Skocz do zawartości
fal

Idol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam i szukam i nigdzie znaleźć nie mogę , czy ta ryba nadaje się do akwarium z lps i sps ? za podpowiedzi jak zawsze będę wdzięczny :)

pozdrawiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Nie nadaje się do zbiornika z LPS ami , bedzie je gryzła.

to nie jest ryba reefsafe.

pozdrawiam

O siet a taką miałem na idolka chrapkę, coś jednak czułem, że do LPS to się nie nada, gdzieś mi mignęła informacja, że lubi podgryzać polipy, zresztą jak mówisz i do SPSów się też dobierał.

Zawęża się krąg rybek reefsafe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tak na prawdę loteria jaka ryba nam sie trafi,mam u siebie Heniochusa acuminatusa i wedle wszelkich informacji także powinien juz dawno wsunąć wszelkie lps-y:)Fakt kilka zooa skubie co jakiś czas ale to tylko tyle co z korali rusza i to sporadycznie.Kluczem do tego aby nie ruszały korali jest zapewnienie odpowiedniej ilości pokarmu a z tym w naszych zbiornikach jak wiadomo jest róznie.Nikt nie chce karmić zbyt obficie.A to błąd bo nie dość że zaczyna skubać korale to dodatkowo robi się dość agresywny zresztą jak wiekszość ryb "przegładzanych".

Osobiście w nowym baniaku jaki planuje na pewno znajdzie się Idol w miejsce Heńka naturalnie:)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z was ma Idola , może by się podzielił spostrzeżeniami.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Koledzy czy ktoś z was ma Idola , może by się podzielił spostrzeżeniami"

odpowiedz juz otrzymałes kilka postów wyzej ja tez uwazam ze sie nie ndaje chyba ze liczysz na taka która bedzie brzmiała - Tak nadaje sie rybcia jest super.


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.