Skocz do zawartości
Szymon

ciekawe co bedzie - totm i reefcentral:)

Rekomendowane odpowiedzi

OMG!!! TOTM for sure!!!

Widze ze przejscie na T5 oplacilo sie? :D

Jedyne czego mi brakuje w tym akwarium to dywan z Ricordei :D Wpadnij Simon kiedys, mam odlozone pare cukiereczkow dla Ciebie :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniac chetnie, tylko kto mi da nadplanowy urlop:):D:) swoja droga moze przy t5 mialbym szanse, ze ricordie nie ucieklyby pod skaly - przy hqi niestety tak sie stalo, teraz juz nwet nie wiem gdzie sa, a mielm kilka. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Szymonie bo jest naprawdę czego ;-) Teraz twoja kolej Andrzeju - niech im tam szczęki całkiem poopadają :D

Swoją drogą nam będzie także lżej bo opad szczen rozłoży się teraz na większy obszar niż od Odry po Bug ...hehe. No i ma to dobre strony w mobilizacji krajowych morszczaków - w końcu każdy z nas ma ambicje - czyż nie ? Tak czy tak popularyzacja rafowych zbiorniczków za tym idzie, więc to bardzo optymistyczna wiadomość tego dnia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek podbija Ameryke:D:yes


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akwarium napewno daje do myslenia Jankesom, ze niekoniecznie potrzeba 4 x 400 W HQI nad 800 l.:D

Pokazywanie takich zdjec u nas, na forum, wytycza dla nas pewien cel, ktory niektorzy beda chcieli osiagnac. Jestem pewien, ze za kilka lat bedziemy mieli podobne zbiorniczki :D

Dziekujemy Szymon i powodzenia!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie już znasz:yes

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon gratuluje po raz kolejny takiego zbiornika i osiągnieć z nim związanych:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam, ze nia macie mnie za durnia, przekonuje mnie coraz bardziej, ze panuje tu mimo wszystko przyjacielski klimat i , ze hobby to nie wspolzawodnictwo a wzajemna pasja:) Dziekuje jeszcze raz


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu super tylko pozazdrościć


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, zrobiłeś takie wrażenie za oceanem, że nawet ktoś Ci chce własną żonę podrzucić :D

Nie idź na to.

:D

Pozdrawiam

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon jak zwykle klasa sama w sobie (wiem wiem powtarzam sie).

edit:

(nie wiem co chcialem tu napisac, ale wyszla z tego jakas bzdura :D)... daje wlasna glowe za to, koledzy z "szikakowkiego" forum akwarystyki morskiej zaczeli dzis do mnie dzwonic i pisac kto to ten Szymon, skad taki wypasiony zbiornik, czy go znam itd. Mowie im ze znam :D hehe, wiec prosili o wiecej zdjec bo wciaz im malo, wiec nie wstydz sie Szymon tylko laduj tam fotek ile wlezie...


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawilem kilka fotek, jutro pobawie sie spokojnie aparatem i wstawie znowu kilka zdjec, zobaczymy:)

Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Nadejszła wiekopomna chwila......:D", i nadeszła era T5 :yes

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajka CUDNIE


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon już Ci kiedyś pisałem, że zbiornik powala ale teraz to normalnie jesteś "GURU" No kurczę, chyba Cię nienawidzę :D

Andrzej, proszę wrzuć tam swoje fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon ale zes zamieszania wprowadzil tymi fotkami, jeden chce sie przeprowadzac do Polski :D, drugi ci zone podsyla na "kawe", niezle niezle...


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny zbiornik , szczere gratulacje .

Od dzisiaj jesteś moim Guru ! :D

Tylko dlaczego @lunar tak Ci się wciska w Twój topic - czytaj : w Twój sukces , troche to nie koleżeńskie .

Czy dobrze kojarze, że @lunar to Krzysztof T. No cóż ktoś musiał kiedys złamać "monopol" . Umarł król , niech żyje Król .

Andrzeju , Adamie R , Czarku czekamy na Wasze nowe zdjęcia w RC .

Oj będzie się działo ! Pokażemy jankesom !

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny zbiornik , szczere gratulacje .

Od dzisiaj jesteś moim Guru !

Tylko dlaczego @lunar tak Ci się wciska w Twój topic - czytaj : w Twój sukces , troche to nie koleżeńskie .

Czy dobrze kojarze, że @lunar to Krzysztof T. No cóż ktoś musiał kiedys złamać "monopol" . Umarł król , niech żyje Król .

:D:):D


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon, powiem dosadnie bucuwa z tym wcinananiem i nie ważne czy to Tryc czy nie, jak chce niech zrobi nowy topic!!!


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z Krzyskiem na ten temat, w sumie to niech kazdy robi co chce, trzeba tylko spojrzec prawdzie w oczy i umiec uswiadomic sobie pewne rzeczy. Jestem zdecydowanie za promowaniem polskich baniakow, mozna tylko bylo zrobic to delikatniej, tak, aby wilk byl syty, a owca cala. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.