Skocz do zawartości
Roman Rożek

Mamy złoto Europy

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski MECZ! Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie brawa , mecz super...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, choć w 3 secie to mnie krew zalewała ;)


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:yes :yes :yes

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle gdy polska drużyna coś wygrywa, nagłówki są w pierwszej osobie liczby mnogiej: "Mamy złoto/srebro/brąz!". My. Ale gdy przegrywa to mamy: "Polacy nie dali rady" "No i przegrali". Oni. Porażka jest sierotą ;).

Naturalnie, szczere gratulacje dla polskiej drużyny. Ale ja do tego ręki nie przyłożyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZenonPL :

Naturalnie, szczere gratulacje dla polskiej drużyny. Ale ja do tego ręki nie przyłożyłem ;)

Ja też im piłek nie podawałem, ale cieszę się bardzo ze zwycięstwa. Chociaż z drugiej strony w miarę możliwości jeżdżę na mecze ligowe i reprezentacji więc jakąś małą cegiełkę pewnie dorzuciłem.

A teraz OT; grywa ktoś może w siatkę, chociaż tak amatorsko?


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZenonPL :

Zwykle gdy polska drużyna coś wygrywa, nagłówki są w pierwszej osobie liczby mnogiej: "Mamy złoto/srebro/brąz!". My. Ale gdy przegrywa to mamy: "Polacy nie dali rady" "No i przegrali". Oni. Porażka jest sierotą ;).

Naturalnie, szczere gratulacje dla polskiej drużyny. Ale ja do tego ręki nie przyłożyłem ;)

...Bardzo trafna uwaga,ktora mozna wytlumaczyc tkzw.potrzebie kapania sie w cudzej chwale,bardzo ludzka i prymitywna potrzeba.W nadmiarze moze swiadczyc o niskim poczuciu wlasnej wartosci kibica,ktory prowadzi do poszukiwania prestizu nie poprzez wlasne osiagniecia,ale poprzez tworzenie wlasnego skojarzenia z cudzymi osiagnieciami...Malo kto sobie jednak zdaje sprawe ze jezeli zwycieza druzyna np.Polski to nie znaczy ze inne narody beda patrzec na zwyklego obywatela jako bohatera...a najsmieszniejsze w kibicowaniu jest to ze pieniadze,wielkie pieniadze nie zapychaja naszych wlasnych kieszen lecz cudze...a my czujemy sie mocni...Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju sportow zawodowych,gdyz podobnie jak Winston Churchill uwazam ze sa wazniejsze sprawy...ale nie bede Wam juz psul zabawy...Pozdrawiam sportowcow...RvI...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zielony mintaj :

A mnie nie- po prostu Polacy nie chcieli, żeby Francuzom przykro było i dali im wygrać set ;)

@Zielony mintaj, a no chyba że tak ;) To mogli mi wcześniej powiedzieć, że zrobią taki gest grzecznościowy Francji to bym się tak nie stresował.

@Aqua skalar, mi czasami zdarza się poodbijać piłeczkę ze znajomymi, choć to totalna amatorka ;)

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.