, że mamy rządy cyrkowców i klaunów. Feminatywami z lewa i prawa zaczynam żygać. Wyborcza nagminnie używa określenia ministra. Zastanawiam się tylko kiedy padnie określenie dla ono/jego - wszak aktywiszcza polityczne i społeczne powinny o to również zadbać.  Nawet Komorowski, którego nie darzę jakąś specjalną sympatią, zauważył, że w Konstytucji feminatywów się nie używa.  

Durnie się cieszą a powoli UE przepycha kolejne projekty. 
Powoli zaczyna być głośno o tym o czym już w listopadzie pisano. 
Padnie Ci silnik w samochodzie - nowego nie wsadzisz, auto trzeba będzie zezłomować.
Uszkodzisz blacharkę i trzeba będzie wymienić jakąś część, auto na złom itd itd. 
https://moto.infor.pl/auto/inne-formalnosci/6410825,silnik-jako-czesc-zamienna-ue-chce-to-zmienic-po-awarii-silnika-auto.html

Z jednej strony chodzi o to by po drogach nie jeździły "przystanki autobusowe" wyklepane na auta (i to słuszna koncepcja), z drugiej strony proponowane przepisy dają szerokie pole do popisu, włącznie z możliwością zezłomowania auta w przypadku awarii, które są w 100% naprawialne. 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gdzieś powiedzą, że niedługo do Polski będą wysyłać lekarzy i informatyków.

Pakt został dziś klepnięty , po wyborach do UE i samorządowych zacznie sie ubogacanie.

https://www.tysol.pl/a114720-jest-porozumienie-w-sprawie-paktu-migracyjnego-do-polski-moga-byc-przymusowo-relokowani-nielegalni-imigranci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie płaczą, że kasę zamiast na TVP można dać na chore dzieci więc dorzucą jeden miliard zł do dwóch. Widać te pieniądze już nie są potrzebne na onkologię, bo w nowej, szczęśliwej i uśmiechniętej Polsce nowotworów już nie ma a ludzie przestali umierać.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-polskie-radio-pieniadze-z-budzetu-rekompensata-abonamentowa#:~:text=Nawet 3 mld zł budżetu państwa,-fot.&text=Jedna z autopoprawek rządowych do,95 mld zł rekompensaty abonamentowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli musi boleć, teraz wyjcie 

słychać wycie..znakomicie !


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Beti napisał:

Boli musi boleć, teraz wyjcie 

słychać wycie..znakomicie !

:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Beti napisał:

Boli musi boleć, teraz wyjcie 

słychać wycie..znakomicie !

Witam, ciekawi mnie tylko jak będą chcieli postawić wiatraki obok domu, lub może wywłaszczyć mienie pod wiatraki, czy ludzie będą zadowoleni, czy będą popierać taki projekty. Co wtedy będzie mówiła nowa tvp?

A jak będą powstawać  wesołe miasteczka z emigrantami specjalnymi( ci co rozrabiają we Francji i Niemczech).Czy nowa telewizja będzie popierała takie projekty, czy ludzie będą mogli coś zrobić w tej materii?

Tak na dobrą sprawę, to dobrze że przejeli tvp, tak bez żadnych problemów, wszystko zgodnie z prawem i prawożadnością,czekam teraz na ruch w kierunku NBP A może inne istytucje oraz zmienienie waluty na euro z przebitką 1do3 . A co do telewizji, będą 3 w Polsce które mówią wspólnym językiem miłości i pogardy dla katolików.

A najważniejsza sprawa kiedy zamkną kopalnie w Turowie.

Polacy, naród podzielony, jedni i drudzy nie mają szacunku dla siebie.Wydaje mi się że zmierza to wszystko do wojny domowej, lub wprowadzenia stanu wojennego.

Ja mieszkam i pracuję w DE, możecie mi wierzyć lub nie, mój szef jest Niemcem, jest strasznie zadowolony że powstała ta koalicja i że premierem został p.Donald. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Boli musi boleć, teraz wyjcie 

słychać wycie..znakomicie !

Dokładnie - czas na wpuszczenie kierowców z Ukrainy :D Wszyscy czekamy na niższe ceny za transport. Bedzie słychać wycie :D :D :D :D :clowning


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 14:26, VDR napisał:

Dokładnie - czas na wpuszczenie kierowców z Ukrainy :D Wszyscy czekamy na niższe ceny za transport. Bedzie słychać wycie :D :D :D :D :clowning

Do tej pory mimo twoich idiotycznych wypowiedzi miałam cię jeszcze za poważnego gościa, aby Cię nie urazić to delikatnie napiszę …tak się zachowują ludzie co właśnie życzą źle innym i Polsce dla mnie jesteś wiesz 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 14:43, Beti napisał:

Do tej pory mimo twoich idiotycznych wypowiedzi miałam cię jeszcze za poważnego gościa, aby Cię nie urazić to delikatnie napiszę …tak się zachowują ludzie co właśnie życzą źle innym i Polsce dla mnie jesteś już wiesz 

Cóż za elokwentna odpowiedz, sporo osób za podobną by otrzymało bana. Wyzywanie ludzi od zer, pełna kultura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, albanos72 napisał:

Cóż za elokwentna odpowiedz, sporo osób za podobną by otrzymało bana. Wyzywanie ludzi od zer, pełna kultura.

