Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tam reszta niema żadnych szczepek??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie was odwiedzę z rodzinką ale na jeden dzień jeśli niema przeciwwskazań:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią starzy żeglarze: welcome on board!:shocking

Możliwość zawsze jest,tylko nie wiem czy będziesz chciał nas tak szybko opuścić:)

P.S. podaj jeszcze proszę jakieś info ile Was tam nadciąga i jaki pokój chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229653 crab22 :

Jak to mówią starzy żeglarze: welcome on board!:shocking

Możliwość zawsze jest,tylko nie wiem czy będziesz chciał nas tak szybko opuścić:)

P.S. podaj jeszcze proszę jakieś info ile Was tam nadciąga i jaki pokój chcecie.

no na pewno będzie ciężko was opuścić ale dziecko mi na to nie pozwoli;)

Ja bede z żoną i dzieckiem może znajomego naciągnę na ten wypad;)

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. dzisiaj rozmawiałem z P.Darkiem czyli naszym prelengentem i niestety niemoże przyjechać w tym terminie czyli 5-7 luty bo wyjeżdża, także jak narazie nasz jedyny wykład odpadł:shocking

@crab22 proszę odpisz go z listy


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff jakie szczęście dla Polskiej akwarystyki ..................reszta na zlocie

Melduję że wpłaciłem :shocking


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przygotowujemy jakieś plakietki z nickiem z forum i obok prawdziwe imię ? Ja nawet swoim rybkom i koralom chciałem przyczepić kartki bo mam słabą pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229855 inmar :

Czy przygotowujemy jakieś plakietki z nickiem z forum i obok prawdziwe imię ? Ja nawet swoim rybkom i koralom chciałem przyczepić kartki bo mam słabą pamięć.

hahahahaha Ty nie musisz wszyscy Cię widzą :shocking


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale też bym chętnie pojechał :shocking ale niestety ze względu na mój wiek i szkołę najprawdopodobniej nie dał bym rady (no chyba że bym się wyrobił ze wszystkim i nastały by ferie zimowe to byłyby szanse ale cóż podejrzewam że tak czy siak nie dam rady)


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze trochę czasu,także mam nadzieję że uzbiera się kilku prelegentów, a jeżeli nawet ich zabraknie to myślę że i tak będziemy mieli o czym rozmiawiać:). Systematycznie zgłaszają się nowe osoby:) kolega Nikiel mimo nawału pracy w sobotę, będzie intensywnie myślał jak tu nas odwiedzić, moja połówka też się do morszczyzny wciągneła na tyle że chce specjalnie na zlot ze Szczecina przyjechać. Nawet dzisiaj jak z Astronotusem żeśmy się do Zabrza wybrali Pani nam drzwi otwiera i pyta czy my ten zlot w Milówce organizujemy, bo już jej kilka osób mówiło:)

#229855 inmar :

Czy przygotowujemy jakieś plakietki z nickiem z forum i obok prawdziwe imię ? Ja nawet swoim rybkom i koralom chciałem przyczepić kartki bo mam słabą pamięć.

Dobry pomysł,bo ciężko będzie wszystkich od razu spamiętać, zwłaszcza przy użyciu substancji które pamięć pogarszają:) Jest ktoś chętny do zorganizowania plakietek?:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi by sie przydaly takie plakietki bo mimo młodego wieku ,mam straszne problemy z imionami... jest na sali lekarz?

nick + imie

dla mnie bomba

Tylko skad mozna zmontowac takie one przezroczyste co sie przyczepia jak ze sie to zwie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick + imie

dla mnie bomba

Tylko skad mozna zmontowac takie one przezroczyste co sie przyczepia jak ze sie to zwie...?

