Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie kolega przypomniał mi o bardzo ważnej sprawie:D, kto planuje zostać dłużej to proszę dać znać, tym osobom przydzielimy pokoje obok siebie:)P.S. ja pewnie też zostanę dłużej:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki! sorki, że wracam do tematu, ale z doświadczenia wiem, że lepiej nie mieszać :) więc jeżeli ktoś będzie stosował "alkohol metod" to może umówmy się na jeden gatunek...:) jak temat zbyt kontrowersyjny USUNĄĆ


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol? Jaki alkohol? Przecież nikt tam nie będzie pił alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy w ogóle piszecie, aż musiałem sobie na wikipedi poczytać:

"Etanol jest substancją narkotyczną z kategorii depresantów. W małych dawkach- rzędu 30-35 ml (duże piwo, dwa kieliszki wódki) wywołuje on stan pobudzenia, przyspieszone bicie serca, rozszerzenie źrenic, zaprzestanie odczuwania zmęczenia i ogólną poprawę nastroju. U zdrowej, młodej osoby, która do tej pory nie spożywała alkoholu, wypicie 100 g etanolu (ok. 1/4 l wódki) powoduje już zwykle stan silnego zamroczenia - objawiający się utratą sprawności ruchowej, problemami z utrzymaniem równowagi, utratą kontroli nad własnymi emocjami. W skrajnych postaciach zamroczenie alkoholowe przejawia się czasami całkowitą utratą świadomości i zanikami pamięci, zanika zdolność koncentracji i oceny sytuacji, pamięć, mowa, widzenie staje się nieostre":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231476 rs :

Alkohol? Jaki alkohol? Przecież nikt tam nie będzie pił alkoholu.

Zapomniałem że jesteś nie pełnoletni:strutin


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231480 slawomirdyl :
#231476 rs :

Alkohol? Jaki alkohol? Przecież nikt tam nie będzie pił alkoholu.

Zapomniałem że jesteś nie pełnoletni:strutin

eee tam 15 w grudniu skończy,to coś mu tam polejemy:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231471 rs :

Niedobrze, chyba za dużo tych prelegentów i sponsorów. A czas na odpoczynek kiedy? :)

crab, mam prośbę - jak jutro będziesz rozmawiał z właścicielką pensjonatu to wspomnij, że pewnie zostanę do poniedziałku.

odpoczywał bedziesz w domu lub jak zostaniesz dłużej:)

tam musimy wykorzystać każda minute:playing


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki i koledzy:) Wróciliśmy właśnie z Milówki i muszę Wam przyznać że zapowiada się integracja przez duże I:) Pomimo tego, że mamy do dyspozycji dokładnie 97 miejsc noclegowych, to pokoi jest stosunkowo mało. Myślę że wszyscy,którzy wpłacili już zaliczkę mogą liczyć na osobny pokój i to już będzie tylko ich dobra wola jeżeli zdecydują się przyjąć kogoś na wolne łóżka u siebie:) Gdybyśmy od początku znali liczbę członków z pewnością wybralibyśmy pensjonat z większą ilością miejsc ( a zwłaszcza pokoi 2-os), ale chyba nikt nie podejrzewał,że akcja nabierze takiego rozmachu:)

Wypiszę Wam wszystkie wolne pokoje i propozycje lokatorów w pierwszym poście za ok.15 min, w razie zmian lub rezerwacji proszę o kontakt na priv (osoby pojedyncze siłą rzeczy musimy umieścić w pokoju integracyjnym)

P.S oczywiście mamy w zanadrzu jakieś alternatywy. Sponsorów i osoby przyzwyczajone do lepszego standaardu proponuję ulokować w innym pensjonacie,znajduje się on w odległości ok 700m od naszego http://www.ow-ukubicow.pogodzinach.net/galeria.html Ceny trochę wyższe i z tego co mi wiadomo doba (bez wyżywienia) kosztuje ok 40zł. Osoby zainteresowane noclegiem w tym pensjonacie proszone są o rezerwację we własnym zakresie. Przy większej liczbie chętnych możemy podjechać w Waszym imieniu i zarezerwować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wystawiłem listę pokoi na pierwszej stronie:)

