dadario Report post Posted May 18 6 minut temu, luft napisał: w takim razie na oświetlenie z mojej strony tradycyjnie bedzie zapewnione (mimo, że nie wiem na ktora z Tomkiem dojedziemy ) Dziękuję serdecznie za taką propozycję. Będzie nam niezmiernie miło Quote Share this post Link to post Share on other sites
inmar Report post Posted May 18 Miejsc już brak w hotelu. Quote http://nano-reef.pl/...__1#entry380116 było http://nano-reef.pl/...__1#entry214523 było http://nano-reef.pl/...rojekt-nano-30/ było http://www.sma.org.p...tawiam+zbiornik było Share this post Link to post Share on other sites
luft Report post Posted May 18 10 minut temu, dadario napisał: Dziękuję serdecznie za taką propozycję. Będzie nam niezmiernie miło no i elegancko. Jak bedziesz wiedziec jakie szkielko to i lampe dobierzemy tuz przed zlotem 9 minut temu, inmar napisał: Miejsc już brak w hotelu. o kurcze Quote LED Maxspect, Tematy lufta Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę! Share this post Link to post Share on other sites
dadario Report post Posted May 18 @inmar tak się na zlot napalił, że chciał dwa rany na listę się wpisać Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ironista Report post Posted May 18 38 minut temu, dadario napisał: @inmar tak się na zlot napalił, że chciał dwa rany na listę się wpisać Niepotrzebnie na WhatsAppie o tej saunie i jaccuzi mówiliśmy. Quote I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci... Share this post Link to post Share on other sites
luft Report post Posted May 19 drugi pokoj wynajmie pewnie incognito Quote LED Maxspect, Tematy lufta Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę! Share this post Link to post Share on other sites
inmar Report post Posted May 19 Kota zabieram z sobą. Quote http://nano-reef.pl/...__1#entry380116 było http://nano-reef.pl/...__1#entry214523 było http://nano-reef.pl/...rojekt-nano-30/ było http://www.sma.org.p...tawiam+zbiornik było Share this post Link to post Share on other sites
AnT Report post Posted May 20 W dniu 19.05.2026 o 08:15, inmar napisał: Kota zabieram z sobą. https://www.facebook.com/share/r/1CyeVwmTkA/?mibextid=wwXIfr Quote Jutro nowy dzień. I nowa szansa, żeby znowu coś spi**dolić ... ale tym razem kreatywniej. „Właściwą funkcją człowieka jest życie, a nie istnienie. Nie będę marnował swoich dni, próbując je przedłużyć. Będę wykorzystywał swój czas”. . I to by było na tyle. . Share this post Link to post Share on other sites
dadario Report post Posted June 5 Witam Wszystkich Posolonych!!! Do zlotu pozostało 7dni!!! Prognozy są więcej niż obiecujące, frekwencja dopisała. Myślę, że czeka nas naprawdę udany weekend. Chciałbym ogłosić, że jak w latach poprzednich na zlocie będziemy mieli gościa specjalnego. Odwiedzi nas Rafal Smolik który jako założyciel i właściciel Reef Scorpionfish przygotował dla Was niespodzianki do zlotowej loterii!!! Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za okazaną pomoc i wsparcie!!! Do zobaczenia!!! Quote Share this post Link to post Share on other sites