Takie plakietki są do kupienia w hurtowni papierniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie Cezar1:clapping, oczywiście kasiorę dostaniesz z powrotem:)

Ale poczekamy z tym jeszcze aż się bardziej sprecyzuje lista członków:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi plakietkami to bardzo dobry pomysł,

tak przy okazji to pisałem także do Przemka ale niestety niemoże przyjechać:shocking

czekam na jeszcze jeden odzew do końca tygodnia zobaczymy, czy uda mi się to załatwić

I tak zastanawiam sie tez na temat napoi, czy nie warto by było żeby złożyc się np.po 10zł dodatkowo i żeby na stole fajnie stały soki itd, a nie kazdy przynosi swoje, z alkoholem tez można by było tak zrobić.

Co o tym sądzicice??

No i kto podejmie się zorganizowania czasu dla dzieciaków?? może czyjaś druga połówka:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry pomysł:)Jako,że jesteśmy w miarę niedaleko to możemy z Krzyśkiem porobić zakupy w supermarketach. Tylko pytanie czy jesteście za, no i jakie napoje preferujecie. Myślę,że możemy zająć się też alkoholem i porobić zakupy hurtowo, ale musielibyście się zdecydować kto pije wszystko,kto nie pije w ogóle a kto preferuje np. tylko wino:D.

W sumie z tym ostatnim ciężko będzie dogodzić wszystkim, dlatego proponuję zakup napoi bardziej wykwintnych we własnym zakresie. My możemy się zająć resztą, ustalcie tylko proszę w otwartej debacie wielkość składki możemy np. pozbierać od osób pijących alkohol 20zł od niepijących (albo przynoszących swoje trunki) 7zł i kupić x soków,x coli, x butelek wódki zwykłej i x kolorowej:D

Co o tym myślicie? :shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać ile czego potrzeba i podjadę do hurtowni zrobić zakupy. Warto też zastanowić się nad kubkami, talerzykami jednorazowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zacząc ile osób już wpłaciło zaliczki i od tych pozbierać na trunki:) niech @rs powie ile ma osób


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230013 cezar1 :

Dajcie znać ile czego potrzeba i podjadę do hurtowni zrobić zakupy. Warto też zastanowić się nad kubkami, talerzykami jednorazowymi.

To kolega ma jakieś dojścia do tańszych artykułów?:)kubki i talerzyki też mogą się przydać, ale może właścicielka nam takowe wypożyczy (zadzwonię do niej w tym celu)
#230031 leoni :

trzeba by zacząc ile osób już wpłaciło zaliczki i od tych pozbierać na trunki:) niech @rs powie ile ma osób

Myślę,że jeszcze trochę za wcześnie zwłaszcza,że wstępnie ustaliliśmy termin zaliczki na 2 tyg przed. Pewnie część osób nie było nawet od tego czasu na forum (czego nie pochwalam:))

Fajnie byłoby jakby znależli się ochotnicy np. do upieczenia ciast, gwarantuję że wszyscy będą bardzo wdzięczni:D

P.S. Jak pewnie zauważyliście lista rzeczy potrzebnych oraz osoby które pomogą w ich zdobyciu jest umieszczona na stronie 1:tongues Wszystkim bardzo dziękuję:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Pisze aby potwierdzić moja obecność na zlocie,

Pozdrawiam

Olivier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo dobra wiadomość właśnie jestem po rozmowie z Olivierem z Akwa-Marin i będzie naszym pierwszym gościem:) mało tego załatwiłem tez upominki dla wszystkich uczestników Zlotu:):shocking, bedzie także pokaz sprzętu lub nowinek technicznych to jeszcze do ustalenia:)

jest dobrze czekam teraz na reszte


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może i ja przyjadę, ale będzie to zależeć od tego jak się sesja potoczy. Jak coś odezwę się początkiem lutego, mam nadzieję, że jakieś miejsce jak coś się znajdzie:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230061 S_Y_N_E_K :

Witam,

może i ja przyjadę, ale będzie to zależeć od tego jak się sesja potoczy. Jak coś odezwę się początkiem lutego, mam nadzieję, że jakieś miejsce jak coś się znajdzie:)

Nie bój nic w ostateczności położymy Cię pod stołem albo jakieś małżeństwo Cię przygarnie do pokoju;P

Zresztą kto tam będzie spał:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.