Jak widzicie każdy kto wpłacił zaliczkę ma swój pokój, jeżeli żyjecie z kimś w dobrej komitywie to możecie przyjąć go do pokoju, ale oczywiście nie musicie.Osoby pojedyncze umieściliśmy w pokoju integracyjnym:D. Nowi chętni muszą niestety pójść do sąsiedniego pensjonatu ( http://www.ow-ukubicow.pogodzinach.net/galeria.html ), albo liczyć że ktoś ich przyjmie do pokoju:)

P.S. propozycje zmian proszę wysyłać na priv. Oczywiście osobom,które chcą przejść do innego pensjonatu w Milówce zaliczka zostanie zwrócona. W pobliżu jest jeszcze jeden pensjonat (jakieś 200m), doba kosztuje 18zł, ale standard pozostawia wiele do życzenia i nie wiem czy ktoś się zdecyduje (łazienki na korytarzu):), ale w okolicy można znależć pensjonaty o różnym standardzie:strutin

Sami dysponujecie swoimi pokojami i możecie się zamieniać wg. uznania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,:)

A no jak dzielimy już pokoje to tak jak pisałem proszę pokój 2 osobowy z moją drugą połówka:)

Pieniążki wpłacę w przyszłym tygodniu również jak już wspominałem:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231559 domat :

Witajcie,:)

A no jak dzielimy już pokoje to tak jak pisałem proszę pokój 2 osobowy z moją drugą połówka:)

Pieniążki wpłacę w przyszłym tygodniu również jak już wspominałem:)

I tutaj pojawia się niestety mały problem:( Jeśli chodzi o nocleg z piątku na sobotę to nie ma problemu zapewnimy Wam osobny pokój, ale jeśli chodzi o sobotni nocleg, to obawiam się,że będziemy musieli Was umieścić w pokoju integracyjnym (lub innym pensjonacie).Pokoje są już pozajmowane przez zlotowników,którzy wcześniej wpłacili zaliczkę.

Jest jeszcze parę wyjść, jak ustalimy konkretną liczbę sponsorów ( i się zgodzą) to prawdopodobnie wyślemy ich do innego pensjonatu, tym samym zwolni się parę pokoi. Dodatkowo istnieje szansa że w wyniku zamian pokoi ( i wewnętrznych ustaleń) między uczestnikami też się coś zwolni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę jadę jutro wysyłam kase wezmę odpieniacz i co wam jeszcze tam potrzeba???? Jakąś tam pompeczke do cyrkulacji sie też znajdzie


Baniak 450l.Sump 100,Blau Aquaristic Scuma IT 110 .Cyrk.2*15000 +2*2000,Oswietlenie 4*hqi 150w.2* 36 t8.Skała 65kg.Pudełko przelewowe stal nierdzewna.P.obieg 2500 l/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nie ma problemu jesli decydowała o tym nie kolejność rezerwacji tylko kolejność wpłaty zaliczki to się zgadza:)

Zobaczymy jak to wyjdzie, jeśli coś się zwolni czy poprzestawia to daj znać i wpłacam zaliczkę.

Jeśli nie to na 1 noc nie oplaca nam się jechać, do innego pensjonatu to też tak głupio bo w nocy pewnie będzie naj ciekawiej a pokój integracyjny hmmm myślę że to nie naj lepsze rozwiązanie:)

Tak czy inaczej, daj znać jeśli nic się nie pozmienia to pewnie jeszcze będzie wiele okazji żeby się poznać a część osób z forum miałem już i tak okazje poznać osobiście:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231580 domat :

Dobrze, nie ma problemu jesli decydowała o tym nie kolejność rezerwacji tylko kolejność wpłaty zaliczki to się zgadza:)

Zobaczymy jak to wyjdzie, jeśli coś się zwolni czy poprzestawia to daj znać i wpłacam zaliczkę.