Ty to jesteś już mega hejter więc jesteś obserwowany przyjdzie czas nic się nie martw adwokacie innych 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Beti napisał:

Ty to jesteś już mega hejter więc jesteś obserwowany przyjdzie czas nic się nie martw adwokacie innych 

Widzę, że nie wytrzymujesz ciśnienia. Chłopak napisał tylko o tym, że się przyda konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, albanos72 napisał:

Widzę, że nie wytrzymujesz ciśnienia. Chłopak napisał tylko o tym, że się przyda konkurencja.

Co ty możesz wiedzieć o tym człowieku co się dzieje na granicach w Polsce siedząc w Irlandii jak mają się firmy i za co mają żyć ci ludzie co stoją w kolejkach w 50km korkach do granicy z Ukrainą, jaka konkurencja widać że nie siedzisz w temacie więc po co się odzywasz, jak nie kumasz że Ukraina zalewa Europę od cukru zborza transportu uchodźcami etc siedzisz w Irl to sieć a nie pieprz głupot 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, VDR napisał:

Dokładnie - czas na wpuszczenie kierowców z Ukrainy :D Wszyscy czekamy na niższe ceny za transport. Bedzie słychać wycie :D :D :D :D :clowning

Nie spodziewałem się, aż takiej wypowiedzi, treść mówi sama za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 14:43, Beti napisał:

Do tej pory mimo twoich idiotycznych wypowiedzi miałam cię jeszcze za poważnego gościa, aby Cię nie urazić to delikatnie… agencie, tak się zachowują ludzie co właśnie życzą źle innym i Polsce dla mnie jesteś już wiesz 

i pisz co chcesz i jak chcesz mam to w…

Pozwól, że Cię zacytuję: 
 

W dniu 21.12.2023 o 12:59, Beti napisał:

Boli musi boleć, teraz wyjcie 

słychać wycie..znakomicie !

Rozumiesz już ironię  w moim poprzednim poście ?  Tak pięknie przyklaskujecie wchodzeniem z buta, że mam nadzieję - że równie będziecie przyklaskiwać jak z buta będą niszczyć Wasz dorobek. Mam nadzieję, że rozumiesz mój przekaz. 
 

W dniu 21.12.2023 o 15:00, Alcoholik napisał:

Nie spodziewałem się, aż takiej wypowiedzi, treść mówi sama za siebie

To była ironia - zapytaj Beti jaki biznes prowadzi to wtedy zrozumiesz... 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VDR napisał:

Pozwól, że Cię zacytuję: 
 

Rozumiesz już ironię  w moim poprzednim poście ?  Tak pięknie przyklaskujecie wchodzeniem z buta, że mam nadzieję - że równie będziecie przyklaskiwać jak z buta będą niszczyć Wasz dorobek. Mam nadzieję, że rozumiesz mój przekaz. 
 

Tak rozumiem, dziękuję za uwagę :D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Beti napisał:

Tak rozumiem, dziękuję za uwagę :D

Uznam, że tak jest.... :D


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze przedstawiciele forumowej geriatrii gotowi na walkę o karpia. Tylko jak już będziecie się w tym lidlu tłuc to pytajcie kto za peło kto za pisem :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VDR napisał:

Uznam, że tak jest.... :D

Świetnie :clowningcieszę się że się zrozumieliśmy, Wesołych Świąt dla wszystkich mimo sporów :smile_big:

 

2 minuty temu, sith114 napisał:

Widzę ze przedstawiciele forumowej geriatrii gotowi na walkę o karpia. Tylko jak już będziecie się w tym lidlu tłuc to pytajcie kto za peło kto za pisem :clowning

A ty pilnuj tu dobytku bo ja lecę na wakacje popływać do Egiptu na 2 tyg więc liczę na ciebie co bym jak wrócę nie musiała ości zbierać :D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Beti napisał:

Świetnie :clowningcieszę się że się zrozumieliśmy, Wesołych Świąt dla wszystkich mimo sporów :smile_big:

 

A ty pilnuj tu dobytku bo ja lecę na wakacje popływać do Egiptu na 2 tyg więc liczę na ciebie 

Był temat chyba o rafach w egipcie to liczmy na zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sith114 napisał:

Był temat chyba o rafach w egipcie to liczmy na zdjęcia ;)

