Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

no żal było wracać :) było za***iscie pozdro dla tych co jeszcze sie tam bawia i dla tych co byli oby wiecej takich imprez:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzięki za tak liczne przybycie bez Was ta impreza nie miała by sensu, dzięki tez że uwierzyliście że uda nam się to zrobić i wyszło nam lepiej niż sobie to wyobrażaliśmy mam nadzieje że miejscowe trunki smakowały szczególnie @seb-owi,@sławomirdyl-owi,@Włodzimierz-owi i @bigwolker-owi,szacun dla was że przyjechaliście :kapelusz.

Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam i dołożyli swoje 5gr, dla nas to doświadczenie które pozwoli w przyszłości zorganizować jeszcze lepszy zlot:).

Prosiłbym też abyście przysyłali do mnie swoje zdjęcia żebym mógł zrobić obszerna relacje do magazynów akwarystycznych.

A ciebie Robert @ziyo98- wujku mojego syna proszę o przesłanie zdjęć a najbardziej te z moim narybkiem


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom, impreza wspaniała i z niecierpliwością czekam na następną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego miejsca chciałbym najbardziej podziekować organizatorom zlotu ,było świetnie chłopy! gratuluje! Również dziekuję wszystkim ktorzy dotarli za miłe towarzystwo i zastrzyk wiedzy

Leoni daj jakies namiary to podesle ci pare fotek zrobionych trzęsącą sie reką , możę sie przydadzą jakieś ;p

ps. do tych co zostali: nie rozbic mi tam akwariuma :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super!

Crabie kiedy zlot nr 2 ? :)

PS. Proszę a nawet błagam małżonkę jednego z Was o przepis na marchewkowe ciasto.


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#236715 smoki :

Było super!

Crabie kiedy zlot nr 2 ? :)

PS. Proszę a nawet błagam małżonkę jednego z Was o przepis na marchewkowe ciasto.

czyli moja małżonka widzę że ciasto miało wzięcie:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):clappingWłaśnie dotarłem do domu po trzech dniach zlotu :) a teraz kilka moich obserwacji

3702-cytrynowka.jpg

słynna cytrynówka craba

3702-zywienie ryb.jpg

wykład o żywieniu ryb /nie do końca udany/ :)

3702-olivier.jpg

Człowiek No1 w polsce od rybek sporo nam wyjąśnił :)

3702-karaoke.jpg

nie mogło się obejść bez karaoke :)

3702-kolig.jpg

troszkę rozrywki

3702-karczma.jpg

przerwa

3702-ognisko.jpg

czas na kiełbaski

Dzięki za udany zlocik wszystkim :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynówka craba wymiata :kapelusz


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawku ktory to czlowiek No1 od rybek? Na zdjeciach kazdy z browarem wiec nikt sie nie wyroznia :)

Kolejnego zlotu juz nie przegapie:nono


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ten w niebieskim sweterku Olivier


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzyma mikrofon :) A Ci Dwaj co tam tak falszuja ???


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to serenady do podusji dla naszych milusińskich :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serenady :)

jak to leciało ?

Gdy był mały to znalazłem go w ogródku... :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Czy Was też jeszcze kac trzyma?:)

ricordea od @rs jest taka fajna,że jak mi wpadła za skałę to całą wrzuciłem do boxa i od nowa układałem. Chyba ze 3 godziny straciłem ale odzyskałem:D

Niestety nie zrobiłem żadnych zdjęć,ale przedstawiłem już krótką relację ze zlotu na stronie pierwszej i wypisałem rzeczy które muszę zapamiętać na przyszłość:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to chyba będzie motto przy organizacji następnego zlotu:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab, podsumowanie boskie :)

Mam nadzieję, że na następnym zlocie zmieści się jeszcze jeden alkoholik...znaczy, morszczak :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek, nie mów że zrobimy kolejny zlot, bo ludzie powiedzą że kasiory nazbieraliśmy i znowu chcemy:D Nie pamiętasz co uzgadnialiśmy... na słowo "zlot" mamy pukać w czoło (przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące):) W sumie to tylko same straty, bo nie było czasu się nawet upić mimo szczerych chęci...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle do wiosny.............


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#236850 crab22 :

Leszek, nie mów że zrobimy kolejny zlot, bo ludzie powiedzą że kasiory nazbieraliśmy i znowu chcemy:D Nie pamiętasz co uzgadnialiśmy... na słowo "zlot" mamy pukać w czoło (przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące):) W sumie to tylko same straty, bo nie było czasu się nawet upić mimo szczerych chęci...:)

upss sory Michał jutro to obgadamy w Gołębiewskim w Wiśle:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#236861 Astronotus Ocellatus :

a o co chodzi wpkt 14?:)

A to takie z życia wzięte...w sumie dobrze że się zastosowałem do tej zasady, bo bym chyba był rekordzistą jakiego złapali:) śpieszyliśmy się żeby z powrotem na zlot dojechać i z Walkerami coś przetrącić i bach przetrącili nas. Ania nie wypadła z auta,więc nie kazali dmuchać ale chcieli 200...po 10min negocjacji Ania wraca z bananem na ustach i z tego szczęścia zapomniała włączyć świątła jak startowała,a policjant opierał się w sumie o maskę... na szczeście nas nie dogonili:) Z picia i tak były nici bo ostatni mohikanin poległ koło 22, 2 godziny przed naszym przyjazdem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Dojechaliśmy. Pozsuwaliśmy się trochę z Pilska i dlatego tak późno.

Wciąż piszecie o tym piciu, zupełnie jakby na tym cały zlot polegał. A przecież było jeszcze sporo dobrego jedzenia :):strutin Szarlotka i ciasta... o nieznanych mi nazwach, śledziki... I gdybym miał pojęcie o istnieniu tego ciasta marchewkowego to na pewno bym o nie zawalczył ale trudno, może następnym razem. A poważnie mówiąc to najważniejszą rzeczą była możliwość poznania się i porozmawiania. Najlepiej w kilkumetrowym pomieszczeniu z akwarium w gronie około 30 osób :) Ciekawy wykład o żywieniu ryb i utrzymana w trochę innym klimacie dyskusja z Olivierem na pewno dały coś każdemu z nas. No i do tego kuuupa prezentów od sponsorów. Następnym razem też się wproszę :)

Najbardziej podoba mi się przemyślenie/rada nr 15 :)

Właścicielka pensjonatu chyba wyjaśniła tajemnicę znikających produktów spożywczych więc następnym razem będzie można jakoś się zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.