Jeśli nie to na 1 noc nie oplaca nam się jechać, do innego pensjonatu to też tak głupio bo w nocy pewnie będzie naj ciekawiej a pokój integracyjny hmmm myślę że to nie naj lepsze rozwiązanie:)

Tak czy inaczej, daj znać jeśli nic się nie pozmienia to pewnie jeszcze będzie wiele okazji żeby się poznać a część osób z forum miałem już i tak okazje poznać osobiście:)

Witam

Będziemy robić wszystko,żeby wysłać sponsorów do sąsiedniego pensjonatu na noc:) Oczywiście kolega jest na pierwszym miejscu oczekujących na osobny pokój i jeżeli tylko coś się zwolni to się odezwę. Wydaje mi się jednak,że ten drugi pensjonat to nie jest taki czarny scenariusz. To jest raptem 700m, cenowo to ok. 20zł więcej za nocleg (ale wyższy standard). Cały dzień (i wieczór:)) i tak wszyscy będziemy się integrować i jeść razem.

P.S.Dałem dzisiaj szefowej 500zł zaliczki (mam nadzieję że rs mi kiedyś odda:)) zadeklarowała,że wszelkie naczynia jakich będziemy potrzebować zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem nam udostępni:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem:) Czekam na info czy mam się szykować pod względem wytrzymałości mojej łepetyny:P:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak crabb22 pisze nie spodziewaliśmy się takiego rozmachu i tylu chętnych:), a z drugiej strony przecież nie jedziemy tam żeby siedzieć w pokojach:strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jednak nie bardzo mi sie widzi aby w nocy latać po innych pensjonatach w którym byśmy byli sami z nas:) uważam że jak już jechać to tak jak ma być, myślałem że o pokojach bedzie decydowała kolejność zgłoszeń nie wpłata gotówki tak jak pisałem tym bardziej ze na pierwszej stronie pisze wyraźnie "15,16 Domat + 1 /pokój 2-os " przez to w natłoku zajęć nie leciałem szybko gdyż było mówione aby wpłacić do 2 tygodni przed zlotem a przecież pokuj mam zarezerwowany. Absolutnie nie mam tutaj do nikogo pretensji żeby nie było tylko mnie zdziwiła zaistniała sytuacja:) Zawsze będą inne okazje:P no chyba że się zbierze tyle chętnych że będą zajęte 2 pensjonaty haha:)

Apropo coś dziwny ten pensjonat że tak mało dwójek, zawsze gdzie tylko jeździłem to jest przewaga dwójek i trójek a tu taka "masówa"

Dawajcie znać jak tam wyglada sprawa:P:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami się zdziwiliśmy jak dzisiaj dostaliśmy wykaz pokoi, jak już wspominałem liczyliśmy na więcej pokoi 2 os.

Niby 97 miejsc noclegowych,a mało pokoi,no cóż;) Mimo wszystko moim skromnym zdaniem jest kilka powodów,żeby się cieszyć. Przede wszystkim każdy bez względu na ulokowanie może uczestniczyć w prelekcjach i biesiadach. Za wynajęcie sali nie zapłacimy ani grosza. Nie ma problemu z instalacją akwarium szczepkowego,a w razie konieczności kolejnych zbiorników.No i możemy wnosić swój alkohol wg uznania. Wydaje mi się również,że nikt nie będzie sam w drugim pensjonacie,bo liczymy jeszcze na sporo chętnych:D P.S.Jak kolega pewnie zauważył to nie traktuję siebie jakoś szczególnie i nie mam pokoju na wyłączność, mimo tego w razie potrzeby mogę iść do 2 pensjonatu, bo to raptem 7 min spacerkiem:) Pozdrawiam i zapraszam kolejnych chętnych, wspólnie będziemy szukać najlepszego rozwiązania:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231626 crab22 :

Sami się zdziwiliśmy jak dzisiaj dostaliśmy wykaz pokoi, jak już wspominałem liczyliśmy na więcej pokoi 2 os.

