Jump to content
dadario

Zlot Akwarystów Morskich 2026

Recommended Posts

6 minut temu, luft napisał:

w takim razie na oświetlenie z mojej strony tradycyjnie bedzie zapewnione (mimo, że nie wiem na ktora z Tomkiem dojedziemy :) )

Dziękuję serdecznie za taką propozycję. Będzie nam niezmiernie miło

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, dadario napisał:

Dziękuję serdecznie za taką propozycję. Będzie nam niezmiernie miło

no i elegancko. Jak bedziesz wiedziec jakie szkielko to i lampe dobierzemy tuz przed zlotem

9 minut temu, inmar napisał:

Miejsc już brak w hotelu.

o kurcze


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@inmar tak się na zlot napalił, że chciał dwa rany na listę się wpisać

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minut temu, dadario napisał:

@inmar tak się na zlot napalił, że chciał dwa rany na listę się wpisać

Niepotrzebnie na WhatsAppie o tej saunie i jaccuzi mówiliśmy. :D


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi pokoj wynajmie pewnie incognito :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 19.05.2026 o 08:15, inmar napisał:

Kota zabieram z sobą.

https://www.facebook.com/share/r/1CyeVwmTkA/?mibextid=wwXIfr


Jutro nowy dzień. I nowa szansa, żeby znowu coś spi**dolić ... ale tym razem kreatywniej.

„Właściwą funkcją człowieka jest życie, a nie istnienie. Nie będę marnował swoich dni, próbując je przedłużyć. Będę wykorzystywał swój czas”.

. I to by było na tyle.  .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich Posolonych!!!

Do zlotu pozostało 7dni!!! Prognozy są więcej niż obiecujące, frekwencja dopisała. Myślę, że czeka nas naprawdę udany weekend.

Chciałbym ogłosić, że jak w latach poprzednich na zlocie będziemy mieli gościa specjalnego. Odwiedzi nas Rafal Smolik który jako założyciel i właściciel Reef Scorpionfish przygotował dla Was niespodzianki do zlotowej loterii!!! Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za okazaną pomoc i wsparcie!!!

Do zobaczenia!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.