Skocz do zawartości
Nemezis

Uwaga na korale !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem was ostrzec przed zakupem towarów w korale.Kupiłem u nich Miernik Aquafilter - TDS 79 za 125zł a dostałem starszy model Aquafilter TDS-CS-91 który kosztuje 95zł w innych sklepach.Napisałem kilka meili do nich o wyjaśnienie dlaczego dostałem inny towar niż zamawiałem ale pozostały bez odpowiedzi.


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i wyjaśnij sprawę, czy to takie trudne.

Nigdy nie miałem problemu z Piotrem, wiec może być to jakaś pomyłka.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemezis czlowieku zadzwon do Piotra i wyjasnij.

Wydalem u niego juz sporo kasy i nigdy nie bylo nic nie tak.

I moge polecic ten sklep kazdemu i zlego slowa nie pozwole o nim powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zadzwoń i się do wiesz w czym jest problem a nie dalej maile ślesz. Jakbym dostał inny towar niż zamawiałem to od razu wziąłbym telefon w dłoń i dzwonił a nie maile pisał i jeszcze czekał na odpowiedź

jak do tej pory nigdy nie miałem problemów z korale.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze jako czlowiek dorosly nie powinienes wylewac swoich zali na publicznym forum. Jesli chodzi o to to gwarantuje ci ze Piotrka poki co stac na 100 zl i pewnie to poprostu pomylka wiec nie oczerniaj ludzi no to chore jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nemezis, kilkakrotnie dokonywałam zakupów w korale.pl u p. piotra i faktycznie, przesyłki były niezgodne z zamówieniem - zawsze oprócz zakupionych towarów dostawałam jakis gratisik:). ja bardzo chwalę sobie zakupy u p. piotra, kontakt -błyskawiczny i mailowy i telefoniczny.

moze spróbuj zadzwonić, z pewnością wszystko się wyjaśni


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika no patrz, a ja nie dostaje żadnych gratisów, muszę kiedyś Piotrka opiórkać :D


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joopa, co sie dziwisz, chyba czas płeć zmienić :D


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

bez szowinizmu panowie :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eltom :

joopa, co sie dziwisz, chyba czas płeć zmienić :D

hehehehhe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemezis, czy Ty masz telefon na karte, która Ci sie skończyła? Daj nr to Ci zasile :D


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na zmiany na serwerze Korale.pl czesc mail wysylanych ze skrzynki piotra nie dochodzi do adresatow dzieje sie tak np z mailami na serwerze o2.pl nie wiem jak z innymi ale na o2 nie dochodza na 100%. Dlatego proponuje zadzwonic i wyjasnic sprawe osobiscie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie na Piotra można tylko ponarzekać: zawsze ma czas o 21 w niedzielę na zakupy + doradzi co kupić a co nie

nie wiem czy Piotr ma gg, ale może skoro nie chcesz dzwonić to postaraj się na gg zagadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z Wami.Dokonywałem kilka razy zakupy u p.Piotra w korale i zawsze byłem z zakupów zadowolony.Skontaktuj się Nemezis z p.Piotrem jak radzą koledzy,a sprawa na pewno się wyjaśni.Pozdrawiam


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chwale sobie zakupy u Piotra szybko i sprawnie. Pozdrawiam


540 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Nemezis,

informuję Pana, iż odpowiedź na Pańskiego maila /otrzymałem tylko jednego maila, a nie jak Pan pisze kilka/, której treść pozwolę sobie przytoczyć, została przeze mnie wysłana dnia 19.12.2007 o godz 11:32 :

"Witam,

informuję iż sprzedajemy cały czas te same mierniki TDS. Dostarczyliśmy Panu

urządzenie które Aquafilter opisuje symbolem TDS-79 - w załączeniu pismo z

Aquafiltra wyjaśniające całe zamieszanie.

Pozdrawiam

Piotr www.korale.pl"

Pismo z Aquafilter

Brak Pańskiej odpowiedzi na cytowanego wyżej maila uznałem za wyjaśnienie sytuacji.

Informuję Pana jednocześnie, iż przysługuje Panu zwrot towaru w ciągu 14dni od daty zakupu, jeśli nie nosi on śladów użytkowania. Wychodząc Panu naprzeciw oświadczam, iż może Pan zwrócić zakupiony przez siebie miernik, jeśli nie spełnia on Pańskich oczekiwań do dnia 20.01.2008.

Na przyszłość,zanim oczerni Pan kogoś na forum proponuję skorzystać także z innych form kontaktu (telefon, poczta tradycyjna)......

Przy okazji dziękuję, pozostałym uczestnikom forum, za wszelkie miłe słowa pod moim adresem.

Pozdrawiam

Piotr www.korale.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tym milym akcentem nalezy zakonczyc ten bezsensowny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przydalyby sie przeprosiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać że jestem stałym bywalcem tego sklepu i nigdy problemu najmniejszego nie miałem.kontakt email i telefon dobry jest.Co do reszty wypowiem się pózniej jak bede miał już pewną wiedze bo cały czas przyswajam duzo informacji.

ladnie wystawiłeś piotra czyli w nd też sprzedaje.....

to już ma przerąbane bo nd trzeba pracować :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze takie spory powinno sie zalatwiac w inny sposob. to nie jest forum Rzecznika Praw Konsumeta. i dajcie spokój z tym gadaniem typu - Jeszcze przydalyby sie przeprosiny. to troszke nie ladnie.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że kolega który oskarża korale (bezpodstawnie) jednak powinien przeprosić, bo zachował się nie fer (tak jakoś mi się wydaje) i w normalnym życiu za takie coś powinien przeprosić, więc i tutaj mógłby - a że nie wychowali go w domu to wychowają go koledzy z forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.