Niby 97 miejsc noclegowych,a mało pokoi,no cóż;) Mimo wszystko moim skromnym zdaniem jest kilka powodów,żeby się cieszyć. Przede wszystkim każdy bez względu na ulokowanie może uczestniczyć w prelekcjach i biesiadach. Za wynajęcie sali nie zapłacimy ani grosza. Nie ma problemu z instalacją akwarium szczepkowego,a w razie konieczności kolejnych zbiorników.No i możemy wnosić swój alkohol wg uznania. Wydaje mi się również,że nikt nie będzie sam w drugim pensjonacie,bo liczymy jeszcze na sporo chętnych:D P.S.Jak kolega pewnie zauważył to nie traktuję siebie jakoś szczególnie i nie mam pokoju na wyłączność, mimo tego w razie potrzeby mogę iść do 2 pensjonatu, bo to raptem 7 min spacerkiem:) Pozdrawiam i zapraszam kolejnych chętnych, wspólnie będziemy szukać najlepszego rozwiązania:strutin

dokładnie piszemy tu po to żeby rozwiązać pewne problemy i zawiłości które są nie do uniknięcia, dlatego mamy kilka koncepcji, ale musimy wiedzieć kto jest na 100% czyli ten kto wpłacił zaliczkę, myśle że wspólnymi siłami jakoś uporamy się z tym problemem


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawiązuję do nikogo oczywiście,ale często chętnych jest od groma a potem zazwyczaj każdemu coś wypada i rezygnuje.

Taki przykład jak mieliśmy z Rybnickiego forum pojechać do Poznania na targi zoo z naszymi baniakami.Była ekipa,grill na którym wszystko ustaliliśmy i....zostaliśmy sami z Leonim.Kolegów nie winię bo mieli akurat konkretne powody,ale i tak szkoda,że nie pojechaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak:) zobaczymy jak to będzie<mruga>;) a ten drugi pensjonat jak wychodzi w cenie? oraz ile osób wpłaciło już z grupy chętnych?

No to bedzie lekcja na przyszłośc:) duża część osób wybiera się z drugą połówka albo z połówka i dziećmi wiec dla mnie w pensjonacie taki rozkład miejsc noclegowych jest totalnym nie porozumieniem ale to oczywiście sprawa właściciela:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w drugim pensjonacie nam powiedzieli że 40 zł za dobę,ale myślę że przy większej liczbie trochę zbijemy z ceny:) Ponoć mają sporo wolnych miejsc http://www.ow-ukubicow.pogodzinach.net/ (szczegółowe informacje pod numerem tel. 033/ 8637 159 tel. kom 502738910). A rozkład pokoi jest jaki jest,nic nie poradzimy:) już po cenie widać że ośrodek nastawia się głównie na grupy zorganizowane. Pani zarzeka się,że na sylwestra bawiło się tam 130 osób, a spało 100:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231657 crab22 :Pani zarzeka się,że na sylwestra bawiło się tam 130 osób, a spało 100:strutin

Znaczy, przyjechało 230 czy 30 wbiło z zewnątrz? ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha:) No nie wiem,ale pewnie 230:tongues

W razie czego możemy wprowadzić dwie zmiany w pokojach: dzienną i nocną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231666 crab22 :

haha:) No nie wiem,ale pewnie 230:tongues

W razie czego możemy wprowadzić dwie zmiany w pokojach: dzienną i nocną;)

Tak jest nie marudzić tylko płacić. W Chinach przy produkcji LED mają trzy zmianowe łóżka i żyją.


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.