Będą z Marsa Alam z hotelu PickAlbatros :D  i jak się uda to z Luxsoru 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti napisał:

Co ty możesz wiedzieć o tym człowieku co się dzieje na granicach w Polsce siedząc w Irlandii jak mają się firmy i za co mają żyć ci ludzie co stoją w kolejkach w 50km korkach do granicy z Ukrainą, jaka konkurencja widać że nie siedzisz w temacie więc po co się odzywasz, jak nie kumasz że Ukraina zalewa Europę od cukru zborza transportu uchodźcami etc siedzisz w Irl to sieć a nie pieprz głupot 

Nie czerpię wiadomości z mediów głównego ścieku wiec co nieco wiem i cieszę się że, zorganizowała się grupa ludzi która potrafi zaprotestować przeciwko nierównej konkurencji którą zorganizowała Polsce UE. Jak będziesz na wakacjach w Egipcie to połącz się w bólu z kierowcami czekającymi w kolejce. 

Wesołych Świąt i udanego urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, albanos72 napisał:

Nie czerpię wiadomości z mediów głównego ścieku wiec co nieco wiem i cieszę się że, zorganizowała się grupa ludzi która potrafi zaprotestować przeciwko nierównej konkurencji którą zorganizowała Polsce UE. Jak będziesz na wakacjach w Egipcie to połącz się w bólu z kierowcami czekającymi w kolejce. 

Wesołych Świąt i udanego urlopu.

Uspokoję cię, łączę się w bólu z nimi od samego początku bo 2 moich kierowców stoi jeszcze po ukraińskiej stronie i nie może wyjechać 16 dzień.

nic się nie martw o moje wakacje, tak jak ty czy ja każdy ma prawo do tego, a jest jak jest teraz się zbiera żniwa po PIS, nowy rzad jest od tygodnia robią czystkę i trochę to potrwa ale będzie jeszcze normalnie!

wzajemnie Wesołych 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Uspokoję cię, łączę się w bólu z nimi od samego początku bo 2 moich kierowców stoi jeszcze po ukraińskiej stronie i nie może wyjechać 16 dzień.

nic się nie martw o moje wakacje, tak jak ty czy ja każdy ma prawo do tego, a jest jak jest teraz się zbiera żniwa po PIS, nowy rzad jest od tygodnia robią czystkę i trochę to potrwa ale będzie jeszcze normalnie!

wzajemnie Wesołych 

Nowy rząd robi czystkę omijając przepisy i wykorzystując luki legislacyjne. Nie jest jeszcze pewne czy przypadkiem nie łamie przepisów prawa bo jedzie na bardzo cienkiej linii. I mówią o tym nawet Ci, którzy ich popierają. Coś co kiedyś Was oburzało w wykonaniu PISu, dziś popieracie. Obłuda i hipokryzja wprost kipi ale tego nie raczycie dostrzegać :)  Cieszycie się jak marionetki, chełpiąc się tą zemstą w wykonaniu ludzi, którzy zachowują się chyba nawet dużo gorzej niż zachowywał się PIS.
Posłuchaj co mówił Kołodziejczak o cytuję "Kałowni". Co mówił Hołownia na temat Kołodziejczaka - dziś zbijają piątki. O Tusku nawet nie będę wspominał. To jest polityka. Tam jednego dnia możesz napluć komuś w twarz, a na drugi dzień ustawiać się z nim do zdjęcia i wszystko jest ok. Rozumiesz ? 
Ty zaś piszesz o wyciu..... :) Powiem Ci, szczerze - że liczyłem jednak, ze nie żyjesz w takiej bańce jak Jurek.  Ciężko przechodzić obojętnie obok tych wszystkich kłamstw jakie padły przed wyborami :) Z wyciem to nie ma nic wspólnego - to zwykłe pokerowe sprawdzam :D 
 
 Dużo Beti piszesz o hejterach, równości, pogardzie itd. 
Jak już będziesz w tym Egipcie, ochłoniesz trochę, będziesz wpatrywać się z drinkiem w bezkres morza czerwonego - usiądź i przeczytaj ten jeden wpis w moim kierunku, w którym odpaliłaś się jak Jurek :)  Jak na moderatora przystało, powinnaś sobie dać bana na tydzień (wpisz się na listę podczas wyjazdu urlopowego :clowning). 


