Skocz do zawartości
rafal19

[570] moja rafka :) - Rafał19

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny zbiornik,jak ogladam takie zdiecia to juz mam ochote na wieksze od mojej 120ki choc w morskie bawie sie od 6m.Zazdroszcze i pozdrawim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny baniaczek.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny baniaczek, piękny wystrój i świetna jakość zdjęć ! :D

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał19 zobacz jak ten koral różnie rośnie w zbiornikach:

U ciebie montiporaconfusa.jpg

U mnie 43ea15130970bebemed.jpg


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super! też się zastanawiam nad jakąś "ławicą" i o chromiskach także myślałam.

ps. akwarium świetnie wygląda :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentują :)rafal19 10 bo 50l na głowę? Bo zastanawiam się ile jeden chromis musi mieć na oko litrów.


zlikwidowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, baniak ma juz 4,5 miesiąca. Z tej okazji nowa fotka całego zbiornika ;] wczoraj dosypałem świeży żywy piasek ;]

1-5.jpg

Pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Patrzę teraz na tą różnie rosnącą montiporę brązową z zielonymi końcówkami. Przez moment myślałem, że zaczyna porastać mi glonami i nawet ją przestawiłem, ale to jej naturalny wygląd :)

Jak się sprawują chromisy? Żyją zgodnie? Żaden nie odstaje? Ile razy karmisz?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, tak xanthurum juz totalnie bez stresu, niczym święta krowa w akwarium, leje mi żółtka a ten nie odpuszcza i musi się odgryźć. Co gorsza, białobrody ostatnio tez się na żółtka uwziął, zakumplował się z xanthurum... normalnie telenowela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem ciekaw jak akwarium wygląda obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenia super daje radę, rozrasta się jak szalona - tak jakby błazny w niczym jej nie przeszkadzały, gorzej z gonioporą zieloną non stop do niej jeden z błaznów się pchał co powodowało ze koral był zestresowany i się nie otwierał, goniopore zabrałem z głównego akwarium i przeniosłem do szczepkowego gdzie ma święty spokój i znów łądnie sie pompuje ...a właśnie zostało odpalone szczepkowe 199L obok głównego zbiornika :)

Zółtek ma się dobrze, pływa już po całym baniaku więc jest luz, jednak xanthurum non stop ma nad nim górę. Wszystkim pokolcom szefuje białobrody; hepatus - neutral :)

fotki będą za kilka godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czesto bywam w Białymstoku że bede musiał chyba się wprosić na ogladanie tej rafki. Brawo i oby tak dalej bo zbiornik śliczny z fajnie dobraną obsadą ryb i korali.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.