Skocz do zawartości
andrniew

TOTM styczeń 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Las korali i te kolory. Super :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baniak fajny jeśli chodzi o ilość i jakość korali, troszkę szkoda mi tego sochala bo miejsca do pływania mu nie wiele juz zostało ;-)

To co mnie powaliło to ilość światła jakim oświetla ten baniak i cyrkulacja....


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt akwarium robi wrażenie, choć przyznam że ja fanką takich upchanych SPSami solniczek nie jestem a praktycznie tylko takie zostają TOTM. Na naszym forum jest kilka ładniejszych. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne korale i ale czasami chcialbym otwierajac kolejnego TOTM zeby Panowie z RC zmienili troche kryteria, albo preferencje i pokazali nam cos innego.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o aranżację zbiornika już się nie dba? Korale piękne ale powinny zdobić conajmniej ze 4 baniaki bo w tym jednym poprostu znikają. Moim zdaniem poprzedni baniak Szymona i zbiornik andrzeja o klase ładniejsze :)


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic, aby korale rosly jak w naturze a nie jak u tego Pana wszystkie tipy skierowane w gore? ostatnio duzo o tym mysle, jak zrobic, aby korale rosly w kazda strone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje, jak on tam trzyma Oxymonacanthus longirostris, przeciez to "polipozerca" :/

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie baniak z taką ilością SPS-ów to praktycznie jedyna możliwość pogodzenia tej ryby z koralami. Przy takiej ilości straty w polipach są niezauważalne.

A akwarium pierwsza klasa i nawet nie o ilość koralowców tu chodzi o ich 'jakość'. Jak ktoś zapewni dobre warunki koralom i pozwoli im rosnąc to one same najlepiej sie 'zaaranżują'.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.