Tak bardzo się cieszysz z tego nowego rządu, że chyba Ci przeszło gdzieś bokiem, że Twoi przedstawiciele są za tym by Ukraina weszła szybko do Unii. Ruszył proces negocjacyjny przy klepnięciu tych których popierasz :D Orban "wyszedł na kawę". 
https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie-raport-specjalny-defence24/granice-pod-znakiem-zapytania-co-z-ukraina-i-moldawia-w-ue
 

Cytat

A to znaczy, że Ci którym tak przyklaskujesz zgadzają się na to by jak to pisałaś oburzona: 
 

Cytat

by Ukraina zalewała Europę od cukru,  zborza (zboża na litość boską), transportu, uchodźcami etc 

Już nie będzie emigrantów, będą się mogli swobodnie przemieszczać. Tak samo będą mogli swobodnie świadczyć swoje usługi itd itd.  Będziesz miała konkurencję w postaci firm ukraińskich itd itd.  To są decyzje wspolnotowe UE a nie PISu. Obecny rząd również je popiera i zgadza się na to.  Nie wiem Beti w jakiej bańce żyjesz, ale to UE decydowała o tym o czym piszesz. 
https://www.money.pl/gospodarka/rada-ue-zdecydowala-cla-na-ukrainskie-towary-zawieszone-na-kolejny-rok-6902079360457344a.html

Poczytaj sobie na temat akcesu UA do UE chociażby z takiego artykułu:
https://www.rp.pl/polityka/art39136081-ukraina-moze-zostac-czlonkiem-ue-wczesniej-niz-sie-spodziewano


To nie jakieś złe życzenie Twojemu biznesowi, a po prostu chłodna ocena rzeczywistości i tego co Ci szykują.  To w Brukseli zapadają decyzje na temat przepływu towarów w UE. 
Jeżdzę w kierunku Dorohuska i Hrebennego, często bywam w Tomaszowie Lubelskim i często wieczorami mijam głównie samochody na ukraińskich blachach. Zastanawiałaś się kiedyś ile z ukraińskich firm transportowych może mieć zachodnie udziały albo właścicieli ? :D 

Wiesz już dlaczego tak dużo się mówi o zniesieniu jednomyślności w UE ? A to popiera całą koalicja rządząca - włącznie z Hołownią, który miał być dla wyborców takim wyborem pomiędzy KO a PISem. A dziś Hołownia i Trzecia Droga mówi głosem Tuska :clowning

Obecna koalicja z mentorem Tuskiem zapowiada ze jest przeciw jednomyślności w UE  Ale za słowami powinny iść czyny:
https://niezalezna.pl/swiat/unia-europejska/jutro-test-nowego-rzadu-ws-traktatow-ue-eurokraci-chca-po-cichu-uzaleznic-unie-od-berlina-i-paryza/506743

Dziś już wiadomo, że Kloska nie sprzeciwiła się oficjalnie i po cichu poparła robiąc szopkę z nic nie znaczącym oświadczeniem do protokołu. Takie marketingowe zagranie pod lemmingów. Najpierw wiatraki, teraz to. 
https://wpolityce.pl/polityka/674991-wazne-jablonski-alarmuje-ws-decyzji-tuskaco-grozi-polsce

Jak uda im się przepchać zmiany w traktatach (a wszystko na to wskazuje) to  jakikolwiek rząd by nie był - nic nie będzie mógł. Chyba, że wyjdziemy z UE, co wcale nie jest nam na rękę w obecnej chwili. Jeśli ten plan uda się wprowadzić w życie to w przesiąkniętej korupcją Brukseli, będą zapadać decyzje. To tam będą zapadać wszystkie decyzje. Przypomnij sobie jak Bruksela Wam wprowadziła pakiet mobilności. 
To nie PIS go wprowadził a UE, również dzięki głosom tych, którym bijesz brawo. To dzięki Brukseli powstał przepis mówiący, że wynagrodzenie międzynarodowego kierowcy ma być takie samo jak kierowcy w kraju na terenie którego, realizuje przewóz. Myślisz, że ktoś w Brukseli będzie się przejmował polskimi przedsiębiorstwami ? W tym przesiąkniętym biurokracją i korupcją tworze.  Brauna nie lubię za wiele dziwnych pomysłów, ale jego eurokołchoz idealnie pasuje do obecnego stanu UE. Prowadzisz firmę, to doskonale powinnaś wiedzieć kto lobbował za takimi przepisami w Brukseli. 

Małymi kroczkami wyprą Cię z rynku, nawet jakbym się modlił codziennie za tym byś utrzymała swój biznes :clowning  Taka jest rzeczywistość czy Ci się to podoba czy nie, czy nazwiesz mnie ruskim agentem czy nie, czy jestem dla Ciebie zerem itd itd. Twój problem to nie jakiś @VDR tylko to co Ci szykuje UE przy udziale tych, których oklaskujesz.  

Udanego urlopu :)

P.s @sith114 karp ? może jeszcze panga ?  Jak ryba to sandacz albo coś w ten deseń. Nie lubię się babrać z ościami ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dziś Dziennik Telewizyjny na TVPo? Było coś o pakcie migracyjnym czy dodatkowym miliardzie na TVPo ? Może coś było o zwiększeniu deficytu budżetowego o 24 mld zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.