seku69@adres.pl Report post Posted October 23, 2025 szukam dodatkowego odpieniacza do akwarium do 300l. Co myśłicie o tym ze skanu.Nie chce nic do sumpa bo tam mam diy, nailepeij coś na szybe , myślałem jescze o buble magus qq3 używka za troche ponad 300 zeta. Doradzcie coś. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Steron Report post Posted October 23, 2025 Jak dla mnie to słaby pomysł. Oszpeci wygląd akwarium. Jak odpieniacz nie wyrabia to lepiej wspomóc go wódką albo vsv, ewentualnie wrzucić jakieś media(siporax lub maxpect) albo wymienić na większy. Tak ten co pokazałeś będzie działał miałem go w 200l jak nie miałem sumpa. Quote Akwarium: za małe Share this post Link to post Share on other sites
seku69@adres.pl Report post Posted October 25, 2025 potrzebuje coś na kilka tygodni ,potem wsadze go do sumpa ,Teraz mam 150l. akwarium ale przenosze się do 300l. mam sumpa a przed nim przepywowy odpieniacz wąsnej konstrukcji ,ale musze to teraz wyąączyć i i musze coś kupić pod dotychczasowe 150l. zamias sumpa bo go odączam na ten czas. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Konrad_Wwa Report post Posted October 25, 2025 Kup docelowy, podnieś na kratce wewnątrz akwarium. Później dasz do sump. Po co dwa razy wydawać Quote Share this post Link to post Share on other sites